Vētra Ventspilī 44

Komentāri (44)

altinyildiz 18.12.2019. 12.44

Diversijā pret Latvijas ostām ir ieinteresēts kremlis, lai Krievijas, Baltkrievijas, Ķīnas un Centrālāzijas uzņēmumi izmantotu Krievijas ostas, kas krītošās ekonomikas un iedzīvotāju zemās pirktspējas dēļ, stāv dīkā. tāpēc arī tāda aktivitāte no prokremlisko mērgļu, čekas pakalpiņu puses.

0
0
Atbildēt

0

Kamielis 18.12.2019. 09.36

Negribas iesaistīties troļļu diskusijās, bet tikai atgādināt būtisku bijušā Finanšu ministra Vilka interviju 2013.gada septembrī, kurā viņš saka, ka tā vadība, kas ķersies klāt ostām tiks gāzta visīsākā laikā.
Laiks rādīs vai viņam bija taisnība, lai gan apstākļi ir citi un visai labvēlīgi reformām.

+3
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > Kamielis 18.12.2019. 11.42

  o – šie aristokrāti – kuriem negribas, bet tomēr tik ļoti ļoti gribas , ka … nu labi – ko tur daudz – katram tiesības ķēmoties pa savam

  Bet – es skatos un klausos gan sabiedriskos medijus, gan privātos
  Arī šārīta interviju LTV1 Panorāmā ar Kariņu un es secinu, ka mums – sabiedrībai ne sabiedriskie , ne privātie mediji nesniedz pilnvērtīgu informāciju.
  Piemēram, tiek likvidēta Ventspils brīvostas pārvalde – jo lūk, arī šo amerikāņi ir iekļāvuši sankciju sarakstā – jo to kontrolējot Lembergs – kāpēc par to neraksta, nespriež politiķi, žurnālisti – kāpēc visu minēto ministriju cilvēki saņemot nenormāli lielas algas visu laiku klusē un būtu klusējuši par korupciju Ventspilī, ja ne amerikāņu iejaukšanās?

  Nekas nav mainījies – prasts bandītisms valsts līmenī – mani var pat kronēt par visu troļļu karalieni – man vienalga, jo Latvijas mediji un jo īpaši sabiedriskie mediji, kuri rekni pārtiek no mūsu naudas – nespēj sniegt pilnvērtīgu informāciju, lai sabiedrība attiecīgi spētu pareizi un adekvāti reaģēt

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 18.12.2019. 11.43

  Kamielis > Kamielis 18.12.2019. 20.32

  Tomēr der izlasīt tiem kam īsa atmiņa: http://www.ir.lv/2013/9/12/vilks-jasamazina-bananizacija

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > Kamielis 21.12.2019. 01.15

  Nevis reformām,bet gan īpašumu pārdalei ostās.Meroni jau tur uzdarbojas pilnā sparā,

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 15.12.2019. 20.57

Jaunā Komparķija stipri atgādina ASV demokrātu parķiju. Tos vienkārši tracina Trampa kunga panākumi ekonomikas izaugsmē, bezdarba samazināšanā, tirdzniecības bilances ar Ķīnu uzlabošanā, ražošanas repatriācijā un citā. Kaut vai valsts izput, ka tikai tikt pie siles! Kad Kariņš kritizēja čekas pasūtīto ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, ko īstenoja Dombrovskis ar Vienotību, likās tīri saprātīgs, tagad gatavs ar Bordānu šūpoties Karātavu laukumā vienā cilpā.

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 13.12.2019. 22.18

Nesatraucies, gan jau aiz JV, JKP un Par(OIK) darboņiem vienreiz uz visiem laikiem aizvērsies atjaunotās Latvijas Politiskās policijas durvis.

0
0
Atbildēt

0

vvilums 13.12.2019. 16.19

ASV dēļ korupcijas un neatbilstības liberāliem demokrātijas pamatprincipiem Lembergu iekļāva melnajā sarakstā, bet ZZS gan nesteidz Lembi izmest no savām rindām ne iekļaut melnajā sarakstā- šiem tāds biedrs pietiekoši labs esam un atbilstošs partijas ideoloģiskām pamatnostādnēm.

+6
-1
Atbildēt

3

  Sskaisle > vvilums 13.12.2019. 16.31

  ltv1 – vakardienas panorāmā – kučinskis māris uzstājās ar veselu iepriekš iestdētu etīdi sengrieķu tragēdiju garā – tas teksts bija apmēram tāds – ja aiztiksiet aivaru – pasaule ies bojā , dievu dusmas nesaudzēs nevienu
  tad kaut ko švakā dikcijā meģināja ironizēt zzs labākaais drags saskaņietis vajčeslvas d un tikai beigās ar nelielu uzsaukumu – mosties, mosties reiz svabadais gars uzstājās jkp zēns

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  vvilums > Sskaisle 13.12.2019. 16.44

  Labi vien ,ka mums ir tādi ” svabadie JKP gari”,- savādāk ZZS / SC sasmakā vien skābtu.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > vvilums 13.12.2019. 18.37

  lembes padauzu partija sankciju dēl zaudēs valsts finansējumu

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > vvilums 13.12.2019. 22.22

  Vai Vienotība jau ir aizsūtījusi pie staļina Dombrovski, Kazlovski, Rinkēviču un Ašerādenu, trīs kolorado lenteņus un divus OIK afēristus?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 13.12.2019. 09.27

А может, попросить США взяться и за другие наболевшие проблемы? Как показала практика, в таком случае следует мгновенная реакция!
Не успели США пальчиком погрозить, уже через 4!!!! дня были проведены необходимые изменения в законах! Было милостливо позволено в течение 30 дней реагировать, но решили перестраховаться, вдруг не поймет наш стратегический партнер.

Да еще под шумок и Рижский порт отжали, чтобы только своих посадить в правление.

А вообще конечно, круто. Борданс расписался в своей полной профессиональной некомпетенции. Сам как министр юстиции ничего не может. Пришлось ехать с США, там нажаловаться на плохого Лемберга, чтобы уже США погрозили пальцем.
Может, и министерство юстиции отдать в прямое подчинение США?

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 12.12.2019. 15.10

Labi, ka izgudrots foto. Krokodils var nemaz nejust uz muguras nosēdušos zvirbulēnus, tāpat kā nedzirdēt viņus čiepstot “mūs pieņēma pats…”, bet nu tautai viss redzams. JKP tūristu kluba ceļotāju un ASV ministra vietnieku politiskā svara kategorijas atšķiras vairāk, kā zvirbulis no krokodila. Tas gan nekavēs zinošiem ļaudīm brēkt kopā ar lepnajiem politiķiem – “re ko padarīja!”, tikai dažādās toņkārtās.
Fanfaras priekšlaicīgas. Ticams, ka dažiem personāžiem notikušais rada neērtības, varbūt pat nopietnas, bet apjūsmotajam notikumam ir arī otra puse.
Mazpilsētas lielhercoga politisko ietekmi nenosaka attālums no papēža līdz hūtei, bet gan 1) elektorāta jauda, 2) stipendiāti. Par otro man datu nav, bet pirmais jau tagad strauji aug un augs. Stabilajiem īstenticīgajiem bariem vien pievienosies visdažādāko nokrāsu antiglobālisti, ASV imperiālisma pazinēji, vienkārši patrioti, pacifisti un citādi sirdsgudri ļaudis.
Ideju virzītāju netrūks, pat bezmaksas tautas tribūni dabūs bezmaksas tribīnes (nedomāju te vispārzināmo avīželi) visdažādāko patiesību paušanai. Vairumam tādu pat nevajadzēs pieminēt ne pilsētu ar nākotni, ne ostas, pat ne Sorosu. Pietiks ar gaudām par trūkumā iedzītu tautu, badā mirstošiem bērniem un pensionāriem, uzpirktu valdību, izpostītiem laukiem, sagrautu rūpniecību, sliktu laiku un nepareizu naudas kursu… Kas pratīs, varēs apdziedāt citu zemju praviešus, ne obligāti no austrumiem. Savējie sapratīs. Un vairosies. Necik ilgi, un pēc nākošajām vēlēšanām saules vietā pār dolārzaļo dīvānzemnieku pārvaldītu valsti atkal mirdzēs zaļa hūte.

