Bailes no zaļās enerģijas 9

Komentāri (9)

lindab456 22.10.2019. 02.04

Rakstiet kā ir – par Eiropas naudu ir saceltas trases un koridori, bet elektroenerģija eksportam nepietiek. Vai tiešām ar šķeldā pārstrādātiem mežiem un ar vēja parku izkropļotu ainavu mums jāražo enerģija citiem? Vai nepietiktu ar to, ka mērķis būtu kļūt pašpietiekamiem un vai Daugavas HES kaskādes turpat 80% saražotā elektroenerģija nav zaļāka par zaļu?

0
-1
Atbildēt

0

Skaisle 18.10.2019. 10.57

”Brīdī, kad esam pilnveidojuši esošo OIK sistēmu un ieviesuši pastiprinātu kontroli pār tās dalībniekiem, jāatceras nenovērst skatu no šīs nozares nākotnes.” –

nu šitas gāž gar zemi – mauku mājā bez pārmaiņām – valsts bandīts, man cits nav ko teikt – tas ir rakstīt.

Visā Eiropā jaunus vēja parkus ceļ vai nu jūrās vai neceļ vispār , bet Latvijā, kur valsts politiķus un ierēdņus ir nopirkt lētāk kā burgeru Šveicē – viss notiek.

Vispirms palaiž pa priekšu politaģitatorus – jāglābj planēta, fuj tiem, kas to negrib darīt un tad attiecīgi ierēdņi un saeima – mauku mājas pirmrindnieki – laipni lūgti – Latvijas svešzemju kungi – Latvijas zeme jūsu rīcībā – dariet , ko gribiet

+2
-2
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 18.10.2019. 09.22

Virsrakstā pietrūkst viena vārda. Pareizi jābūt:
“Bailes no zaļās enerģijas cenas”.

+1
-1
Atbildēt

2

  Elektriķa dēls > Jānis Lakijs 18.10.2019. 11.43

  Jāpiekrīt ! Atslēgas vārdi ir “politika” un “kā var nesolīt” !
  Autors jau pieminēja rezultātu – neskatoties uz to ka “zaļie nolobēja” vislielāko atbalstu vēja enerģijas ražošanā vērojama totāla atpalicība jau salīdzinājumā ar tuvākiem kaimiņiem !
  Ja politiķi sola vienu, ieraksta to pat visāda līmeņa stratēģijās, bet nedara neko lai nonāktu pie rezultāta, tad neticība un bailes turpināsies !

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Skaisle > Elektriķa dēls 18.10.2019. 14.56

  paga – par kādu rezultātu te ir runa?
  nevajag mums mūsu zemi bendēt ar tiem vēja parkiem – jūra ir -lai būvē tur , punkts un āmen

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Jānis Lakijs 19.10.2019. 03.32

  Jau vairāk nekā gadu daudzās vietās uz pasaules saules un vēja enerģijas pašizmaksa ir zemāka nekā fosiliem, Latvijas variantā tā ir biomasa. Pietiktu sašķeldot un aizlaist biogāzē vienu ierēdni, OIK beneficiāru, vai labāk visus un kopā ar viņu prokremlisko zagļu un pederastu varzām un situācija uzreiz izmainītos.
  Brīvā tirgus apstākļos, kad čekistu un bandītu orālā vagīna, “makroekonomikas milzis”, Savicka kājslauķis, Dombrovskis, nebāztu sprunguļus riteņos, Latvija 5 gadu no energoresursu importētājas, kļūtu par eksportētāju
  Mums ir izcils piemērs, ASV, kur Putina smirdīgo pērtiķi, Obamu, nomainīja “New generation” Trampa kungs. Tas pats ar “komisko” Borisu Džonsonu un “Prawo i Sprawiedliwošč”
  Varbūt pa visiem, visiem labas gribas cilvēkiem līdzdarbojoties, viņi izglābs pasauli?

  0
  -1
  Atbildēt

  0

vvilums 18.10.2019. 09.06

Nu tad taisiet vienu parku Kurzemes jūras krastā. Delzbetona konstrukcijas var veiksmīgi saražot tepat Latvijā. Ar pašmāju droniem varēs veikt apkopi. Tieši tādam projektam nebūtu žēl arī maksāt OIK nevis ka pašlaik dažādiem “RašGazGeneratorElektromaš”

0
0
Atbildēt

2

  Skaisle > vvilums 18.10.2019. 14.57

  nevis krastā bet jūrā – medijus vajag lasīt, ārzemēs – labajās ārzemēs nevienā krastā neko sen vairs nebūvē – nav labi cilvēkam – būvē jūrā – tur lai arī pūš – zvejot tāpat tur nav ko

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > vvilums 19.10.2019. 03.38

  Kāds OIK? Zviedri sen ir pieteikušies būvēt vēja parkus Latvijā un nevajag viņiem nekādus OIK, tikai mūsu valdošo prokremlisko izdzimteņu un pederastu saimnieks Maskavā neļauj.

  0
  0
  Atbildēt

  0