«Dieva griba pāri visam…» 10

Komentāri (10)

no malas 14.01.2020. 09.09

Neticama tumsonība un fanātisms vai garīga slimība (atpalicība).

+1
0
Atbildēt

0

Šrēdingera kaķis 09.01.2020. 19.00

Absolūti amorāls rakstelis — morāla kroplība un jēdzienu sagrozīšana smird no katras rindkopas

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 09.01.2020. 11.54

Par beztiesiskumu Latvijā –

Veselības inspekcija man vispār neatbildēja un tas, ka sarijos – biju spiesta saelpoties kancerogēnus dūmus no Andrejostas ( apmēram 2-3km pa gaisa līniju no manas mājas, pa ceļam uz Ziepniekkalnu) – tas nav pierādāms – un kuru tas vispār uztrauc –

”Tiesībsargs ir izskatījis Jūsu elektroniskā pasta vēstuli par Andrejostas riepu noliktavas ugunsgrēka nodarīto kaitējumu Jūsu veselībai.

Izprotot norādīto situāciju un izsakot nožēlu, ka Jums bija radīts veselības apdraudējums, tomēr jāsaka, ka policijas norādītais, ka veselības kaitējumam jābūt pierādījumiem, ir pamatots. Zaudējumu – veselībai radītā kaitējuma atlīdzināšanas pierādīšanai medicīnas iestādes izziņa par nodarījumu būtu juridisks pierādījums. Primāri Jums būtu bijis jāvēršas medicīnas iestādē vai pie ģimenes ārsta.”

+1
-1
Atbildēt

3

  Sskaisle > Sskaisle 09.01.2020. 11.55

  Valsts vides dienests ir paziņojis, ka “ugunsgrēka laikā meteoroloģiskie apstākļi bija labvēlīgi, lai radītais gaisa piesārņojums neradītu apdraudējumu Rīgas iedzīvotājiem kādā konkrētā vietā un ar nokrišņiem koncentrētā veidā nenonāktu augsnē vai virszemes ūdeņos. Ugunsgrēka dūmi izkliedējās plašā teritorijā, samazinot iespēju kādā vietā bīstami paaugstināt piesārņojuma līmeni. Saskaņā ar Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) sniegto informāciju ugunsgrēka laikā Rīgā valdīja lēns ziemeļu, ziemeļrietumu puses vējš, kas uz rīta pusi iegriezās no rietumiem. Nokrišņi naktī netika novēroti, tomēr lēnā vēja ietekmē visticamāk ievērojama izkliede nenotika un dūmi virzījās pāri Daugavai Ziepniekkalna virzienā un tālāk jau izkliedējoties Bauskas-Skaistkalnes virzienā.”

  Skatot Gaisa kvalitātes indeksus galvenajām piesārņojošām vielām monitoringa stacijā Pārdaugavā attiecīgajā laika periodā, tas tika vērtēts kā labs. “Katru stundu izmērītās piesārņotājvielu koncentrācijas tiek atjaunotas (PM2.5 un PM10 kā vidējā vērtība no slīdošajām 24 stundām) un attēlota interneta vietnē http://gmsd.riga.lv/ kartē (attiecīgās krāsas balona veidā) un grafikos krāsainos stundu stabiņos tekošajai dienai. Ir iespējams apskatīties arī izmērītās koncentrācijas katrai mērītajai vielai atsevišķi ne tikai šobrīd, bet arī pagātnē (tekošā gada robežās), uzklikšķinot datumam kalendārā izvēlētajai stacijai.”(Sk. https://mvd.riga.lv/nozares/vides-parvalde/gaisa-kvalitate/gaisa-kvalitate-riga-sobrid/ ).

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Šrēdingera kaķis > Sskaisle 09.01.2020. 18.58

  VAI tev gribas lai pāvests ir svēts tavā vietā —un laI TEV PA PRIEKŠĀU UZ ELLI SAKRIEN ??

  Manuprāt tas nav normāli …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 10.01.2020. 16.00

  Ну так в чем проблема? Нужно было идти к врачу, на анализы, чтобы проверили и показали наличие признаков отравления.
  Или неужели должны тут же дать денег, только потому что есть заявление? Типа именно и лично вам обязаны верить на слово?
  Вы это серьезно? Или это такой тонкий стеб?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 10.01.2020. 17.37

  Kolpant, Tu mani nesaprati. Sāksim ar to – kādas analīzes man jānodod ? Asins analīzes?
  Jau tam esmu gājusi cauri cīnoties ar Rīgas domi – par putekļainām ielām. Man veica bronhoskopiju – jā visa buķete – sēnītes, baktērijas , bet – kurš ārsts ies apstiprināt, ka viss tas no putekļaina gaisa? Pat ja cilvēks iegūst onkoloģisku saslimšanu -teiksim gada laikā – kura medicīnas iestāde apstiprinās, ka tas ir no konkrēta piesārņojuma? JĀ – VARBŪT JĀ , BET VARBŪT NĒ

  Kāpēc jātic maniem vārdiem – lūk, ziņoju, ka istabā bija deguma smaka – lūdzu – ierodieties, paņemiet paraugus no palodzēm, no aizskariem utt. utjprj. , lūdzu iztaujājiet citus iedzīvotājus – ja reiz ir stipra smaka gaisam, nu tad nebija tā tukša iedoma.
  Nu labi – lai būtu aizdomīgi, ka dega tieši naktī, kad bija jauki vēja virzieni – bet nu taču dega.

  Tāpat ka toreiz uz tilta, ka policisti prasa – kur līķi, kur asinis, kur lūzumi – bet ir taču kameras – pārbaudiet ierakstus – uzrakstiet aktu – lai varu virzīties tālāk.

  Vai tiešām jāgaida , ka mums laidīs virsū inid no kuras uzreiz mirstam?

  Un kā ar akmeņogļu gaisu – kad palodzes bija melnas?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.01.2020. 11.44

par beztiesiskumu – par politiķu necilvēcību – par “lielajiem patriotiem NA”
Ziemassvētku priekšvakarā liels tracis izvērties pie Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas baznīcas. Diriģentam Mārim Kupčam virsū traukusies, iespējams, zemkopības ministra Kaspara Gerharda sieva, vēstīts Edgara Orlova materiālā “Gerhardi atkal plosās pie baznīcas?” izdevumā “Privātā Dzīve”.
Kupčs skaidro, ka tika lūgts pastāvēt piecas minūtes pie kolēģes mašīnas, kas bija noparkota tieši pretī Magdalēnas banzīcas durvīm. Ar to atvesti trauslie instrumenti vakara koncertam. Vienā mirklī piebraucis pelēks džips un pie stūres esošā sieviete esot valdonīgi mudinājusi Kupču paiet malā un mēģinājusi piebraukt tik tuvu, cik vien iespējams.

Sieviete esot sadusmojusies pēc tam, kad Kupčs pateicis, ka nepieciešams no bagāžnieka izkraut dažas lietas.

“Tas izraisa dusmu lēkmi, kur atskan argumenti, ka šī vieta pieder viņai, viņa ir samaksājusi. Neviena zīme vai marķējums par to neliecina. Tad man tiek vienkārši ar džipu braukts virsū, mēģinot mani iespiest starp abām mašīnām, paspēju izraut kāju,” skaidroja Kupčs.

Sieviete esot stādījusies priekšā kā Gerharde.

Sazinoties ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu, viņš uzsvēra, ka sieva par šādu gadījumu viņam neko nav teikusi.

Šodien, 0:00 Atbildēt

Anna Ozola
Pretīgi! Ja pareizi atceros, neandertālietis pirms kāda laika arī Vecrīgā sabrauca dievlūdzējus. Ir nu gan Adamsu ģimenīte!

Vakar, 19:35 Atbildēt

Solveiga Pelnēna
Un toreiz tam nekauņam nekas nebija. Naivie gaidīja, ka viņš atkāpsies. Kur nu! Bija satiksmes ministrs- zinošs, kā jābrauc, nu atkal zemkopības. Nu tik gudrs, ka bail!

Bet attieksme visai ģimenei pret garīgumu vienāda.Taču Dievs redz visu!

Šodien, 0:04 Atbildēt

Modris Sedliņš
Tā viņiem tāda ģimenes tradīcija, braukt virsū cilvēkiem ?

0
0
Atbildēt

1

Sskaisle 09.01.2020. 11.27

Jūs saprotiet – sabiedrība – šodienas Latvijas sabiedrība ir atstāta bez jebkādiem garīgiem orientieriem , vērtībām , pie kurām turēties , bet cilvēks bez vertikāles dzīvot nespēj , lai kā arī neiztaisītos. Saprotu to jauno sievieti, kura iesaistījās sektā, saprotu tos cilvēkus, kuri vīlušies oficiālajās “baznīcās” un valstī un valsts kultūrpolitikā, tomēr tā notikt nedrīkstēja.
Sabiedrībai ir tiesības zināt, kāpēc nomira jaunā sieviete un viņas bērns un sabiedrībai ir jāzin, kas par to ir atbildīgs un kāds būs sods.

Pietiek jau , ka politiķi valsts izzagšanu ir noslepenojuši, tagad viss, kas saistīts ar likumpārkāpumiem un to iztiesāšanu būs slepens?

Par ģenprokuroru nebrīnos. Svētā Debess – kas viņam , ka nabagi mirst – tāda valsts esam.

+1
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam