Par personīgo ieguldījumu Latvijas finanšu sistēmas attīstībā 4

Komentāri (4)

Sskaisle 10.12.2019. 09.49

Starp citu – es otro dienu sēžu pie ĢĀ kabineta, lai tiktu uz akūto stundu. Pirraksts man ir uz janvāri, bet akūta lieta spiež iet pie ārsta tagad. Vakardien pusdesmitos piezvanīja no darba, biju spiesta pamest rindu. Šorīt atnācu vēl agrāk, bet nāk mammas ar bērniem un rinda nevirzās…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.12.2019. 09.32

Tviteris vārās, mutuļo, tvaiks izdalās un noplok , bet viss paliek pa vecam ….cik ametikāņi mūsu čekkomunistus iztramdīs – tik būs…..

Viena no saeimas deputātēm ir kaimiņa partijas petraviča –

Viena lieta, ka VID tā arī nav uzskatījis par vajadzīgu sabiedrībai, nodokļu maksātājiem paskaidrot, kāpēc petraviča aplokšņu algas drīkst nosaukt par komandējuma naudām un tās izmaksāt aploksnēs, kamēr man komandējuma naudas tikai pārskaita uz kontu un vid tos pieskaita pie ieņēmumiem un liek man par to maksāt lielākus nodokļus , kaut gan saņēmu mazāk pakalpojumus.

Kāpēc Latvijas valsts nostiprina politisko partiju bandītismu? Kā var Latviju nosaukt par demokrātisku valsti, ja te notiek tik netaisnīga valsts pārvalde, kura izceļas ar bandītismu?

Tagad memory water – valsts kompānijai samaksā 133 000 eur , jo tas nodarbina invalīdus, kamēr par invalīdu darbu uzņēmums gada laikā ir samaksājis tikai 20 000 , pārējos 113 000 izmantojot sev?

Ar ko šis ministrijas un ministres bandītisms atšķiras no kontrabandistu bandītisma?

Kur valdības, saeimas solījumu pildīšana? Kā var bāūt tā, ka mēs ļaujam sevi iznīcināt

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.12.2019. 09.21

Es piemēram, daudz vairāk , daudz detalizētāk esmu informēta par gaidāmajām vēlēšanām AK , nekā par to, kāpēc manas valsts parlaments par LB jauno prezidentu virza M.Kazāku. Finansistu, kurš tepat līdzdarbojies visos finanšu notikumos, cik mediji ziņo – ļoti negodīgos un pat pretlikumīgos. Kam rezultāts ir draudi Latvijas valsti izslēgt no pasaules finanšu aprites.

Par šo neprasmi sabiedrībai pamatot savus lēmumus – saeimas deputāti būtu jāsoda.

Kā tādā dziļā padomju okupācijas laikā, kad partija un čeka tautu trenkāja ar asinīs slacītu badapātagu un baroja ar solījumiem par gaišo nākotni.

Bandīti – nu prasti bandīti –

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.12.2019. 09.14

Autors pareizi norāda, ka medijiem ir grūti sniegt pilnvērtīgu informāciju par norisēm saeimā , ja pilnvērtīga info kā tāda vispār nemaz nav – ir tikai korupcijā, izšķērdībā un visādos citādos noziegumos aizdomās turēto saeimas deputātu bezatbildīga ākstīšanās.

Es reizes 3 dienā esmu spiesta domāt, ka rīkojos pareizi balsodama par saeimas atlaišanu

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: