Ekonomists: Valsts nav ienaidnieks, kas jāapkaro 8

Komentāri (8)

not mii 30.01.2020. 10.35

Vai ta politiskā elite neceļas un nekrīt par latviešu valsti? Kur viņiem vēl būs tik labi kā savā valstī, kur vēl tādas algas, ienākumi no karteļu valsts iepirkumiem? Nu gan sasmīdināji, Pēter, varbūt izlasīšu visu rakstu, bet nesolu.

0
0
Atbildēt

0

lindab456 26.01.2020. 12.48

“Latvijā redzam ļoti daudz privātas bagātības un publiskas nabadzības pretnostatījumu… ” ļoti slidens un tendenciozs apgalvojums ar norādi uz vienīgo pareizo risinājumu – pārdali.
Kā to var neredzēt -skaidri un nepārprotami nabadzības un bagātības kontrasti Latvijā ir gan privātās telpas robežās gan publiskajā telpā. Gribētos sagaidīt no ekonomista, ka apgalvojumam seko arī mēģinājums atklāt kādi tad mehānismi ir noveduši pie tik liela nabadzības un bagātības kontrasta, kas ir par pamatu demogrāfijas bedrei, sociālajām problēmām, emigrācijai.

+2
0
Atbildēt

1

  kolpants > lindab456 27.01.2020. 15.40

  Будто это и так непонятно, какие именно. государственные и муниципальные закупки, работа VID, финансовой полиции, отношение государства к бизнесменам (как честным, так и не очень, или совсем нечестным), вера простого гражданина (и негражданина) в то, что государство способно справедливо и разумно распоряжаться полученными налогами. И т.д.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

n_karklinz 26.01.2020. 10.04

Strautiņš ir pilnīgi toksisks lielkapitāla (banku) vergs. Tāpēc es nesaprotu ir.lv, Latvijas radio u.c. medijus, kam šis Strautiņš ir vienīgais eksperts (?) ekonomists, kura viedokli tie tiražē. Nedrīkst ticēt nevienam Strautiņa vārdam, banku un Vienotības valdošās kliķes cilvēknīdēju influenceris. Kauns redakcijai!

+3
-1
Atbildēt

0

altinyildiz 24.01.2020. 14.39

Kad Krievijas organizētās noziedzības un čekas kājslauķi, zagļi un pederasti iedomājas, ka viņi ir valsts, tie ir jāapkaro jebkuriem līdzekļiem.

+3
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 24.01.2020. 11.08

pēcpadomju ēras ideoloģisko pārspīlējumu rezultāts – apžēlojieties – Strautiņa kungs – komčeistu varu nosaukt šitādās metaforās – nu dzejiski jau ļoti, pārsteidzoši dzejiski

ai labi – nelasīšu tālāk – kauns lasīt tādus māņus

+3
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 24.01.2020. 11.05

Klau – un tad šitie cilvēknīdēji valsts institūcijās – Debess mana lieciniece
Tika divās valsts iestādēs es sajutos kā baltais cilvēks, nevis nicināms aborigēns – tātas Vasts Kanceleja un NVD – nac.ves.dienests. Abās vietās biju pirms vairākiem gadiem, bet abās vietās viss bija organizēts un cilvēcīgs – labdien, lūdzu, paldies, uzredzēšanos.

Tai pašā ģenprokuratūrā Merķēļa ielā, vai kur tas Juridiskās palīdzibas dienests Pils laukumā – nu tāds nicinājums , ka bija jāpriecājās, ka prom tiku pašas kājām spērienu pa pakaļu nedabūjusi. Nenormāli – vienkārši nenormāli – un tagad lasu – kopējais labums – kurā vietā un kam tiek no tā kopējā labuma ?

+4
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 24.01.2020. 11.00

”Valsts ir institūcija, kas rada kopējo labumu ” – jau pirmie meli.
Nu bija valsts simtgade – valsts iedalīja 60 milj – kas konkrēti man tika no šiem 60 milj? Veberes pīkstošā mīlas dziesma aukstā vējā un tumsā krastmalā ! Par visu citu maksāju pati. Kurā vietā te kopējais labums?
Par medicīnu – man dr iedeva 3 ĢĀ norīkojumus – lai valsts apmaksātu – pirmais bija visakūtākais samaksāju gan par izmeklējumu, gan speciālsta konsultāciju uz ķepas, jo valsts apmaksāto iespējams nesagaidītu – 125 + 35 eur = 160 eur, otrs izmeklējums usg par 15 eur – to uz sitienu apstipirnāja , bet trešais – kur cena ir 175 eur + speciālista konsultācija – nav pieejams vispār, pat rindā nepieraksta.
Kur te kopējais labums?
Satiksmes ministrijai uzrakstīju iesiegumu, ka mani absolūti neapmierina plānotās izmaiņas satiksmes noteikumos skrejritenu lietošana – jo tā nenovērsīs apdraudējumus kājāmgājējiem. Man pat nav atbildējuši – sak – miljonus bīdām šurp turp – nav mums laika ar tādiem sīkumiem kā gājēju drošība kramēties
KOPĒJAIS LABUMS?

Tā es varētu turpināt. Dedzināja riepas – indēja cilvēkus, bet redz – cits neviens neesot sūdzejies un tāpēc arī tev nav ko te sūdzēties

Šitās runas – no padomju okupācijas ziedu laikiem nenormāli kaitina –

+4
0
Atbildēt

0