Viltus vides aizstāvji 2

Komentāri (2)

gustaps 17.11.2019. 11.52

ZZS ir nepatīkams veidojums ar nepatīkamu ideoloģiju. Manā skatījumā, prtms.
Bet – “… cīņu pret klimata izmaiņām iezīmē kā «multimiljardu korporāciju» inspirētu kampaņu” – nu ne jau tikai viņš. Šo acīmredzamo lobēšanas faktu nesaskata tikai masu mēdiju nozombēti naivisti. Un vienkārši nopirkti konjunktūristi, kam izdevīgāk peldēt pa straumei .
Klimata izmaiņas ir nepārtrauktas un nenovēršamas, tās ir bijušas un būs. Tā saucamā “cīņa pret klimata izmaiņām” patiesībā ir cīņā par neiedomājami lielu ekonomisku resursu pārdali. Tur arī izskaidrojums “zinātnes viedoklim” – oponentus un viņu argumentus mēs vienkārši neredzam, jo mediju telpa arī nopirkta.

+1
0
Atbildēt

0

J.Biotops 15.11.2019. 16.33

Piekrītu, ka LZP nav nekāda sakara ar vides sargāšanu. Tomēr zaļo kopīgais ideāls – absolūta globāla korupcija, pacelta reliģijas augstumos – nekur nav zudis arī pēc nenozīmīgā ģimenes skandāla.
Priekš manis atšķirība starp Latvijas un citiem Eiropas zaļajiem ir tikpat principiāla, kā starp tīfu un holēru. Katram savi simptomi un specifiska ārstēšana. Visi infekciozi, straujāk izplatās un noris smagāk, ja vāja imunitāte, bet bez savlaicīgas ārstēšanas rezultāti vienādi. Izsargāties var, ievērojot higiēnu. No slimībām – medicīnisko, miesīgo, zaļo gadījumā – garīgo. Diemžēl ar to garīgo higiēnu pēckara labklājībā strauji gājis uz leju.

+1
0
Atbildēt

0