Ir daudz dziļāki un nozīmīgāki jautājumi, ko mediji Latvijā nepilda 13

Komentāri (13)

Sskaisle 04.07.2019. 10.39

nav jau laika ne visu rakstīt, ne visu klausīties

Bet – vakrrīt Rīta PANORĀMĀ stāsta, ka Līvbērzē cels vēja parku. Ka tas būšot videi draudzīgs, cilvēkiem draudzīgs, ka visiem būsot labi – gan investoriem, gan vietējiem.
Kārtējā de ja vu sajūta – kā Brežņeva laikos – drāž smadzenes bez žēlastības

Pirmoreizi dzirdu, ka vējaparki ir cilvēja veselībai draudzīgi. Būtu vērts šo superjaunumu pamatot – kā tad tā – visu laiku teica , ka nav līdz galam izpētīts , ka droši nevar apgalvot, bet te pēkšņi – gandrīz veselībai vajadzīgi tie vēja parki.

Un tad par investoriem – tātad Līvbērzes dabu pietaisīs ar šo vēja parku – bet kas naudiņu ar to pelnīs – mums debīlajiem Latvijas iedzīvotājiem tas nav jāzin. LIELIE DŽEKI – VECIE KOMUNISTI tur augšā Saeimā un VALDĪBĀ paši labāk zinās – kam atkal mūsu zemi un mūsu cilvēku veselību nopārdot

NU KO – LAIPNI GAIDĪTI ATPAKAĻ PADOMIJĀ – PADUMJAJĀ LATVIJĀ

Neaizmirstiet lielāko paldies pateikt mediju kuratoriem un galvenajiem suteneriem – NA

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 02.07.2019. 14.34

lūk , laba žurnālistika – patiesībā – ļoti ļoti laba, lai neteiktu – izcila

Un gribu uzsvērt – sabiedriskajos medijos par šo likumprojektu pat diskusiju nebija – ka saku – nebija ! Tas ir tik zemiski , tik čekistaini un komunistiskaini – būtībā – noziedzīgi – pārmest sabiedrībai par kaut ko , ko paši slēpj zem deķa !\!! – saliktu šitos – būtībā noziedzniekus cietumā !

https://www.tvnet.lv/6719476/dzivesbiedru-likums-pavluts-maldina-ar-datiem

0
-3
Atbildēt

1

  Sskaisle > Drosma 04.07.2019. 15.07

  nu bet kurš vells to mīnusu te ielika – šķic nešķīteni!

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 02.07.2019. 11.35

Reizēm šķiet, ka gandrīz visi Latvijas mediji ir nozombēti. Tas pats “čekas maisu” jautājums tiek risināts absurdā variantā un visiem šķiet, ka tā arī vajag darīt. Bet bija taču jāsāk no otra gala. Vispirms vajāto cilvēku atmiņas un liecības, pēc tam pretējās puses viedokļi. Šobrīd viss izskatās pēc farsa. Stukaču ziņojumi ir bijuši lai muļķotu čekistus un nekādu vajāto vai cietušo vispār nav bijis (80.tajos gados).

+4
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Atis Priedītis 02.07.2019. 14.39

  takšu jau norunājām – pie varas ir čekisti un čekas klaudzinātāji – nu cik vari raudāt – nu ir tāda tā dzīve – divkosīga līdz kaulu smadzenēm –
  skaties – cik čekas klaudzinātājiem ordeņus – Latvijas valsts ordeņus nesadeva un nedod – ka viens būtu atdevis atpakaļ un pateicis- negribu – man nevajag

  nu kā tādā cūku barā – jo lielāka cūka , jo dziļāku sakni rok – lasi – jo nekaunīgāks

  Klau – es joprojām apgalvoju – mums nav kaut cik nopietns mākslas darbs par šo laiku – čekas klaudzinātāju darbus es neskaitu – viņiem nav morālas tiesības liekuļot – kaut gan – kā reiz viņiem ir visas tiesības un man ar Tevi – nav

