Levits aicina stiprināt Saeimu, medijus, jauniešiem iesaistīties partijās 5

Komentāri (5)

kolpants 09.09.2019. 09.52

Пока единственный “выхлоп” (и очевидно, единственно фактически и желаемый) – давайте русских заставим на латышском учиться. Фактическая цель так прям и ставится-не их знание латышского, а именно заставить на нем учиться. Тут полное единодушие.
И неважно, что и ВУЗы говорят о том, что проблема поступающих вовсе не плохое знание латышского, и работодатели жалуются вовсе не на плохое знание латышского. Все это мелочи-главное, вот все сделать, чтобы заставить именно учиться на латышском. Отомстить.

0
0
Atbildēt

0

vvilums 06.09.2019. 22.33

Ļoti pareizas tēzes un cerams, ka izdosies iecerētais.

+1
0
Atbildēt

0

Drosma 06.09.2019. 10.44

es biju tas cilvēks, kurš ļoti iebilda pret Levitu kā prezidentu – jo ārzemnieks, jo vienīgais kandidāts, jo neko par mums nezin utt. utjprj. , bet esmu arī tas cilvēks, kuram ļoti loti patīk Levita runāšana, kad nu viņš ir kļuvis par prezidentu.

Tā kā es ļoti ceru, ka šiem vārdiem sekos arī darbi.

Iekopēšu to, ko rakstījusi. lai nebūtu jāraksta 3.reizi =

Manuprāt, izcils piemērs kā komunicēt ar sabiedrību ir redzams, ja salīdzina divus šīsnedēļas LTV1 raidījumus – precīzāk – raidījumu viesus.
Aizliegtais paņēmiens par 5G Latvijā – ar ministriem Viņķeli, Pūci un Linkaiti un vakardienas Tieša Runa ar prezidentu.
Uzreiz var redzēt, ka prezidents ir audzis citā – ne čekistu, ne padomju okupācijas režīmā. Ministri visi kā viens apgalvoja – tie, kuri ir pret 5G ir tumsoņas , kuriem patīk mistika un visam labajam pretoties , Viņķele pat aizgāja tik tālu, ka teica, ka būtu jāsāk šādu neliešu kriminalizēšana par ļaunprātību pret sabiedrību un attīstību.

Prezidents par 5G paziņoja, ka pret šo jautājumu ir jāizturas ļoti nopienti. Ka viņš pats uzticas 5G izstarojumu drošībai, bet ka ir jāturpina pētījumi un secinājumi , jo veselība ir miljons reižu svarīgāka kā tehnoloģiskā attīstība .

Jūtiet atsķirību ?! Kā runāja ministri un kā prezidents? Kā runā brīvajā pasaulē un kā pie mums – nebrīvajā pasaulē, kur politiķi identificējas ar okupācijas laiku čekistiem – viņu neierobežoto varu un nesodāmību

Pat negribu izteikties simtu pirmo reizi par to, ka sabiedriskie mediji ir būtībā iznīcināti.
Nespēju saprast, kā LTV1 vakardien 03.09. varēja rādīt filmu , kurā nemitīgi tika apgalvot, ka Putins ir pasaules valdnieks, kurš nosaka pasaulē notiekošo.
Ka mums – nodokļu maksātājiem jāapmaksā mūsu zombēšana – neormāli, vienkāŗši nenormāli

+1
-3
Atbildēt

1

  rinķī apkārt > Drosma 07.09.2019. 11.57

  es biju tas cilvēks, kurš ļoti iebilda pret Levitu kā prezidentu – jo ārzemnieks, jo vienīgais kandidāts, jo neko par mums nezin utt. utjprj. ,+++ šo “ārzemnieku” es pirmo reizi pamanīju, neatceros vairs, – kādā no LTF, vai LNNK kongresiem. Par šiem daudzajiem gadiem, no tā laika – līdz šim laikam, daudz kas ir aizmirsies, bet Levita uzstāšanos neaizmirsīšu nekad. Tā – kā, nevajag te sviestu kult 🙂

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  Drosma > rinķī apkārt 07.09.2019. 12.51

  Pats nekul. Tu spried par savu pieredzi ar savām zināšanām, es savu.
  Pie tam,par lnnk raksta un runā,ka tur vairk bijuši klaudzinātāji,kā tie par kuriem vajadzēj klaudzināt

  +1
  -1
  Atbildēt

  0