Ir īstais brīdis dabas tūrisma attīstībai 29

Komentāri (29)

lindab456 26.12.2019. 11.43

Par tēmu – “Nasing spešal” Latvija Investīciju un attīstības aģentūras izpildījumā – un, protams, par nodokļu maksātāju naudu.” (Pietiek. com., Pietiek lasītājs, 26.12.19.)
Un kāds komentārs: ” Organizēts tūrisms ir nāves spriedums vietējiem iedzīvotājiem un dabai. Piemēru pasaulē ir vai cik, tikai par tiem nerunā. Ja vēlies apceļot kādu vietu tad visupirms iepazīsties ar vietējo dabu, kultūru , paražām un kaut nedaudz ar valodu, un tikai tad dodies ceļojumā.”

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.12.2019. 10.24

ak, jā – un kam tur patriotiskais zaļzemnieks dūklavs par sviestmaizi mūsu Gaiziņu
pārdeva – jaucu vai avenam vai šefleram – nevaru jau atcerēties kā kurš politiķis , kam no varenajiem pakalpo

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.12.2019. 10.21

Lūk, kultūrvēsturisko mantojumu čekistu komusnitu varas elite būs sekmīgi īstenojusi – tas būs iznīcināts – tad nu tagad ķersies klāt dabas iznīcināšanai – zzs politiķi au aktīvi iesaistījušies, lai Latviju nostiprinātu kā Eiropas atkritumu spaini – vēl tik tūrsitus haļavščikus saaicināt – lai zinīcinātu to, kas vēl palicis

TV bija pārraide, ka Jelgavas novadā tomēr taisīšot vēja parkus uz lauksaimnieciski izmantojamās zemes – vietējie varneši sagrozījuši faktus un ministrijā jau esot gatavi dot zaļo gaismu

https://www.tvnet.lv/6747194/atvadas-no-vel-vienas-latvijas-muizas

Var gadīties, ka pēc dažiem gadiem būsim zaudējuši vēl vienu Latvijas muižu ar kultūrvēsturisku vērtību. Gandrīz simts gadus Īles muižā darbojās sanatorija – ārstējās tuberkulozes slimnieki, pēc tam hroniski alkoholiķi, narkomāni – piespiedu kārtā, cilvēki ar smagām psihiskām slimībām. Pēdējos desmit gadus valsts nozīmes kultūras piemineklis ir pamests. Valsts meklē nomnieku, bet par pieminekli, kurā jāiegulda miljoni, lielas intereses nav. Situācija nav unikāla – no 2500 Latvijas muižām šobrīd saglabājušies vien ap 100 muižu kompleksi.

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.12.2019. 10.09

Ir taču tā, ka ārzmeju tūristi ir spriestspējīi cilvēki – nu ko viņi spriež pabraukājot pa Latvijas ceļiem – ka līdzīgi kā Āfrikā – satiksmes noteikumi ir tikai uz papīra. Uz ceļiem – džngļu likums.

Kādā vietā ES bojāgājušo sn esam ? Protams, godpilnajā pirmajā vietā. Bet tas nekas – t oties ģenerāļiem lielas algas un vēl lielākas prēmijas – štruntss par visu citu ….

https://jauns.lv/raksts/zinas/363992-krapsis-nosauc-vinaprat-gada-lielako-sasniegumu-satiksmes-uzraudziba
Saskaņā ar viņa teikto, pēc minētā satiksmes drošības kontroles risinājuma ieviešanas policijai bijis bēdīgi secināt, ka “diemžēl to pārkāpumu ir ļoti daudz”. “Mēs konstatējām, ka satiksmes dalībnieki diemžēl ignorē gan sabiedriskā transporta joslas, gan lieto tālruņus braucot, gan nerāda virzienrādītājus,” atzina Krapsis.

Kopumā vērtējot, ar 360 grādu kameru aprīkotā policijas mikroautobusa konstatēto pārkāpumu skaits pirmajos mēnešos ir uzskatāms par ļoti lielu, sacīja VP Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.12.2019. 09.41

Šorīt ltv1 panorāmā uzstājās vugd pārstāvis – igauņi jau 2009.gadā izdeva likumu par obligātajiem dūmu detektoriem mājās un dzīvokļos
Mēs – 2019. Igauņi iedalīja resursus likuma izpildes kontrolei ar uzsvaru par palīdzību senioriem. Mums tam 0 finanses. Viss budžeta aizies ģenerāļiem prēmijām un reklāmistoem draugiem.

Kretīnisma supervalsts Latvija. Sen bija laiks kļūt par Igaunijas pilsoni, ka tā valoda būtu vieglāka. Visur mūždien problēmas

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 20.12.2019. 09.30

Padomājiet, cik maza valsts, cik maza Rīga esam, bet pat noteikumus skrejriteņu izmantošanai izstrādāt un to izpildi nokontrolēt nespējam. Tue debīlie drāžas pa gājēju ietvēm ar 100km stundā ātrumu. Un nesakiet, ka nav nauda. Nauda ir, bet draugiem un pašu ministriju labai dzīvei.

Nu jau otro mēnesi remontē, tas ir – iesāka un pameta Akmens tilta kāoņu remontu. Konsulrantu Rīgai vairk kā zvaigžņu debesīs, bet elementāru darbu izdarīt nevar. Nav laika – jācīnās par naudu.
Ai nu par Latvijas kultūras mantojuma iznīcināšanu nemaz nav vērts sākt rakstīt.

+1
0
Atbildēt

0

lindab456 20.12.2019. 09.29

Ar dabas tūrismu ir tā, ka nedrīkst pārspīlēt, ir nepieciešamas kādas kvotas vai aizsargmehānisms vai izveidota infrastruktūra, lai Latvijas dabas bagātības netiktu noplicinātas līdzīgi Vecrīgai.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > lindab456 20.12.2019. 09.36

  Ha ha hā …… Sāksim ar to,ka Latvija ir tā zeme, kur dabu baudīt var tikai izredzētie. Visas zemes.pie ezeriem un upēm ir privatizētas. Un kas tur notiek un ko tur dara – tas nevienu neinteresē.

  Vides faktos ir raidījums par Ances dabas liegumu, kurā vietējie čomaki saorganizēja dauzīšanos ar džipiem – izbraukti aizsargājamie augi,putnu ligzdas un visas aizsargājamās sīkbūtnes utt. Viss safilmēts- džipu nr, organizatori zināmi, zaudējumi dabai aprēķināti naudas izteiksmē, bet vainīgo nav, pat aizdomās turamo nav. Kāpēc ? Pareizi – jo vainīgie nav nekādi nabagi, ogu lasītāji, kuriem vid uzliek nodokļus, vainīgie ir bagāti un ļoti bagāti cilvēki, kuri pieraduši pie bandītiskas visatļautības ….

  Labrīt īstenībā L8nda !

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 20.12.2019. 12.02

  Sskaisle, jāatbild līdzīgi kā kolpantam – konstatēt faktus, kliegt un kult putas visi mākam, bet ko Jūs piedāvājat, kādas ir idejas, lai vērstu uz labu!

  +2
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > lindab456 20.12.2019. 12.26

  jāsāk ar kliegšanu – un visi nemāk, lielākā daļa klusē un cieš
  nu un pēc ta ir varianti – lekt Daugavā, atlaist saeimu vai nopirkt zālīti , ko tūlīt varēs izdarīt legāli …. par alkoholu jāaizmirst –

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > lindab456 20.12.2019. 14.15

  NU LABI – KĀDS JAUTĀUMS – TĀDA ATBILDE
  ja nopietni –
  tad – ASV minēja faktus , ka lembergs korumpēja politiķus – kā būtu , ja Latvijas tiesībsargājošās iestādes šos kourmpētos politiķus apsūdzētu un tiesātu? Jeb tomēr šiem saglabās ordeņus un vēl uz jaunajām vēlēšanām piešķirs miljonus?

  Kā būtu , ja valsts sabiedrībai paskaidrotu, ko īsti nozīmē ka lemebergs esot korumpējis Ventspils brīvostas valdi ? Tajā taču sēž un turpina sēdēt vieni un tie paši valsts iecletie izredzētie ? Kaut kā šausmīgi dīvaini sanāk tomēr

  Vēl – nu ņemsim slaveno aktieri Artusu Kaimiņu – kurš pēc ļoti loti dārgas mašīnas nopirkšanas pēkšņi zaudējis visas runas spējas – kā būtu , ja saeimas deputāti oieņemtu likumu, kas tiesībsargājošām iestādēm dotu tiesības salīdzināt katra pilsoņa ienākumus un izdevumus ?

  Kā būtu , ja reizē ar partiju finansējumu – papildu finansējums no valsts budžeta tiktu piešķirts pētnieciskajai žurnālistikai, ja tiktu atjaunota polciijas akadēmija, alagas tiktu palielinātas ne tikai pērkamiem tiesnešiem bet arī policistiem /

  Es domāju, ka variantu , ko darīt ir miljoniem un neba nu galīgie idioti sēž saeimā, drīzāk nelieši, kuriem alkatība nomāc veselo saprātu un kuri jūtas absolūti nesodāmi un visvareni

  0
  0
  Atbildēt

  2

  lindab456 > Sskaisle 21.12.2019. 04.38

  Vai vienīgais veids kā apkarot korupciju ir iešana uz policejisku valsti?

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 21.12.2019. 09.46

  Mēs neejam, kur mūs dzen tur mēs virzamies. Ko čekistu- komunistu varneši izdomās – tas ar mums notiks.

  Netflix- ā skatos bbc filmu par britu karalisko ģimeni Vindzoriem. Mums tikko bija valsts simtgade. NA – patriotiem iedeva 60 milj svinībām. Mums bija filma, raidījumu sērija, cienījams valsts vēstures izdevums grāmatā ? Nerunājot par anglisku valsts vēstures izdevumu,ko dāvināt draugiem?

  Apzagta, beztiesiskumā, nabadzībā, bez medicīnas, bez vecumdienām , atsvešināta no savas valsts, no savas kultūras tauta.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > Sskaisle 22.12.2019. 19.31

  kā būtu , ja saeimas deputāti oieņemtu likumu, kas tiesībsargājošām iestādēm dotu tiesības salīdzināt katra pilsoņa ienākumus un izdevumus ?

  вообще-то, для этого законы новые не нужны, у ВИДа и так есть все полномочия это делать
  Другой вопрос, почему ВИД по сс.лв отлавливает тех, кто, о ужас, сдает квартиру и не платит налог, а не борется активно с намного более значимыми по суммам нарушениями.
  Хотя ответ примерно и так понятен.

  Законы у нас написаны уже более чем хорошие. С их применительной практикой проблемы

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  kolpants > lindab456 20.12.2019. 10.05

  Об этом нужно будет озаботиться, когда сюда начнут приезжать миллионы, как в Хорватию после сериала “Игра престолов”. Пока это не те объемы и количество, чтобы сразу вводить квоты

