Žurnāls: Cēsis vēlas kļūt par pirmo «bezatkritumu pilsētu» Latvijā 6

Komentāri (6)

Trakums kas notiek pasauļē 16.08.2019. 18.29

tiko divi krievu piloti knapi izglāba 233 cilvēkus neskatoties uz to ka Krievija varonīgi nesāk “mērkaķoties līdzi citu valstu zaļplānprātiņiem”.

0
0
Atbildēt

0

andrejs 10.08.2019. 09.22

Cēsis vēlas kļūt par pirmo «bezatkritumu pilsētu» Latvijā!!!
////
stāsta Zaļās brīvības projektu vadītāja Santa Krastiņa: «Cēsis šai akcijai izvēlējāmies tāpēc, ka te jau ir dzīva zero waste kultūra — ir aktīvisti, kas paši ar to nodarbojas un organizējas. Arī tāpēc, ka Cēsu pašvaldība ir atvērta un pretimnākoša. Domāju, ka šī ir pilsēta ar potenciālu.»
————————
Pļurkts, pļurkts…

0
0
Atbildēt

0

kukuruku 06.08.2019. 10.31

Es pat ticu, ka viņiem tas izdosies, jo viņu sadarbības partneris ir ZAAO.

Skumji, ka manā pašvaldībā viņi netiek pielaisti, bet viņu procedūras, izpratne un darbinieki ir atvērti, progresīvi, cilvēcīgi un vienkārši laipni. Pat tad, ja klientam gadās ko aizmirst un saputrot viņi vispirms domā kā palīdzēt (kamēr citi identiskā situācijā augstprātīgā tonī tev nodeklamē soda procentu likmi)

+1
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > kukuruku 06.08.2019. 11.08

  Sirmais, kurš ir sagrābis Ziemeļvidzemes atkritumu saimniecību, ir vēl tas “frukts” un atkritumi ir viņa maize. Jau vairāk kā 20 gadus man ir zero waste princips. Katrs veikala čeks un rēķins, kopā ar pastkastītē samestām reklāmām nonāk otreizējo izejvielu konteinerā, Pet pudeles un stikls arī. Ēdienu atliekām man ir plastmasas spainītis ar vāku un, braucot ciemos pie lauķiem, izberu to viņu komposta kaudzē, vai atdodu Kalifornijas sliekām. Netīri papīri un plastmasas, ko nevar pārstrādāt, tiek nokurināti mana čoma divkameru pirts krāsnī, bez kādiem kancerogēniem izmešiem. Alumīnija follijai man ir alus bundžiņa, bet nagliņai, saspraudītei, vai skrūvītei, dzelzs bundziņa. Kad tās ir pilnas, atdodu paziņām, kas ņemās ar metāliem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

PukitisLaunitis 06.08.2019. 02.40

Kļūstam par pasaules superlielvalsti, problēmu nekādu, varam sākt mērkaķoties līdzi citu valstu zaļplānprātiņiem.

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > PukitisLaunitis 06.08.2019. 08.25

  Vides piesārņojums, slimības un nabadzība ir kā dvīņu māsas. Kādreiz Singapūra atkritumus izgāza akeānā, tagad viņiem atkritumu vairs nav. Salīdzini vistīrāko valsti uz planētas ar Krieviju un Zimbabvi. Morālie kropļi, čekas un bandītu kājslauķi: JV, JKP un Par(OIK), dara visu, lai šeit būtu kā pie viņu saimniekiem.
  Atkritumi rodas, kad samiksē izejvielas, energoresursus un pārtikas atliekas. Priekš homo sapiens pat cigarešu izsmēķis nav atkritums.

  0
  0
  Atbildēt

  0