Sniegbaltīte un vilks 34

Komentāri (34)

Sskaisle 13.12.2019. 12.59

”Atkal visu sajauc vienā putrā. Mēs vienkārši izliekamies, ka šādu cilvēku nav. Izrādē tieši bija parādīts, kāda ir tā sabiedrības empātija. Un skumjākais, ka teātrī mēs visi esam sirsnīgi un līdzjūtīgi, bet kā satiekam atšķirīgus cilvēkus, tā novēršamies vai ieņirdzam.” – neies krastā ! Tu mani te nejauc iekšā , ja Tu vainīga jūties, tad uz priekšu. Es Tev uzrakstīju, kā es saprotu – Tu pat neizlasi, ko uzrakstīju un bāc – atkal ar āmuru man virsū. Nē.

Mēs neizliekamies, ka šādu cilvēku nav. Bija Ķibilda Adreses par BARONA ielu Rīgā – tur Skrastiņš tēloja invalīdu un kad viņam bija jātiek tramvajā, tad palīdzētāju bija vairāk kā vajadzēja. Tāpat ikdienā – jā ir visādi cilvēki – cits ne tikai nepalīdzēs, bet vēl apzags, bet mēs jau tāpēc nesakam , ka visi ir zagļi.

Problēmas būtība ir pilnīgi cita – skolās saliek vienā klasē veselus bērnus ar bērniem ar īpašām vajadzībām, pārpildītas klases, nesagatavoti skolotāji un nesagatavoti bērni. Rigas 3.vsks bija tas gadījums , kad ļooooti augstu stāvoša valsts ierēdņa slimo bernu ielika klasē un tas slimais !!!!! uzskatīja, ka par viņu ņirgājas un līdz nemaņai piekāva veselo bērnu . Es joprojām uzskatu, ka tā bija un ir skolas administrācijas bezatbildība – ja ir cilvēks ar īpašām vajadzībām , tad pirmkārt ir jābūt gataviem šīs īpašās vajadzības ņemt vērā – prast !!!! un spēt !!!! – ar tādu cilvēku strādāt. Ja zināms , ka bērns ir nesavaldīgs un nespēj sevi kontrolēt – tad tas bija normāli, ka tādu “ielaida” klasē , kura nebija tam sagatavota? Laimīgā kārtā mani bērni tai notikumā netika skarti, bet ja būtu cietuši – es skolu un valsti sūdzētu tiesā vai spertu gaisā.

Kas attiecas uz konkrēto izrādi un lugu – es to neskatīšos un nelasīšu – autores dēļ. Man vienalga vai tā ir laba vai slikta izrāde/grāmata – man svarīgi vai es ticu vai neticu . Tapat kā šitas kazaks – vēl nav sācis strādāt, kad jau bārsta metaforas ka dzjenieks – lai izdara darbu , pēc tiem gribu vērtēt ….

0
0
Atbildēt

1

  Sunflower > Sskaisle 13.12.2019. 13.13

  Man draudzenei ir meita ar īpašām vajadzībām. Bijām ceļojumā citā valstī, kurā vērojām skolēnu grupu ekskursijā, kurā bija arī zēns ar īpašām vajadzībām. Draudzene neticēja savām acīm, ka visi citi pret nosacīti slimo bērnu izturējās normāli, kā pret līdzvērtīgu. Viņai ir, ar ko salīdzināt.
  Protams, katrs spriež pēc savas pieredzes. Un dzīvot vai nedzīvot pagātnē un vecos aizspriedumos arī ir katra paša izvēle.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sunflower > Sunflower 13.12.2019. 13.29

  Un vēl man nepatīk, ka tad, kad es neuzlieku brilles un neredzu tālāk par pusotru metru, vienmēr atradīsies kāds, kas par to ieņirgs tieši sejā. Bet tas jau personīgi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sunflower 13.12.2019. 13.41

  nu man tā gadījās tikai vienreiz – MINHENĒ , kad man kafejnīcā stacijas tunelī viens melnais uzkliedza vai es vēl ilgi brīnīšoties vai tomēr izvēlēšoties , bet man nebija brille uzlikta un es cenas tālumā neredzēju – toreiz es apvainojos un kā redzi vēl tagad neesmu aizmirsusi un tieši kā tādu rasistisku melnā izlēcienu

  reiz kavēju lidmašīnu – lidostā uz drošības kontroli neparedzēti gara rinda jo nebiju piefiksējusi, ka tur svētki viņiem sākas un gar to rindu staigā melnais vīrietis ar tādu žaketīti uz kuras muguras lieliem burtiem rakstīts – MAY I HELP YOU? Nu es vēršos pie viņa un saku – tā un tā – vainīga, bet kavēju , vai nevar tomēr palīdzēt – tas vīrietis nokliedzās pa visu zāli, ka vajag laicīgi ierasties, ka visi gaidot – nu kā Tu domā – visi tie simti sāk uz mani skatīties – kas tur par troksni – pilnīgi nosarku – priekšā man stāvēja jauni puiši ,viens saka – kundzīt neuztraucieties – gan jau , ka nokavēsiet savu reisu ha ha hā .
  Es skatos uz to veci un domāju – es tikai palūdzu – klusi un pazemīgi – arī tāpēc , ka uzraksts tāds – vai varu palīdzēt – vai bija jākliedz pa visu zāli un mani par nelieti jāpdara? Es to izjutu kā melnā cilvēka varas pār balto cilvēku un kā vīrieša prieku ateikt palīdzību sievietei.
  Stāvēju un domāju – sakliegt uz viņu , lai tad velk to žaketi nost un tiņās prom vai klusēt , paklusēju
  Visādi esam …

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sunflower 13.12.2019. 13.29

  Mīļā , Tev ir niķis visu laiku mani kaunināt. Kāpēc?! Esmu nevainīga kā tikko plaucis balts zirņa zieds. Ko uTu mani krati?

  Lai izrāde un grāmata rosina sabiedrību runāt un spriest – Svētā Debess – es taču durvīs nestāvēšu un pie teātra arī nepiketēšu – nu lai notiek. Lai viss notiek uz labu , vai man žēl

  bet man ir svētas tiesības pateikt savu viedokli un tikpat svēta vēlme šīs tiesības izmantot – un es tāpēc šorīt no rīta to rakstot nekļuvu sliktāka vai ļaunāka
  Tu domā citādi, Tu tici autorei – apžēliņ – lai tā būtu, es nē –
  Šai žurnālā ir – kā vispār katrā – visi raksti ir savstarpēji saistīti – piemēŗam , ka skolas vecuma bērni neprot lasīt. Nu ja neprot lasīt, tad neprot runāt – ja neprot runāt, tad apgrūtināta ir savstarpējā sapratne

  Ko stāsta dakterīte Meldere – kā Vācijā cilvēki sarunājas, sasveicinās , pajoko – kā pie mums ir?
  Vai sitas raksts – mobings skolā – sociālā netaisnība , kuru vissāpīgāk izjūt bērni –

  nokaunināt sabiedrību – cik jūs slikti -un viss ????? nē – es neesmu slikta – un nevajag te mani jaukt iekšā

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sskaisle 13.12.2019. 13.33

  Ne, es uzrakstīju autonomu komentāru, ko Tu sāki komentēt. Tas arī viss. Tas, ka Tu manus komentārus uztver personīgi, ir tikai Tava problēma, vai ne.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 13.12.2019. 10.41

Saproti, ja vienreiz dramaturģe iesper pa zobiem,tad pagriežoties parādot citu seju- ir ļoti grūti noticēt.

Šorīt Ltv1 Urbanovičs kritizēja valsti, cik viss esot slikti. Svēta lieta – viss patiešām ir slikti. Tad viņam jautā, bet kā tad Rīgā – tur jau vēl trakāk kā valsts institūcijās, o – par Rīgu viņš neko nezinot, viņš neesot deputāts Rīgas Domē.
Un pēc tādas runas viss viņa iepriekš teiktsis zaudē nozīmi.

Tāpat ar literātiem un dramaturgiem- vārdiem ir jābūt ar saturu – bez tā viņi kā pūkas aizlido.

Vēl

0
0
Atbildēt

0

Sunflower 13.12.2019. 08.12

Dramaturģe uzrakstījusi izcilu lugu un grāmatu “Puika, kurš redzēja tumsā”. Par neredzīgajiem un empātijas trūkumu sabiedrībā. Un tad es aizdomājos, kas ir tas, kas šķietami veseliem cilvēkiem liek justies pārākiem – bailes no citādiem vai pārākums, kas gan ir pārejoša lieta, jo neviens jau nekad nevar būt drošs par to, ka slimība vai nelaime viņu neskars…

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sunflower 13.12.2019. 10.19

  Saproti, ja vienreiz dramaturģe iesper pa zobiem,tad pagriežoties parādot citu seju- ir ļoti grūti noticēt.

  Šorīt Ltv1 Urbanovičs kritizēja valsti, cik viss esot slikti. Svēta lieta – viss patiešām ir slikti. Tad viņam jautā, bet kā tad Rīgā – tur jau vēl trakāk kā valsts institūcijās, o – par Rīgu viņš neko nezinot, viņš neesot deputāts Rīgas Domē.
  Un pēc tādas runas viss viņa iepriekš teiktsis zaudē nozīmi.

  Tāpat ar literātiem un dramaturgiem- vārdiem ir jābūt ar saturu – bez tā viņi kā pūkas aizlido.

  Vēl

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sskaisle 13.12.2019. 10.40

  Muļķības, Tu pati neatceries, ko runāji vai rakstīji pirms gada, diviem un vairāk. Turklāt Tu neesi redzējusi citas viņas izrādes. Es pavisam par ko citu – tagad lasu grāmatu, kurā neredzīga sieviete ieņem sporta ministres amatu – kaut kas neiedomājams pie mums, vai ne. Tu vispār esi mūsu valstī kādā augstā amatā sastapusi neredzīgu cilvēku vai cilvēku ar kustības traucējumiem?

  0
  0
  Atbildēt

  3

  Sskaisle > Sunflower 13.12.2019. 10.54

  Tu tā raksti it kā tas būtu pašmērķis – davai ieliksim neredzīgu ministri un būsim foršā sabiedrība. Kādas muļķības ! Vai – re kur mums ministrs gejs , vai prezidente sieviete un kādi mēs advansētie ….
  Tā nenormālā nabadzība , kādā dzīvojam un ziedojam un glābjam cilvēkus un nevis 3 vai 30 , bet tūkstošiem cilvēku . Es tāda neesmu , bet zinu tādus cilvēkus – mana tante – dzīvo pusbadā , bet staigā apkārt raudādama u n ziedodama, vai mans bērns, kurš nenormāli mazo kabatas naudu sataupīja un atdeva ziedot.lv un es uztaisīju skandālu – kamēr pati nepelni – neziedo – kad sāksi pelnīt -tad ziedosi.

  Man reāli riebjas šī kaunināšana , kamēr paši sliktāki par tiem, ko kaunina.
  Tikko satori.lv bija par izvarošanām – cik tas ir slikti – drausmīgi – vai tad satori.lv auditorija ir izvarotāji? Vai par izvarošanām nav jāsit pa citām bungām?
  Bet kuru interesē runāt, rakstīt pēc būtības … galvenais uztaisīt actiņas un uzmest lūpiņu – ak sliktie jūs …

  nē – man šis viss atlec kā pīlei ūdens

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sskaisle 13.12.2019. 11.32

  Atkal visu sajauc vienā putrā. Mēs vienkārši izliekamies, ka šādu cilvēku nav. Izrādē tieši bija parādīts, kāda ir tā sabiedrības empātija. Un skumjākais, ka teātrī mēs visi esam sirsnīgi un līdzjūtīgi, bet kā satiekam atšķirīgus cilvēkus, tā novēršamies vai ieņirdzam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sunflower 13.12.2019. 10.58

  un – Tu apzināti izvairies no īstenības – tu visā saskati pozitīvo – kur tēvi tāda pārliecība, ka mūsu sbaiedrībai pietrūkst empātijas?

  Tie kas Laucienā tur nomirdina cilvēkus – vai tie nabagi nomira empātijas trūkuma dēļ vai tomēr sociāli netaisnīgas, valstiski bandītiskas attieksmes dēļ?
  Tas, ko memory water dara ar invalīdiem ? Tas ir empātijas trūkums, jeb tomēr tā ir politiskā maucība un bezatbildība, valstisks noziegums .

  Spert pa nabagiem – lūk, jūs sliktie – jums nav empātijas, kamēr par stipro un vareno maucību klusēt – vāji – ļoti vāji n gļēvi tas ir

  Tā es domāju !

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sskaisle 13.12.2019. 11.38

  Nuja, Tu par nabagiem, es par atšķirīgajiem.
  Par empātiju – nokrīti uz ielas un paskaties, cik daudzi Tev steigsies palīgā. Labākajā gadījumā iemuks tuvākajā veikalā, lai tik nevajadzētu pasniegt roku.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sunflower 13.12.2019. 12.08

  “… neredzīga sieviete ieņem sporta ministres amatu – kaut kas neiedomājams…” Ceru, ka pie mums amats “sporta ministre” tā arī paliks neiedomājams. Neatkarīgi no tā, kas tādu liekēža “amatu” varētu ieņemt.
  Zinu, ka dažās valstīs šis amats ir. Parasti tas nav vienīgais, ar ko tādas valstis rāda, kā nevajag darīt.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > J.Biotops 13.12.2019. 12.42

  Visu cieņu, bet vai kāda cita ministra amatā ir iedomājams?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sunflower 13.12.2019. 12.46

  Stāsts jau nebija par sporta ministra amatu, bet par neredzīgajiem un to lomu sabiedrībā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sunflower 13.12.2019. 19.34

  Stāstam stāsta vieta, vaļas brīdi painteresēšos, vai un kad kādā puslīdz normālā zemē ir bijusi neredzīga ministre vai ministrs. Ja Jūs jau tādu zināt, ar pateicību izlasīšu te. Pagaidām domāju, ka šajā ziņā mūsu valsts daudz neatšķiras no citām. Latvijā redzēti ministri (ministres), kuri varētu būt akli, kurli un mēmi, ja atbilstošās partijas sponsoram tas liktos derīgi.
  Ja nopietnāk – nedomāju, ka redzes trūkums būtu nepārvarams šķērslis ieņemt augstus politiskus amatus, bet viegli tas nenāktos ne pašam, ne apkārtējiem un dažos amatos – tomēr nepieņemami, operatīvas saziņas iespējas ne ar ko nav aizstājamas. Neatkarīgi no visaugstākā humānisma jāatzīst, ir nodarbes, kas neredzīgam nav un nebūs pieejamas, bet to neuzskatu par noteicošo attieksmes veidošanā.
  Vēl nopietnāk – Jūsu lasītajā un man nezināmajā grāmatā ar autora gādīgo roku neredzīgā ielikta tieši par sporta, nevis, piemēram finanšu vai aizsardzības ministri. Diemžēl tas ir indikators.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > J.Biotops 13.12.2019. 21.14

  Ir ir, apskatoties internetā, gan iekšlietu, gan kuģniecības ministrs. Droši vien vēl citās sfērās, ja papētītu vairāk. Toties mums pagaidām ir bijušas publiskās debates par to, vai ir pieejami kultūras pasākumi vājredzīgiem cilvēkiem, vai pilsētā nodrošināta pārvietošanās vājredzīgiem cilvēkiem. Citi mērogi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sunflower 13.12.2019. 22.13

  Un, ja vēl nopietnāk, es gandrīz vienmēr komentēju rakstus tikai par izrādēm un turklāt tikai par tām, kuras esmu redzējusi. Un savā ziņā nesaprotu, kāpēc manus komentārus komentē cilvēki, kas izrādes nav redzējuši. Neuztveriet to personīgi, tā vienkārši ir fakta konstatācija.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sunflower 14.12.2019. 13.30

  Nr 1 – šoreiz Tu neraksti par uzrādi, nr 2- ja Tu uzraksti provocējošus apgalvojumus,tad ir liekulīgi brīnīties par reakciju.

  Satori kādreiz rakstīja tāda jauna dzejniece, šķiet Katrīna Rudzīte. Viņai ir milzu problēmas ar redzi
  . Viņas dzeja mani neuzrunāja, bet viņas recenzijas par citu dzejām man bija ļoti ļoti interesantas, tāpat vērojumi un spriedumi par dzīvi. Ļoti izbaudīju viņas rakstīto. Lūk,pēdējais , ko lasīju viņas rakstīto bija par neredzīgo un vispār cilvēku ar īpašām vajadzībām ļoti problemātisko iespēju studēt Latvijā. Ļoti konkrēts, pārdomāts ,;izsvērts raksts. Kā viņai tagad iet? Vai situācija ir uzlabojusies, kaut kas mainījies lu administrācijas attieksmē un finansējumā?

  Lūk, dzejniece rakstīja konkrēti un bez bakstīšanas acīs un apšaubāmu saukļu sludonāšanas un tam uzreiz pilnīgi cita rezonanse.

  Kā sauc , tā atsaucas – tā
  laikam ir pareizi teikt

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sunflower > Sskaisle 14.12.2019. 14.43

  Nē, bija gan par izrādi, izlasi manu pirmo ierakstu. Tā esi Tu, kas provocē, pieminot tēmas, kam ar rakstu, izrādēm un dramaturģi nav nekāda sakara. Sākumā Tu mēģini radīt kašķi, pēc tam sienies klāt vārdiem. Es tikai miermīlīgi atbildu uz Taviem komentāriem, kurus Tu adresē man.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sunflower > Sskaisle 14.12.2019. 15.47

  Mīļā sirds, Tu man simpatizē un es smaidu katru reizi, kad Tu centies saskatīt manos vārdos to, kā tur nav. Jauku vakaru 🙂

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sunflower 14.12.2019. 21.05

  Nu protams. Bez cilvēkiem, attiecībām, nekam nav jēgas.

  Man žēl, ka neesmu komunikablāka un apsviedīgāka.
  Zini LNMM ir tāda Pētera Krastiņa maza glezniņa – Luksemburgas dārzs. Es mēdzu pie tās apstāties un arī to vienmēr nobildēt . Man vienmēr patika domāt, ka autors sievietes tur uzgleznojis kā ziedus. Ka luksemburgas dārzs, jo tās nekaunīgi seksīgās rozes bija francūzietes. Un tad reiz nejaušā sarunā, kāds mākslas zinātājs saka, ka glezna esot interesanta satura dēļ , jo laikā , kad tā gleznota, dārzā staigāja tikai sapucētas, kārtīgas pilsones , nevis brīvās sievietes – tās , kas skrien ar vilkiem par spīti visam.
  It kā baigākais nieks, bet sajūta , ka es būtu atklājusi noslēpumu. Pateicoties nejaušai sarunai.
  Es ļoti novērtēju, ko raksti,jo zinu, ka esi apdomīga un atbildīga

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > Sskaisle 14.12.2019. 21.36

  Nuja, pat tad, kad atbildu šķietami asi, tas īstenībā ir tāds melnā humora paveids, kas nekad nav ļauni domāts. Bet Tu nepastāstīji, kā Tev Dvēseļu utenis, uz kuru beidzot tiki

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sunflower 15.12.2019. 07.55

  Labrīt. Iespējams,ka neesi pamanījusi, bet mani drusku aizķēra, kad rakstīji, ka Tu visā saskati pozitīvo un izejot no šīs pozīcijas arī vērtē pasauli un tajā notiekošo.
  Es uz mirkli apstājos un domāju – vai dieniņ, vai varētu būt tā, ka es visā ieraugu tikai slikto? Padomāju un secināju, ka tik traki nav, bet ka jā – par daudz stingri un nevajadzīgi turos pie principa, ka sliktais jānosauc vārdā – kā policijas iecirknī – pie sienas vispirms pieliek upurus un aizdomās turamos un tad lietu sāk risināt.
  Un tā es savas dienas pavadu, kaut gan varētu apgūt kādu jaunu valodu, meklēt sponsorus un sākt kautvko jaunu studēt.
  Ir tāda Zēlanda Svārsts- ka cilvēks kaut ko var mainīt tikai nokāpjot no svārsta, kā alkoholiķis – glāzītei ar alkoholu kategorisks nē.
  Savu rakstītkāri sev skaidroju ar komunikācijas trūkumu ikdienā un valdonīgo raksturu visur iespraukties ar viedokli.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sunflower 15.12.2019. 08.01

  Mani draugi par Dvēseļu uteni bija stāvā sajūsmā. Es nē.
  Pirmkārt, kā vēsturniece ļoti sāpīgi uztvēru vēstures banalizēšanu. Ja literātiem nespēju piedot vēsturisko – precīzāk- par vēsturiskiem romāniem uzdoto romānu sēriju. Tad lūk DU nevaru pieņemt satura dēļ. Tā darīt ar vēsturi nedrīkst – vulgarizēt , lai neteiktu – debilizēt. Es ļoti pārdzīvoju.
  Savukārt izrādes forma, izteiksmes veids – ļoti orģināli. Aizraujoši. Vērtīgi. Apbrīnojami talantīgi. Ļoti patika.
  Nepatīk, ka vietas nav numurētas, ka jāstāv barā un man tik un tā priekšā aizsēdās puisis un meitene ar drediem. Gribēju kk teikt, bet jau nodzisa gaisma un nekā. Nu tas tā, bet arī tam ir kāda nozīme.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.Biotops > Sunflower 14.12.2019. 14.29