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 20.12.2019. 17.05

  o nē – nekādu poēziju man nevajadzēja, būtu pieticis, ja policisti uzrakstītu aktu – kā saka – visu , ko es stāstīju piefiksētu. Arī aprakstu par to, kurš man uzbrauca virsū. Un – es taču laiku pateicu precīzu – ir video novērošana – atrastu ātri – viens un divi un tad redzētu varbūt pat pašu uzbraukšanas mirkli. Man bija balti svārki – palika netīri – var to nobildēt.
  Un vainīgais ir jāsauc pie atbildības, jo satiksmes noteikumi skaidri un gaiši saka, ka kājāmgājējam ir priekšroka. Man poliči prasīja – vai es esot gājusi pa pareizo pusi – es saku – nē – drīzāk pa vidu gāju, jo brīdī , kad man uzbrauca – bija burzma un tad instinkts diktē vienu – izvairīties no sadursmes. Nē – tā neesot pareizi – tādos brīžos esot jāapstājas un jānogaida. Nekā nebija – man arī uz darbu laicīgi jātiek.
  Vai tas, ka man uzbrauca virsū nav negadījums? Vai negadījums ir tikai tad, ja cilvēks ir smagi ievainots un vai pat beigts?
  Kāpēc policijai ir simti tūkstoši debīlām reklāmām, bet nav nauda kontrolei?
  Jāpieņem jauni notiekumi, bet kā lai noteikumi pieņēmēji kabinetos sēžot zin , kas īsti notiek ielās, kuras tagad kājāmgājējiem jādala ar braucējiem?

  Nesen atkal riteņbraucējs miris – esot traktors šo nobraucis. Vilciens sabrauca beigtu skrejriteņa braucēju utt. utjrpj.
  Tas ir normāli ? Valsts kārtējo reizi parāda, ka savu nespēju ….. un negribēšanu – laikam tā tomēr ir vispirms

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Sskaisle 22.12.2019. 19.29

  Nesen atkal riteņbraucējs miris – esot traktors šo nobraucis. Vilciens sabrauca beigtu skrejriteņa braucēju utt. utjrpj.
  Tas ir normāli?
  Зачем доводить вопрос до абсудра? Если человек неглядя идет под поезд, при чем тут государство? Поставить на остановках и переходах по 2 полицейских?
  Аварии были, есть и будут

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 23.12.2019. 09.59

  kreiviem ir daudz visādu trāpīgu parunu – piemēram, krivovo toļko grob ispravit
  Kas tev tā par domāšanu – bļedj!
  Priekš kam visā pasaulē ir ceļu policija? Priekš kam ir satiksmes noteikumi? Lai idioti pziņotu, ka satiksmes noteikumos cilvēki ir gājuši bojā un ies bojā?
  Kas tas par kretīnismu?

  Lūk, biju ciemos, fonā dzirdēju un redzēju Paula TIMORTA raidījumu TV3 un viņš teica to pašu, ka ceļu policijai ir jāveic profilakses uzraudzība – ir jāpārbauda vai šoferi nav dzēruši, vai auto ir tehniskā apskate, vai un vai … vai kājāmgājējiem ir gaismas atstarotāji, vai viņi ievēro noteikumus

  Kam aiziet tie miljonīgie budžeti – mūsu nodokļi?
  Būtu mana teikšana – tādus kā tu pie stūres nelaistu – atņemtu tiesības uz visiem laikiem !

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 23.12.2019. 09.59

  , ka satiksmes noteikumos cilvēki ir gājuši bojā un ies bojā? –

  domāts bija satiskmes negadījumos

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 23.12.2019. 12.38

  Pēdējos gados lielas summas ir ieguldītas ceļu atjaunošanā. Nauda ir iztērēta, bet vai rezultāts ir braucējam, t.sk., tūristam, kurš vēlas iepazīt Latviju, labvēlīgs vai otrādi? Raksturīgi, ka ceļa malas taupot ir sašaurinātas līdz minimumam, nobrauktuves, stāvlaukumi – likvidēti, padziļinātie grāvji un norobežotie sānu ceļi nogriež jebkuru iespēju apstāties, pavērot ainavu. Šobrīd ceļu vienīgā funkcija ir savienot divus punktus. To daļēji var skaidrot ar privātīpašumiem, bet arī Rīgas Meži ir aizmirsuši par rekreācijas funkciju. Vēl – kartēs nolasāmā informācija esošajā situācijā ir īsta veiksmes spēle vai lamatas – var tikai minēt, kurā brīdī oficiālais ceļš aprausies pie privātīpašuma zīmes. Liels skaits dabas un kultūras objektu, faktiski, nav pieejami.
  Vēl – domāju, ka mūsu baltie ceļi un vēsturiskie līkumotie ceļi ar alejām un lielajiem kokiem nav novērtēti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 23.12.2019. 12.46

