Makdonalds ir teātra nākotnes vīzija 2

Komentāri (2)

Sskaisle 29.08.2019. 14.34

sāku lasīt grāmatu par Brēgeli, ievadā historiogrāfisks apskats un viens autors uzrakstījis grāmatu kurā ar visām teorijām un zinātniskiem pamatojumiem pieŗadījis, ka Brēgelis bijis šizoīds mākslinieks.
Es ta spriežu, ka ja tādam autoram būtu jāizvērtē šodienas lielo mākslinieku pulks , pats aizlaistos pāri dzeguzes ligzdai un sāktu kūkot

Biju uz Kurbads –ķēves dēls. Man ļoti patika , protams, ka silts vakars, šmakovka, gaismas un salūti un tā, bet – mūzika izcila – tieša un konkrēta , dejotāji super , par daudz priekš tik mazas skautves, bet tik un tā super, tomēr pats pats galvenais – Jančevska skaidri un gaiši un ,protams, ļoti talantīgi izstāsta, ka s notiek., par ko ur runa. Pēc tam vair gari un plaši spriest un domāt, vai gluži otrādi – uziet uz lielceļa un aizmirst uzreiz , kas tas tikko bija, bet ne tā, ka it kā nepīpēji neko uzbudinošu, bet lūk māksla tevi palaiž nenoteiktibas mākonī un plivinies nu tur neapmierināts

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 29.08.2019. 14.20

nevajag baidīt cilvēkus ,apžēlojieties! Var jau būt, ka tā arī būs, bet tad pasaule pavisam noteikti būs sajukusi prātā un tad jau viss būs teātris un hologramma un monogramma būs viens un tas pats un kurss ar diskursu sajaukušies un tad jau pasaules gals arī turpat.

Pagājušajā gadā uz HOMO NOVUS nevienu izrādi neaizgāju, naudu biju iztērējusi, bet – ko e s izdarīju – visus tos kolektīvus un mākslinikus sameklēju tīmeklī un tādā veidā guvu kaut tādu – virtuālu priekšstatu un …. nospriedu – ka HN vienkārši ir robežu un jaunu teritoriju meklēšanas pasākums un ka man tas vienkārši nav interesanti. Vienreiz noskatos un aizmirstu.
Jau satori.lv to rakstīju – rupi kaur sikhu izcelsmes Kanādas dzejniece – 30 milj pārdots dzejas krājums piens un medus un instagramm zvaigzne. Savā kontā rāda asiņainās mēnešreizes. Nu miljoniem apspiestu un nabadzīgu sieviešu pasaulē , kurām nav pieejama pat elementāra higiēna , kau tvai tie paši tamponi – ģībst un raud. Es saprotu , bet nenovēlu sev piedzīvot to brīdi, kad vīrieši sāks savu fizioloģiju apraudāt , kaut vai visi tie arābu zēni, kuriem erekcija kā faroniem, bet iespējas to pierādīt, kā krokodiliem zobu higiēnistu uz Nīlu pasūtīt.

Šis japāņu kungs melo acis nemirkšķinot – japāņu mafija šo gribējusi nožmiegt, bet viņš izglābies slēpjoties video kabīnēs. Nenosmieties, mafija nu nevarēs vienu puišeli atrast, ja gribēs. Un visi tie puiciskie – sabiedrībai nepatīk – nu davai – tieši to viņiem vajag … nu visu jau agad sludina par māklslu – nobildē kaulainu pumpaina puišeļa pakaļu un trīs gadus būs kam par to reflektēt

Vai tagad uz cirku baidos iet , kā parādīja to geju mīlu un geju seksualitāti, tā baidos , ka man ar ‘ to nesāk rādīt, bet es negribu. Man nav žēl , lai cilvēkiem tiek, bet vai viss, kas notiek ir māksla un ir jārāda un par to jādomā …. nu to es apšaubu .

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam