VIA LATVIA? 5

Komentāri (5)

altinyildiz 10.09.2019. 05.37

Polija ceļu būvi pasūtīja ķīniešiem, tāpēc par to pašu naudu, ko pie mums samaksāja monopolistam, Binders, tur uzbūvēja trīs reizes garāku ceļu un labākā kvalitātē. Pat ja Latvijā būtu noalgojusi vislabāko ceļu būves firmu pasaulē, vienalga pusi naudas būtu ietaupījuši.
Sākoties pravoslavnutijā čekas kropļa, Bojāra, valdīšanai Rīgā, tās vara kļuva tik suverēna, kā Kadirovam Čečenijā un rezultātā Zelta tilts, kas tika uzticēts čekistiem, kuriem pat mazākās saprašanas par tiltu būvi nebija. Par RS afērām vēl pēc 500 gadiem varēs lasīt hrestomātijās.
Ja KNAB būtu līdz tiesai paturējis apcietinājumā Rāvi un Garkānu, daudziem nebūtu izturējuši nervi. Ronis ar Matīsu steigšus būtu forsējuši Zilupi, bet čekistu publiski piesmietā Savicka apteksne, Dombrovskis, “ielomījies” Krievijas vēstniecībā Briselē un tupētu tur kā Asandžs Ekvadoras vēstniecībā Londonā., kamēr krievi to neevakuētu, lai ieliktu par kādu no Šrēdera vietniekiem. Nopelnījis ir godam.
Diemžēl mūsu tiesās sēž daudzi no tiem, kurus tur salika LC komunistu cūkas un čekas pederasti un tāpēc tika palaisti vaļā tik bīstami noziedznieki, kā Milušs, Lasmanis, Vaškēvičs, dota iespēja jebkurā brīdī nomukt Magonei, Rimševičam un pārējiem bīstamiem noziedzniekiem, kuri Francijā vai Vācijā cietumu būtu atstājuši tikai pēc soda izciešanas, bet ASV UA andelētājus, naudas mazgātājus un teroristu finansētājus: ABLV un Rietumu banku īpašniekus, ar lielu aizrautību pratinātu FIB, kamēr no tiem neizdauzītu pēdējo čekas sūda gramu.

0
0
Atbildēt

0

lindab456 08.09.2019. 11.26

Paldies autoram par pamatoto un cilvēcisko skatījumu!
Aktuāli – par nobrauktuvju un stāvlaukumu neesamību uz renovētajiem Latvijas ceļiem, bet, jo īpaši, par ceļiem un meža zvēriem, par to kā citviet tiek domāts un risināt jautājums par ceļu un dzīvnieku līdzāspastāvēšanu un sadzīvošanu. Aktuāli, jo pie mums uz ātrgaitas ceļiem braucējam ir jānocietinās, jo kā citādi lai sadzīvo ar ik pēc pāris kilometriem redzamiem līķīšiem ceļmalā! Svaigā atmiņā nedēļas nogale un Tallinas šoseja, tā mēs nocietināmies pret dzīvniekiem un pēc tam pret cilvēkiem.

+2
0
Atbildēt

0

Drosma 06.09.2019. 14.39

vai piemēŗam, šis raidījums – Kalniņas kundze saka – ka nedrīkst neko sliktu pieminēt, ka vajag domāt tikai to labāko un tikai par to labo

Teorētiski iznāk, ka visi onkoloģiskie un depresiju un asinsvadu slimnieki ir slikto domu upuri? Ka kaitīgais , netīrais gaiss, trokšņi, nedrošība uz ielas un darbā un mājās nav nekas, paliks bez sekām,ja vien domāsim gaišas domas?
Kamēr valsts organizēs kā mūs apzagt – oik, rīgas satiksme utt – vai mums tikai patiecībā un pieticībā ir jāsmaida?

Jā – esmu bijusi uz Kalniņas nodarbībām. Priekš manis tās bija daudz par daudz ezotēriskas un nepieņemamas, bet nenoliedzu, ka dāma ir sirdgudrs cilvēks un no viņas ļoti daudz ko var mācīties. Ne par to ir runa.

Runa ir par sabiedrisko mediju saturu.
Ja mums pasniedz šādas mācībstundas, varbūt mums varētu izstāstīt arī , kā rīkoties, lai līdzīgi kā Andersones kundze mēs varētu panākt mūsu cilvēktiesību ievērošanu?

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/ka-labak-dziivot/cilvekam-nepieciesami-atelpas-brizi.-svarigi-saprast-kas-tas-ir-.a121028/

+1
-1
Atbildēt

0

Drosma 06.09.2019. 14.33

es domāju, ka šī valsts jau ir nozagta – nu LR vēl runā – bet – runāto var uztvert visādi
lūk, šis raidījums –
https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/filozofe-skaidrite-lasmane-aicina-svinet-izglitibas-svetkus-vert.a120985/

noklausījos šo sarunu un jutos ļoti ļoti vīlusies.
Jo – Lasmane nonāk ļaunās un zemiskās pretrunās. No vienas puses viņa apgalvo, cik slikti ir , ka sabiedrība nesarunājas, ka sabiedrība atsvešinās – no kultūras , no valsts , no ģimenes utt.
No otras puses – Lasmane – par nealimīgiem neveiksminiekiem nosauc visus tos, kuri tomēr iesaistās sarunās, zvana uz radio, uz privātajiem TV kanāliem, jo sabiedriskais LTV jau baidās no sabiedrības viedokļa, nepublicē to.
Piemēram, minsitre Viņķele apgalvo jau atkārtoti, ka šodienas pensionāri nav pelnījuši pensiju šodienas Latvijas valstī. Tik zemisku demagoģiju es dzirdēju tikai padomu skolas gados. Vai tad ne manas mammas paaudze audzeja mežus , ko šodienas valsts tirgo pa lēto? Vai ne uzņēmumi, ēkas, infrastruktūra, ko šodienas valsts tirgo pa lēto nav manas mammas paaudzes radīti? Un tad man jāklausās , kā ministre apzog manu māti un vēl kaunina, ka tā arī grib dzīvot. Manī tas raisa gan bezspēcīgas dusmas, gan nenormālas bailes, kas notiks, kad es palikšu veca, kad valsts būs pilnībā izzagta un ministri vecos cilvēkus kauninās , ka tie arī vēl grib dzīvot.
Tā ir nenormāla situācija. Ministre nespēja sakārtot labklājības nozari, tagad nespēj neko izdarīt veselības nozares sakārtošanā, bet kaunināt cilvēku dzīvotgribu – tur gan Viņķelei dūša pa trim.

Tas šausmina un baida. Skumji, ka Lasmane metas tai kauninātāju barā. Arī viņa savos akadēmiskajos augstumos sēžot nespēj pat nojaust, kā jūtas cilvēki beztiesiskumā un bezcerībā.

Par kādu pozitīvismu var būt runa?

+1
-1
Atbildēt

0

Drosma 06.09.2019. 14.32

viena lieta, ka nav godīgi vaidēt un žēloties par ceļiem, ja ir tik daudzi, kuri nesaņem elementāru medicīnisku palīdzību, ja ir puse Latvijas cilvēku, kuriem bērni ir ārzemēs un šeit ir vientulība

no otras puses – protams, ka pilnībā varu piekrist – es šovasar 2x biju Lietuvā ar auto un 1 x Igaunijā – nu skumji – mēs atpaliekam vismaz par 50 , ja ne par visiem 100 gadiem

+1
-1
Atbildēt

0