  Zini, tūristi var pagaidīt – tie ir pēdējie par, kuriem jādomā – tā ir kārtējā padomju okupācijas palieka – ka tikai labi pasaules acīs izskatamies – ka te cilvēki izdzīvo no 88 eur mēnesī, bezceļos, bez medicīnas utt – kuru tas interesē

  LIIA tērēšot ap 15 0000 eur tikai par reklāmu soctīklos vien – kaut atkritumus grozus būtu salikuši , kau tceļazīmes būtu salikuši – cilvēku , kam pajautāt – nav , norādes nav, gps atstiepj ķepas un brīnies kā pasaules malā nonācis –

  zini – esmu par to visu nikna bez gala
  Un tā ir ar to privātīpašumu – varas elite kladzina, ka ejam Ziemeļvalstu virzienā – bet klusībā ātriem rikšiem – Krievijas virzienā …. pretīgi ….

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 23.12.2019. 13.06

  Ja ministrija pasludina dabas tūrismu par industriju, bet infrastruktūru atstāj pašplūsmā – tā ir kārtējā ādere, mūsu bagātību iztirgošana, noplicināšana, nedomājot par sekām.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  lindab456 > kolpants 21.12.2019. 12.13

  Par Latvijas Mežiem daudz ko var teikt, bet LM izveidotie atpūtas laukumi daudzviet ir vienīgā iespēja piekļūt pie kādas ūdens krātuves, dabas vai kultūras objekta – iespaidīgi, vienmēr sakopti, uzturēti, gaumīgi, informācija izvietota. Doma ir tāda, ka pirms rēķināt ieņēmumus, ir jāsakārto infrastruktūra un noteikumi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > lindab456 22.12.2019. 11.40

  Varbūt jāsāk ar Rīgu, kas izrāda interesi dalīt tūrisma peļņu ar t.s. viesnīcu nodokli, bet nespēj samērot publiskos ieguvumus ar zaudējumiem. Kāda izskatās Vecrīga, kur privātais bizness ir iznests publiskajā telpā un skaistās Vecrīgas ieliņas sāk līdzināties kloākai. Arī rīdziniekiem ir jāgrib apmeklēt vecpilsētu. Šobrīd tūrisma biznesa tumšās puses spiež vietējos laukā.
  Pašvaldībai varbūt jāsāk ar ielu atbrīvošanu no ēstuvēm un civilizētām sabiedriskām tualetēm. Tiem, kas lemj, ir jāsāk ar jautājumu – vai paši lietotu “zilās būdiņas” un, kā var prasīt, lai sevi cienošs ārzemnieks vai vietējais, kurš zina, kādai ir jāizskatās tualetei , lietotu šo vienīgo pieejamo veidojumu! Arī Rīgas apkaimēs tūrisms apstājas pie tā, ka nav pieejamas sabiedriskās labierīcības. Tas pats Mežaparks ar cilvēku masu apgrozījumu un bez sakārtotas infrastruktūras.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 23.12.2019. 10.04

  beidz sapņot – nu godavārds – cik var –

  Rīgas domē viss ir izlaupīšanai – tas ir vienkārši nenormāli, kas notiek – bet – klausos – viss , kur tiek izškērēti miljoni no nodokļu maksātāju naudām – izrādās ir komercnoslēpums – jautājums – pēc kādas valsts likumiem izzgašana – kā izrādās likumīga izzgašana ir komercnoslēpums? Ka tikai ne pēc Latvijas Republikas likumiem Rīga tiek izzagta un sagrauta likumu ietvaros.

