Levits: Ir jāņem rokās slota un jāizmēž māja 12

Komentāri (12)

Sskaisle 09.07.2019. 17.48

tāpēc Latvijā likvidē skolas, slimnīcas, slēdz aptiekas, ambulances, nelabo ceļus un izcērt negatavus mežus – lai tikai varas elitei – nu tiem, kuri vai nu paši zog vai atbalsta zagļus nodrošinātu nenormālas privilēģijas – 4 gadi zemiskas tautas goda kājāmmīdīšanas un atlikušo mūžu var nestrādāt

ja tā ir demokrātija, ja tas ir kaut kas taisnīgs, tad es esmu balerīna

Vējonim piešķirta 4692 eiro liela pensija
Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc pilnvaru beigām ikmēneša pensijā, kas viņam pienāksies saskaņā ar likumu, saņems 3613 eiro, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.
RAIMONDS VĒJONIS

0
-3
Atbildēt

1

  PukitisLaunitis > Drosma 15.07.2019. 16.38

  Kremļa naciķe, ja ta nebūtu demokrātija, tu atrastos cietumā par mutes palaišanu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.07.2019. 15.19

vispirms pastudē, ko nozīmē vārds segregācija!!!!

tu cilvēknīdējs- šovinists – brēc un pīkst,ka visa Latvija nav jau Krievija

https://rus.tvnet.lv/6725532/apartamenty-u-morya-i-roskoshnye-osobnyaki-kak-vyglyadyat-doma-rossiyskih-zvezd-v-yurmale

un tad vēl visi Krievijas haļavščiki, kuri vidam miljonus parādā un par ko vids galanti klusē un visa izzagtā -izsaimniekotā Rīga – kā tu nebrēc , ka tavējos cietumā neliek?

0
0
Atbildēt

1

  kolpants > Drosma 09.07.2019. 15.48

  бешенная тетка могла бы хоть одну мою фразу скопировать, где “brēc un pīkst,ka visa Latvija nav jau Krievija”? Или у бешенной тетки условный рефлекс как у собаки Павлова?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 09.07.2019. 17.27

  jā, kolpant, klasiku nemīli – ja mīlētu, tad dzejnieka Bezdomnija likteni pieminētu
  un tik neatlaidīgi mani nesaukātu – bet nu gan jau vecīt, gan …..

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 09.07.2019. 14.30

Ikviens, kas identificē sevi ar kādu mazākumtautību, ir laipni aicināts iekļauties valsts dzīvē, paralēli saglabājot savu mazākumtautības kultūru, valodu un tradīcijas. Tas ir pienesums Latvijas kultūras bagātībai un daudzveidībai.

забавно звучит от человека, введшего сегрегацию граждан по этническому принципу. Очевидно, имеется ввиду “радуйтесь, что мы разрешаем вам говорить на родном дома”. Потому как вне дома надо принять латышскость. Наверно, это так и надо понимать-вне дома веди себя как латыш. Дома-как русский.

0
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > kolpants 09.07.2019. 14.40

  vispirms pastudē, ko nozīmē vārds segregācija!!!!

  tu cilvēknīdējs- šovinists – brēc un pīkst,ka visa Latvija nav jau Krievija

  https://rus.tvnet.lv/6725532/apartamenty-u-morya-i-roskoshnye-osobnyaki-kak-vyglyadyat-doma-rossiyskih-zvezd-v-yurmale

  un tad vēl visi Krievijas haļavščiki, kuri vidam miljonus parādā un par ko vids galanti klusē un visa izzagtā -izsaimniekotā Rīga – kā tu nebrēc , ka tavējos cietumā neliek?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 09.07.2019. 15.51

  бешенная тетка, а у вас вообще с головой и логикой все в порядке?) Если у ВИДа нет претензий, то почему я должен требовать их в тюрьму садить? Я что-то пропустил в местном законодательстве? Какие-то новые изменения “если фирма русских владельцев должна в бюджет, автоматически тюремный срок”?

  Или это просто какой-то поток сознания “в огороде бузина, а в Киеве дядька”?))

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 09.07.2019. 12.28

Par Brokas kundzi nespēju iedomāties, ka pēc dažu kropļu iegribas, viņa sevi pērtu, bet to, ka tu kopā ar Zatleru, Dombrovski, Bordānu, Maizīti un citiem latviešu nīdējiem, saņem bargu, bet taisnīgu sodu, gan.
Vai tiešām, krople, tavas krievu praporu: alkašu un sadistu, izjātās smadzenes neapjēdz, ka Latvijas Biatlona federācija nav Brokas kundzes IU, vai sia? Ja ziedotājs, iespējams, arī guvis kādas preferences, to sauc par lobiju, atšķirībā no tavējo morālo kropļu un prokremlisko pidarasu valsts pasūtījumu monopolu nodrošināšanu čekas un tās kontrolētām firmām, kur aizplūst lieki nodokļu maksātāju miljardi.
Vai nebūs kā ar administratoru Sprūdu, kas uz pasūtītu paskvilu un padumjās milicijas – bandītu pakalpiņu, safabricēto apsūdzību pamata, nosēdēja 8 mēnešus cietumā un galu galā ECT liks valstij par to samaksāt miljonus kompensācijās?

0
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > altinyildiz 09.07.2019. 13.00

  nu ko nu tu te lieki tērējies

  kad brokai arī kaut kādas nesaprašanās sanāca Ķemeru sanatorijas lietā – vells, ka neatceros cik tur simti tūkstoši kādos privātos kontos bija saskrējuši – arī partijas biedri broku izglāba un visi palika gauži apmierināti

  nu vai tad mes kādus brīnumus gaidām , ka nevienu par korupciju nenotiesā un broka nu būs tā naciķu avs, kuru nu kārs pie kāķa un kaus un dīrās

  nu nē taču – tā kā vari telegrafēt uz savu kremļa aģentūru , ka te viss mierīgi – kāds nepadalījās , nu tagad padalīsies un viss rulēs kā smērēts atkal

  lūk

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > Drosma 10.07.2019. 19.30

  Brokas kundze, atšķirībā no tavējā izdzimteņa, Dombrovska, ko katrs čekists ir izdrāzis visos caurumos, nav nekustāmo īpašumu “guru”, viņa ir tikai talantīgs speciālists, ko “Ominasis Latvia” izvēlējās par savu juristi. Firma taču varēja lūgt pakalpojumus arī tādiem mēsliem, kā Āboltiņa, Bordāns, Potapova, vai Jurašs, bet nē.
  Juristam nav jābūt firmas panākumu garantam

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.07.2019. 09.57

paskatījos bildes – pārāk daudz čekas stukācu, veco kumonistu un vienkārši – zagļi=korumpanti

Jautājums – kas tad to valsti sakārtos un attīrīs no visām sērgām?

Variet iztēloties ka BROKU BAIBA teiktu – mana vaina, mana vaina, vienīgi mana vaina?
Vai ka Bičkovičs vai Kalnmeiers viens par otru sliktu vārdu pateiktu?

Čakšas uzaicināšana uz šo pasākumu vien ir ko vērta

Ja tas ir mūsu smalkais krējums – tad diezgan bezcerīgs –
Lai Svētā DEBESS gādā , ka es alojos un maldos un kļūdos – ka sākot ar vakardienu viss mainās uz labo pusi – ka cietumā pie baibiņas saliek visus citus un bargi notiesā un oik atceļ un kremļa krievus no RD padzen un tā joprojām un tā tālāk

https://jauns.lv/raksts/zinas/339282-foto-levita-inauguracija-saviesigi-atnak-ielugtie-augstakas-sabiedribas-parstavji

+2
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam