Andra Levite: Jādomā, lai cilvēks nekļūst par klienta numuru 4

Komentāri (4)

kolpants 19.11.2019. 11.27

Как сказал президент в интервью, народ Латвии должен быть готов платить более высокие налоги, и должен понимать, что это все будет на благо всей страны.
Платите более высокие налоги, и (возможно) врачи вам начнут улыбаться.
Конечно, есть (и очень высокий) риск, что получив больше денег в бюджет, просто восстанут из пепла мегапроекты мегастроек, но это уже второй вопрос, который настоящие патриоты не должны задавать.

0
0
Atbildēt

0

Melita HartgersRumberga 16.11.2019. 10.41

Pilnígi piekrītu, un tas neattiecās tikai uz uz valsts iestādēm. Globāli ņemot, brīnos par daudz ko, ieejot kaut vai veikalā, un kad sveicini, tad uz tevi skatās ar izbrīnu, pārdevējam pat neienāk prātā sveicienu atņemt.
Mēnesi atpakaļ negaidīti nokļuvu slimnīcā. No visiem ārstiem, ar kuriem man bija saskarsme, tikai viens stādījās priekšā, sasveicinājās. Visumā ņemot, brīnos kur palikušas pieklājības formas, cilvēki izskatās īgni, neieinteresēti, neapmierināti ka tiek traucēti.

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.11.2019. 09.52

Es domāju,ka viss ir daudz sarežģītāk.
Medicīnā jo īpaši spilgti izpaužas matrica,ka visnežēlīgākie,viscietsirdīgākie un visļaunājie vergturi ir izbijušie vergi.

11.novebra rītā uz Ģenprokuratūru aiznesu sūdzību, sēž 3 cilvēki – kaut viens būtu atbildējis manu labrīt. Noriju to krupi – ka valsts iestādē esi sūds ne cilvēks, atdevu savu iesniegumu un gāju prom.

Uz saiemu neceru,bet varbūt Levitu pāris būtu tie,kuri patriotisma nedēļās aicinātu valsts iestādēs uzvesties cilvēka cienīgi – pasveicināt, piedāvāt palīdzību,pasmaidīt.

Ja esi maksas medicīnas iestādē, smaids no mediķu sejām nenozūd,ja esi valsts iestādē, tad jā – tad neko vairāk kā nevērību vai pat nicinājumu neesi pelnījis…

0
0
Atbildēt

1

  ak > Sskaisle 18.11.2019. 12.01

  Taisnība. tikai mazs precizējums sentences atskaņojumā: manuprāt, ja atmiņa neviļ, tur bija nevis “vergturi”, bet “vagari”. Tas, man liekas, būtiski, jo vergturi ir augstākais līmenis, kurā izstrādā un realizē vergu,vagaru un priekšstrādnieku rotāciju, lai varas hierarhijas mašinērija strādātu bez aisķeršanās tā, kā to VELAS VARAS TURĒTĀJI. Ideja par suverenās varas piederību tautai IR NEMITĪGI jāaizstāv un jāiedzīvina. Tas ir kā turēt pilnu ūdens spaini uz priekšu izstieptās rokās. ne katrs uz to ir gatavs.

  +1
  0
  Atbildēt

  0