  Paskat kā rimševicu attaisnos elelaganti – kāpēc lai ušakovam celtu apsūdzibas

  Es parakstījos par saeimas atlaišanu – tas ir vienīgais, ko varu izdarīt šajā bandītiskajā situācijā – jo likumuss rada un tos pašus pildīt nespēj pati saeima –

  Kamēr tas nemainīsies – tas ir – kamēr varas eliti kontrolēs čekistu = komunistu varneši – tikmēr jau varam te sapņot un pārmaiņus spļaudīties un spārdīties – bet drīz tās pašas tramvaja sliedes būs jāizpērk no saskaņas draudziņiem

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.12.2019. 09.23

Tikko re baltica žurnālistes sūdzējās par policijas nevarību un negribēšanu strādāt.

Kāpēc lai tūristi brauktu uz Latviju, ja te ir tāds bardaks un netīrība?
Jau rakstīju, vasarā man uz tilta uzbrauca riteņbraucējs. Izlamāja par stulbo bābu un aizbrauca. Izsaucu ceļu policiju. Šie atbrauc – brīnās , kur līķi, kur asinis, kur vaļēji lūzumi, sasisti transportlīdzrļekļi? Stāv viens nikns tantuks un tas arī viss. Pat piedraud ar pantu par viltus izsaukumu. Nu es kļuvu balta no dusmām. Vai tiešām policija ir tikai līķu uzskaitītāji? Vai tiešām Latvija ir kāda Āfrikas nomale ar džungļu likumiem?
CSDD iedalīja pusmiljonu eiro, to visu iztērēja debīlām reklāmām , tā vietā, lai samaksātu policistiem , kuri veiktu profilaktiskas drošības kontroles.

Ha – bet ja VM saviem draugiem var tērēt miljoniem katru gadu e – veselībai, kāpēc lai CSDD netērētos saviem čomakiem?

Kamēr valsts būs nesodīts bandīts, nesodāmu kretīnu pilnām ministrijām, nekādi tūristi te naudu netērēs

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Sskaisle 20.12.2019. 16.43

  То есть им нужно найти и оштрафовать того, кого не было рядом в этот момент? или объявить операцию “перехват” и задержать всех велосипедистов?
  Вы тоже иногда интересные. Почему полиция должна поверить именно вам, а не второй стороне? А он заявит, что вы специально бросились под колеса, чтобы потребовать компенсацию. И?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 20.12.2019. 09.14

VID dzīvo cepuri kuldami no kontrabandas miljoniem un nabagu tramdīšanas.
Vai viņi ,piemēram, ir izstrādājuši sistēmu kā iekasēt nodokļus no tiem, kuri izīrē dzīvokļus un mājas un vasarās Jūrmalas pilis?

Žurnālisti, neguliet un nenīdiet, uzrakstiet, vai visas šīs kremļa un citu NVS valstu investoriem piederošās viesnīcss Rīgā maksā nodokļus Latvijas budžetā vai tomēr nodokļu paradīzēs?

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 20.12.2019. 09.11

Tāds bardaks un bezatbildība kā Latvijas valsts ministrijās nekādu tūrismu attīstīt nespēs – beidziet to muldēšanu!
Tikko lasu – tā vietā , lai sakārtotu medicīnas nozari, likvidētu dubultās grāmatvedības, visādas krāpniecības, lai likvidētu nenormāli augstos ,var teikt bandītiskos zāļu uzvenojumus – Viņķele savas ministrijas ierēdņus nodarbinājusi , lai izstrādātu priekšlikumus alkoholisma mazināšanā. Kretīnisma Augstā dziesma – aizvediet pusbadā dzīvojošos uz lekciju par veselīgu uzturu un palaidiet mājās ar vēlējumu ēst veselīgāk.
Bļedj ! Cik miljoni jaunajā budžetā paredzēti e- veselībai? Cik prēmijās par darbu nedarīšanu?
Starp citu,žurnālisti, uzrakstiet – cik miljoni no VM un LIAA ir samaksāti privātajam biznesam veselības tūrisma attīstīšanai? Kāda tam atdeve ? Kāpēc 0? Kur atbildīgie?
Vai jālūdz ASV, lai arī Viņķeli paņem pie dziesmas?

+1
0
Atbildēt

0