Atkritumu dumpis Rīgā 1

Komentāri (1)

Sskaisle 05.09.2019. 09.37

Es uzskatu, ka šeit pēc būtības runa ir par valsti un par oligarhiem – šķēliun šļeseru – kurš kuru.
Kultūras ministrija NA un NAURA PUNTUĻA personā jau nodemonstrēja, ka viņi darbosies oligarha šķēles interesēs koncertzāles būvniecībā

Savukārt, šeit – valsts jau nodomentrējusi savu nespēju .
Ja žurnālists apgalvo, ka KP jau divus gadus ir iebildusi pret šo monopolu, bet KP iebidumi visu laiku ir ignorēti , tad problēma ir nevis oligarhu vēlmē pelnīt uz mūsu rēķina, RD vēlmē pakalpot oligarhiem , bet problēmas būtība ir valsts nespējā nodrošināt pilsoņu vairākuma interešeu aizstāvību.

Es šai nespējīgajai valstij – šai bandītu un oligarhu, pērkamo politiķu un tiesnešu valstij par 2018.gadu esmu parādā nodokļos 55 eur. Kariņš perfektus zobus zibinot apgalvo, ka nu valstij ir tik daudz naudas kā nekad agrāk, vienlaicīgi – valsts mani ir ta apzagusi ,kā nekad agrāk un pat padomj gados nē.

Skumji, ka žurnālisti – arī IR žurnālisti nespēj sabiedrībai droši un pamatoti izskaidrot – par ko tad ir runa

KP jau divus gadus brīdināja Rīgas pašvaldību — atkritumu monopola izveide padarīs galvaspilsētas iedzīvotājus par ķīlniekiem ne tikai uz līgumā paredzētajiem 20 gadiem, bet krietni ilgāk, jo sagraus konkurenci nozarē. Lietu par ļaunprātīgu dominējošā stāvokļa izmantošanu KP ierosināja jau 30. jūlijā, taču dome līdz šim ignorējusi šos signālus un steidzina iedzīvotājus slēgt jaunos Tīrīgas līgumus, draudot ar administratīviem sodiem un sankcijām.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: