PNB bankas krahs 2

Komentāri (2)

J.Biotops 22.08.2019. 20.03

Kāda mazmazītiņa, bet dīvaina niansīte.
Pirms dažām nedēļām radio sāka intensīvi reklamēt kādas grāmatas “Nauda” papildu izdevumu. Tagad reklāma modificēta – grāmatā esot jau bijusi paredzēta PNB bankas ķeza, nu sola pensionāriem, ka tajā varot uzzināt arī citus viņiem nozīmīgus pareģojumi. Lubeni pirkt netaisos, tomēr interesanti – vai tiešām tā sacerēta laicīgi gatavojoties bankas tukšuma atklāšanai? Ja tā, tad piegājiens varētu būt tiešām Guseļņikova stilā.
Izcili godīgais un neuzpērkamais “Pietiek” arī slavē grāmatu un citē fragmentu, kurā ar nenozīmīgi mainītiem uzvārdiem aprakstīti FKTK darbinieki un viņu cūcības.
Pats Guseļņikovs jau kaut kur iebļāvās, ka bankas nelaimēs vainīga Latvijā valdošā korupcija. Nav šaubu, ka kungs šo tēmu pārzina labi. Krievijas pieredze liela un papildināta Eiropā, kur pieticis naudas, lai nopirktu pašu bijušo NATO ģenerālsekretāru Rasmusenu. Laikam gaidāma dziļi ešelonēta aizsardzība ar smagās artilērijas atbalstu un pretuzbrukumiem.
Kā pensionārs pats biju bankas skaļo reklāmu mērķauditorija. Atturējos, jo reklāmās neatkarīgi no pasakainajiem tekstiem atklāti līda laukā pamattēma – “nešaubāmies, ka tu esi muļķis, tāpēc tava nauda būs mūsu”. Tagad brīnos par nelaimīgajiem, kuri to nebija saklausījuši – laikam jau reklamētājiem bijusi taisnība. Skumji.

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > J.Biotops 28.08.2019. 12.59

  Vēl viens laikraksta Diena nozombētais upuris, kura zārka naudu izkrāpa LC saimnieks, Lavents! Nav jābūt orākulam, vai pat žurnālistam, lai paredzētu kādas krāpnieku bankas krahu. Par BB zināju vismaz trīs gadus iepriekš, ņemot vērā partijas, kas to lobēja un kam tā piederēja.

  0
  0
  Atbildēt

  0