0
0
Atbildēt

3

  Sskaisle > J.Biotops 12.12.2019. 16.27

  “Mazpilsētas lielhercoga politisko ietekmi nenosaka attālums no papēža līdz hūtei, bet gan 1) elektorāta jauda ” – biotop – mēgināšu bez apsaukāšanās , bet nez vai sanāks. Tagad – jautājums – vai Tu skaties sabieriskos mediju ltv u lr un lasi lsm?
  Ja nē – tad automātiski šis tavs apgalvojums tiek diskvalificēts, ja tomēr jā – tad turpmāk to darot – esi uzmanīgs. Sabiedriskos medijus joprojām kontrolē zzs un na ielikteņi, tādi, kuri īsteno savu labdaru intereses. Ja man vajadzētu šo apgalvojumu pierādīt – tad to būtu salīdzinoši viegli izdarīt ar citātiem – nu kaut vai vecais labais joks – ja ticētu ltv1 – tad vienīgās populārās partijas Latvijā ir saskaņa, na un zzs – citām visām partijām reitingi nemitīgi krītas … bet kā irvēlēšanās?

  , 2) stipendiāti – attiecīgi – tajos pašos sabmedijos vini arī figurē – labi noēdušies, sev un bērniem dzīves sakārtojuši uz visu to daudzo nabagu rēķina – un te ir tikai viena vaina – tiesu sistēmu kontrolē čeka , tāpat kā izpildvaru un likumdošanas varu

  Un tas, ka čekisti kvēli nīst tos, kas kaut ko mēģina mainīt – mani apbsolūti nepārsteidz

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 12.12.2019. 18.00

  Dusmupūcīt, sirdsmīļā, paldies par apstiprinājumu. Daļu no iemesliem, kāpēc hercoga elektorāts pieaugs, aprakstīji pārliecinoši. Jau aug.
  Derīgo ideju komplektu arī iezīmēji, pagaidām vēl tā skicveidīgi, bet nešaubos, ka spēsi domu izvērst. Palieku drošībā, ka to sagaidīšu nākošajos ierakstos.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.Biotops 12.12.2019. 16.29

  piemēram , sabmedijos skan sauklis – katru dienu vismaz 100x – jaunu saeimu vēlēt nedrīkst, jo neko labāku dabūt nevarēsim – nu mana atbilde – saprotama lieta, ka ja vecie bandīti zzs + na un saskaņa+ kaimiņa partija aiz muguruas , paliks pie ruļļiem – nu cepti gaiļi nedziedās

  jautājums – vai zzs – na , kaimiņš , saskaņa jāatstāj pie ruļļiem?

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > J.Biotops 12.12.2019. 17.54

  Kādi Lembergam resursi, salīdzinot ar čekistu rīcībā esošo LR1? Ar vienu gan čekas kurmis Bordāns un smagos noziegumos apsūdzētais Juris Jurašs pārrēķinājās, viņi būs radījuši netaisnīgi apvainota cietēja tēlu.
  Mums gandrīz jābūt lepniem, ka Lembergs ir nonācis starp 76 pasaules lielākiem korumpantiem, apejot pat tādu mūdzi, kā bijušo Luksemburgas premjeru, Dombrovska patronu Junkeru un starp 96 pasaules uzņēmumiem, kur noteikti nav iekļauts CAF, ar ko čekisti sarunāja vilcienu pirkumu, 4 ir mūsējie.
  Es domāju, ka kļauzu iesniedzēji slikti beigs un ja Kariņš ies to izdzimteņu pavadā, arī.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > altinyildiz 12.12.2019. 19.15

  Paldies, ģenerāl. Tieši par netaisnīgi apvainotā cietēja tēlu bija arī mana doma, bet Jūs formulējāt skaidrāk.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > J.Biotops 15.12.2019. 20.23

  Nabaga bordānisti laikam vēl neapjauš šādu seku iespējamību.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.12.2019. 13.25

ha – ko es teicu – vispirms grāvis japārlec, tad var kliegt urrā – tagad nekā –

ne velti par LB vadoni iecēla kazāku – labi iesmērēts labi ripos –

lembergu tomēr apkalpos – kā saka – asv ar visu savu demokrātiju un visām sakncijām var iet uz poda – un latviešu nodokļu maksātāji arī, protams

kāda maucība – bļedj – nespēju noticēt – mauku valsts Latvija !

Bankas pastiprinātas uzraudzības režīmā apkalpos Lembergu un iestādes, kas pakļautas ASV http://www.la.lv/bankas-pastiprinatas-uzraudzibas-rezima-apkalpos-lembergu-un-iestades-kas-paklautas-asv-sankcijam

0
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 12.12.2019. 13.26

  pieņems lembi uz sarkana paklāja, baltos cimdos uz ceļgaliem rāpojot un skaitot mana vaina mana vaina – piedodiet lemberga kungs

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 12.12.2019. 16.20

  protams, ka liks mīnusus – bet kā ir kad invaldiem valsts neizmaksā ikmēneša pabalstus un tam cilvēkam nav no kā dzīvot?
  ka tad nesanāk visi kungi un nelemj kā speciāli apkalpot tādu cilvēku

  māmiņas ar bērniem ?
  nē – nenormālie – cits nav ko teikt

  +1
  -6
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.12.2019. 11.06

jā un kas svarīgi – žurnāla IR redakcija – nu ja ne no laba prāta, tad labdarības akcijas veidā – ļaujiet man rediģēt rakstu virsrakstus – nu nav runa tikai par vētru ventspilī – nu nav – orkāns no ASV ir izpurinājis vis u Latviju – varu iedomāties, cik daudzi korumpnati= bandīti, kas vēl nav visu sgrūduši šveicē un ofšoros buko biļetes un kārto mantas glābšanu –

vētra ir valstī un tai jāaizpūš pa gaisu prom visi sastāvējušies sūdi

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 12.12.2019. 10.59

Kā es saprotu – tad kaimiņa partija ir nolēmusi aiziet pa NA ceļu un tagad sev šīs partijas deputāti uzsit cenu – jo ir gatavi ļaut sevi “pierunāt” nebalsot par rd atlaišanu

Kur ir tie kimiņa partijas vēlētāji ? bļedj – kur pats kaimiņš – !!! – vai tiešām jālūdz ASV tiesiskā palīdzība visu korumpantu iztiesāšanā?

+3
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 12.12.2019. 10.57

Paldies par rakstu. Beidzot ir lielāka konkrētība par to, kas īsti notiek.

Ostu pārņemšanas jautājumos, lemberga atstādināšanas jautājumā, RD atlaišanas jautājumos, RD ārkārtas vēlēšanu jautājumos es par 101% atbalstu Latvijas valdību. Pat ja es visu nesaprotu, visā neesmu un pat nedomāju iedziļināties, tad skaidrs ir tas, ka ja valdība nebūtu rīkojusies ,tad oligarhi ar esošajām bandītiskajām pašvaldībām mūs vienkārši iejūgtu parādu verdzībā.
Vakardien saskaņietis – arī pašlabuma meklētājs vjačeslavs dombrovskis raidījumā tieša runa – ltv1 citēja likumu par ārkārtas situāciju un to komentēja, ka problēmas atkritumu savākšanā taču neapdraudot valsts drošību. Nepiekrītu – melis zemiskais – kā reiz RD nespēj 111111 – sagatavot likumu , kas izslēgtu iespēju, ka atkritumu biznesā Rīgā nedominētu oligarhu monopols. Ka RD budžets palielinās, bet pakalpojumu kvalitāte pilsētas iedzīvotājiem – nodokļu maksātājiem tikai pasliktinās, vai kļūst pavisam kriminala – piemēram, komunālie pakalpojumi vai ārprāts centrāltirgū –

tā kā – jā – es gaidu kas notiks ar lembergu – vai Latvijas tiesus sistēma spēs tiesiski uzvarēt šo oligarhu, lai tas kļūtu par brīdinājumu visiem citiem oligarhiem un – kas būtiski – viņu nolādētājiem kalpiem suteneriem –

sarežģīti – jā – bet kaut kam bija jānotiek – vai nu pilnīgajai un neatgriezeniskajai Latvijas kā nacionālas valsts iznīcināšanai vai vismaz mēģinājumam mums vēl glābties

+4
-1
Atbildēt

0

vitalisvita 12.12.2019. 09.54

Viena laicīgā pesimista komentārā izlasīju, lūk, šādu spriedumu:
“Naudas un varas priekšā nobāl viss _ solījumi, sirdsapziņa, Dievs, tauta…”
——————-
Bet, vai arī latviskā vērtējumā nauda ir nozīmīgākā vērtība ? Viennozīmīgi _- nē! Nauda _ tas ir psiholoģiski aktīvs globālo tirgoņu ierocis cīņai ar tautu nacionālpatriotisko solidaritāti, kura ir lielākais šķērslis viņu ekonomiskajai ekspansijai un parazitēšanai visā pasaulē.
Un tāpēc _ būsim latviski vienoti,,un savu artavu Eiropas vērtību renesansei sniegsim arī mēs !
Uzskatu, ka tieši par šādu _ nacionālu solidaritāti arī runā mūsu Valsts Prezidents un mūsu Satversme, Būsim optimisti!

+9
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > vitalisvita 12.12.2019. 11.03

  iedod naudu, ar ko ne tikai idzīvot , bet gan dzīvot – tad tā būs solidaritāte – citādi – 20 000 Latvijas cilvēku dzivo no 88 – 200 eur mēnesī, badā mirst bērni, vecie un slimie, kamēr viens lembergs vien braukā ar simtiem tūkstošiem eiro vērtām mašīnām – apžēlojies – padomā , ko tāds ēd un dzer, ja tādas mašīnas –

  labi, ka prezidents tā runā, piekrītu , ka vispirms ir vārds – bet nu – vai tiešām šodienas Latvijā obligāti jābūt tāpat ka padlatvijā – kad tauta pārtika tikai no runām – skaistiem vārdiem?

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  vitalisvita > Sskaisle 12.12.2019. 13.25

  “…labi, ka prezidents tā runā, piekrītu , ka vispirms ir vārds…”
  ____________________________________________________
  Pilnīgi pareizi _ aiz vārdiem ir jāseko darbiem! Ar to padomju audzēkņu “pašlustrāciju” vien tā kā nepietiks.
  Domāju, ka mūsu sabiedroto regulāras norādes uz mūsu trūkumiem un kļūdām nebūtu jāgaida.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 12.12.2019. 09.38

“kalnamaijiers medī un dzer šnabi vienā kompānijā ar lembi un viņa sulaiņiem”
—————
Atgādinājumam prātu izkūkojušiem čekas ziņotājiem un pedofīliem:
http://jauns.lv/storage/images/t/2011/08/01/977063/660×0.jpg?v=1489577635
http://zinas.nra.lv/_mm/photos/2010-03/480px/9946_2fcd7ef145.jpg

0
-1
Atbildēt

0

altinyildiz 12.12.2019. 09.29

Izbrīnu rada, ka viena maziņa morālā kroplīša klauza, var ietekmēt ASV finanšu ministriju un tas, ka smagos noziegumos apsūdzētais melīgais kuces bērns, kontrabandistu jumts, Jurašs, var vizināties pa pasauli un tas, ka Vienotības un citu prokremlisko varzu stipendiju maksātāji, Krievijas organizēto noziedzību un FSB apkalpojošie, naudas mazgātāji, terorisma finansētāji un UA tirgotāji, ABLV un Rietumu banku īpašnieki, nav melnā sarakstā.. https://nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/299517-ko-bordans-apsolija-preti.htm Ko gan tas mēsls, LC izauklētais čekas kurmis tādu varēja apsolīt?

0
-2
Atbildēt

1

  Vahamurka > altinyildiz 16.12.2019. 14.12

  Amerikāņi droši vien ir labākās domās par latviešu vēlētājiem,tāpēc nesaprot,kas tie mums par tipiem tikuši augstos amatos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Vahamurka 16.12.2019. 16.53

  Es nedomāju, ka abiem pamuļķiem pašiem izdevās pārliecināt samērā kritisko ASV finanšu ministriju, droši, ka bez Lubjankas speciem šeit neiztika. Atceries, kā čekisti uzcepa stāstu par Trampa kungu, ka tas, it kā, Maskavas viesnīcas apartamentā, kur bija dzīvojis melnādainis ar savu šmaru, esot vietējām prostitūtām licis taisīt “zelta lietiņu”, proti mīzt viņam virsū, lai apgānītu gultu, kur gulējis Obama un bija kas noticēja. Kāpēc čekisti par sava uzbrukuma mērķi izvēlējās Lembergu, tāpēc, ka neatkarīgs. Viņā nevar noslaucīt kājas čekisti un bandīti, kā pret Dombrovski un Zatļeru un viņš nav “doļā” ar čeku, kā Skonto būve, Re&Re, Binders, ABLV un Rietumu banku saimnieki.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 12.12.2019. 08.21

biznesa attīstības asociācija , vai nav tā kurā visiem , kas grasās ventspilī uzsākt biznesu , jāsamaksā lembem par atļaušanu to darīt . Interesanti , vai tas medāļu kapituls lembem trijzvaigžņu medāli atstās kaklā arī ieejot cietuma smagajos vārtos? tad jau iznāks ka medālis iedots kā lielākajam speciālistam valsts aptīrīšanā . lembem inkriminētie noziegumi atbilst patiesībai . Der pavaicāt kalnamajieram , kā valsts ģenerālprokuroram , vai viņš ir galīgi stulbs , ka neko nav redzējis ne matījis , toties Jurašu stundas laikā pataisīja par noziedznieku , tikai par to ka izpaudis publiski magoņa bandas piedāvāto kukuli teju miljona vērtībā . Viss tāpat skaidrs , kalnamaijiers medī un dzer šnabi vienā kompānijā ar lembi un viņa sulaiņiem . Jāpras vai beidzot nav pienācis laiks šo nziedznieku nodot starptauskā tiesāšanā , jo Latvijā nav nevienam tādas varas kas varētu šo nelieti beidzot iemest cietumā uz gadiem 25 vismaz, tad viņam būtu kā staļina laikos , kad 25 gadi srokom ņeščitaļi.

+11
-2
Atbildēt

5

  murrey > J.šveiks 12.12.2019. 09.41

  “Redzējis un matījis” ir tikai Bordāns.Un “medālis” Lembergam iedots par to, ka balsoja par Latvijas neatkarību.

  +1
  -4
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > murrey 12.12.2019. 10.54

  un tad ja tev ir iedots medālis , tad var apzagt to valsti par kuras neatkarību nobalso uz nebēdu, iedzīvojoties smagos noziegumos apsūdzētā statusā? Tas ir absurds, šitādam figurantam sen bija jābūt aiz smagajiem cietuma vārtiem

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > J.šveiks 12.12.2019. 09.48

  Vēl. Sūdu maiss, Maizītis, kurš atdeva advokātam Meroni Lemberga īpašumus izvazāšanai, dzīvo no off-shore (jādomā čekas) īrētā dzīvoklī, no kura pazuda svarīgi dokumenti. http://www.la.lv/apzagtais-sab-direktors-maizitis-aizsargasies-ar-lacu-slazdiem
  https://www.pietiek.com/raksti/rupes_par_maizisa_ofsordzivokli_sagada_datu_valsts_inspekcijai_administrativo_lietu,_iestadei_jasniedz_paskaidrojumi_tiesai

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.šveiks 12.12.2019. 10.39

  nesauc urrā pirms grāvis pārlekts – Latvijas tiesu vara 30 gadu garumā nav izdarījusi , nav spējusi , jo nav gribējusi izdarīt to, ko ASV spēja izdarīt 3 dienās.

  Es tikko saņemu atbildi no virsprokurora savas māsīcas nāves lietā – tur rakstīti konkrēti meli un pabeigta vēstule ar tekstu, ka šajā atbildē ietvertais nolēmums nav pārsūdzams.
  Es sev šo vēstuli iztulkoju tā – tu Skaisle esi sīks niķīgs spītīgs sūds, kas atsakās saprast, ka tu nedzīvo tiesiskā valstī, ka ja nemaksāsi naudu un lielu naudu – neko citu kā pigu un mēdīšanos nesaņemsi

  Nu ja tiesu sistēma var mani tā spārdīt un piedodiet – apdirst – kāpēc lai Lembergs, kam ir miljoni ko maksāt – būtu ar mani uz viena nabagu soliņa?

  ASV var daudz , bet ne visu ….

  Es nepadošos. Saņemšu decembra algu un iešu un maksāšu juristiem lai tos maucīgos necilvēkus prokurorus – par kuriem INTS CĀLĪTIS saka – ka viņi nav vainīgi – k viņiem liek – -jā – lai šiem prokuroriem sviltu splavas uz viņu resnajām pakaļām

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Sskaisle 12.12.2019. 10.44

  Vajadzēja rāpot uz ceļiem un laizīt pazoles Solncevas stipendiātam, saskaņietim Kazlovskim. Varbūt tas, ņemot vērā tavu zvērisko naidu pret latviešiem, būtu pakustinājis mazo pirkstiņu

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 12.12.2019. 11.00

  es nelasu ko tu lasi – kremļa puņķi – gan tevi putins uz iesma cepinās – rausties cik te gribi

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  Finegans > J.šveiks 13.12.2019. 16.45

  Kalnamaijeram der pavaicāt arī to- kā tas nāk, ka “bulciņu zagļi no lielveikalu letām” tiek iesēdināti zibenīgi, bet miljonu zagļi no valsts kases un korumpanti netiek?

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Finegans 16.12.2019. 12.07

  Tiešām, derētu pavaicāt, kāpēc smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs brīvi vizinās pa pasauli, ja burciņu zagli iesēdina zibenīgi. Kāpēc melnā sarakstā nav būvnieku un ceļu būves firmu īpašnieki, valsts pasūtījumu monopolisti, kuru izmaksas bija divas reizes lielākas nekā aukstā Norvēģijā, un Krievijas organizēto noziedzību un čeku apkalpojošo baņķieru, kuri mazgāja naudu, finansēja starptautisko terorismu un tirgoja UA , kuri grieza uz saviem daiktiem Vienotības mērgļus, vārdi? ASV tie visi jau sen būtu iesēdināti uz 20 gadiem, bet Ķīnā publiski nošauti.

  +1
  0
  Atbildēt

  0