  Personīgi neuztveru, bet precizēt nākas. Mana necilā piezīme bija pie Jūsu ieraksta par to, vai Latvijā iedomājama neredzīga sieviete sporta ministres amatā – nekā par teātri. Jūsu precizējumi, tātad visa mūsu diskusija – par to pašu attieksmi pret neredzīgiem un politiku.
  Tagad lasu būtisku tēmas nobīdi – nu rakstāt par VĀJredzīgo problēmām, nevis NEredzīgiem, kā mūsu iepriekšējos tekstos. Tas principiāli – vājredzīgo iespējas ir būtiski lielākas un problēmas savādākas. Sagadījies, ka miesīgajā dzīvē man daļu no tām nākas pārzināt profesionāli. Arī piedalīties publiskās debatēs. Pat zinu kādu stingri vājredzīgu ministru (bijušo) tepat mūsu Latvijā. Par viņa spējām pildīt amatu nekādu jautājumu nebija un nedomāju, ka arī tagad par to vispār vērts diskutēt ārpus tīri tehniska konteksta.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sunflower > J.Biotops 14.12.2019. 15.04

  Es neesmu filologs, nesekoju katram savam vārdam ar tādu domu, kā to kurš sapratīs. Sanācis tā, ka izrādi skatījos tai pat laikā, kad lasīju attiecīgo grāmatu, tāpēc tāda asociācija un tāpēc to pieminēju. Šis raksts ir par teātri, izrādēm un dramaturģi. Attiecībā uz ministriem, tika rakstīts par neredzīgiem, attiecībā uz debatēm – par vājredzīgiem. Tas ir no tā, kas pieejams internetā, un nemācēšu atbildēt, kāpēc vienā reizē ir lietota viena terminiloģija, bet citā otra, vai par kultūras pasākumu pieejamību spriests attiecībā uz vājredzīgiem vai vājredzīgiem un neredzīgiem, kas, manuprāt, būtu pašsaprotami.
  Es nepiedalos diskusijās par politiku, tāda ir mana principiāla nostāja. Tāpēc arī varbūt par asu reaģēju uz atbildes komentāriem, kas vairāk attiecas uz politiku, atvainojiet.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sunflower 14.12.2019. 16.45

  Atvainoties nav nekāda iemesla. Nedomāju, ka te patērzējot kāds no mums būtu otru apvainojis, šoreiz pat īsti strīda nebija.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 14.12.2019. 20.55

  Biotop, nesen Tu rakstīji – apmēram tā, ka – kā profesionāls biologs Tu nespējot Grētas Tunebergas darbošanos uztvert nopietni. Tagad Tu uzdodies par profesionālu okulistu, kas droši zin visu par redzi.
  Intresanti. Daudzpusīgs cilvēks.

  Man reiz bija tāds gadījums. Ar draugu sēžam operā. Rokās saķērušies, kopā saspiedušies. Te uzreiz atnāk divas jaunas šamantas
  seksapīlas jutekliskas – šo vārdu vislabākajās nozīmēs – dāmas – . Ar manu draugu pēkšņi notika brīnums – viņš izmainījās sejā, viņam izslējās augums un izauga ērgļa spārni – man ar varu bija jātur , lai nepaceļa gaisos un neaizlido. Kad es viņam to pārmetu – trakošanu sieviešu dēļ, viņš ,protams, to noliedz…. biotop, baigi stipri velk uz to, ka esi līdzīgā situācijā

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 14.12.2019. 21.42

  Dusmupūcīt, līdz šim biju pieņēmis, ka esi lasītpratēja. Pasaulē ir diezgan daudz profesiju, kurās nākas vairāk vai mazāk (kā tas būtu izlasāms, ja saņemtos) pārzināt problēmas, ar kurām saskaras tiešajā darbā, manā gadījuma – dažus vājredzīgo praktiskās dzīves aspektus. Arī izrietošus no sabiedrības attieksmes. Pie tam okulists nepavisam nav tas, kura kompetencē būtu vājredzīgo sadzīves un sabiedriskās problēmas.
  Arī par biologu nekad neesmu uzdevies, kaut ar zaļo iedomām sakaros pat biežāk, kā ar vājredzīgajiem.
  Mini nu 🙂

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 15.12.2019. 08.04

  Jā, Tu esi no šitiem – izsakās daudz un dziļdomīgi un tad kā saka – pēc vajadzības – pavelk deķi uz kuru pusi vajag.Tad tomēr – esi vai neesi biologs?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.12.2019. 20.25

Aizvainojums man nav zudis. Boju uz to izrādi Žurka NT, kur šī dāma un K9nste bija dramaturģes.
Saprotu, ka visu uztveru personīgi un pārspīlēti, bet toreiz dāmas ieņirdza par man svētām lietām un nespēju noticēt nekādiem citiem viņu stāstiem.

Bet lai veicas – variantu jau nav

0
0
Atbildēt

0