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Drosma 02.07.2019. 15.31

  Es esmu diezgan liels optimists un ceru, ka tēlaini sakot tie ļaunie burvji, kuri mūs visus šobrīd tur zem melu hipnozes, kādreiz paši aizmuks prom. Ir pazīmes, ka cilvēki un arī žurnālisti sāk pamazām atmosties. Un vispirms jau tieši žurnālistiem būtu jāsāk rakstīt patiesību. Mūsdienu “Daiņa Īvāna” bet var jau arī teikt “Antiņa” loma ir brīva.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Atis Priedītis 02.07.2019. 16.33

  Ati, nemāniet nu sevi …. mani nepiemānīsiet , bet nu sevi nemāniet …

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > Drosma 02.07.2019. 18.32

  Cilvēkus muļķot var ilgi, bet ne bezgalīgi.

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  PukitisLaunitis > Atis Priedītis 15.07.2019. 17.57

  Aprakstiet pats vienu konkrētu lietu. Tukšvārdīga klaigāšana patiesību neatklaj.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.07.2019. 09.28

Ja škirstu sieviešu auditorijai domātus medijus – tur kas notiek – arvien biežāk parādās raksti, kuri cildina gan komunistus, gan čekistus, gan klaudzinātājus –
nu komuniste Skulme Džemma – tāpat kā dzejniece Zālīš Māra jau ir ka saka – klasika, tagad tie stāstīts , ka visi cekisti un čekisti ar bijuši labie. Nu piemēram, tas pats Pēteris Strautmanis – labs , izcils komunists bijis.

Vēl kāda tendnce – tā pati Vita Jermoloviča – nu nav vēl atmazgājusies , kad jau atkal mums tiek pasniegta kā varone . Vai kāda milonāre, kura arī esot liela varone – bet pajautājiet tam pašam VID – cik nodokļos samaksā šis uzņēmums , vai kādi ir darba apstākļi uzņēmumā.

Vai visi tie klaudzinātāji – man ir viens kritērijs – tie, kuri pēc publiskošanas grozās pa medijiem ar padomiem sabiedribai kā dzīvot – tie ir vienkārši sirdsapziņu zaudējuši elles sūtņi .

Nu un to, ko atļaujās Sandra VEINEBERGA tvnetā – tā vienkārši ir kremļa Augstā Dziesma. Visperfektākā čekistu tradīcija – nevis informēt sabiedrību, nevis sarunāties ar sabiedrību , bet kapāt līdz zemei un zemāk par zemi, cik Latvijas sabiedrība ir debīla, ļauna un bezcerīga.

Ja Sandra Veinberga kaut ko tādu publicētu ZVIEDRIJĀ – viņu ar lielu troksni atlaistu no pasniedzējas darba un publiskajā vidē tāda vairs netiktu pie vārda. Bet LATVIJA nav demokrātiska valsts, te katrs var nodemonstrēt savu padotību kremlim un gatavību pakalpot kremlim – tā kā – gaidam jaunus kremļa vēstījumus no mūs pašu latviešiem – urrā !

+1
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 02.07.2019. 09.17

Vēl – bieži dzirdu, ka LTV1 nav naudas – es tiešām neskaužu, bet es tiešām vēlos saprast – kā tā var būt ka BELTEM alga bija cik tur 4- vai 5 ooo eur mēnesī – viena labi apmaksāta Zviedrijas tv vadītaja alga, bet kāpēc Latvijā amatpersonām algas ir kā ārzemēs bet atbildība kā kremļa kontrolētā Krievijā – tas ir – nekāda?

Politisko atbildību par sabiedriskajiem medijiem ir uzņēmusies NA , ja es velku paralēles, ka arī kultūras nozarē stipendijas un atbalsts arvien biežāk tiek arī KREIVIJAS un krievu māksliniekiem – tad mana pārliecība, ka LATVIJA apzināti tiek virzīta kremļa politikas Latvijā īstenošanu – lūk, šāda mana pārliecība tikai nostiprinās.

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 02.07.2019. 09.11

Es uzskatu , ka tas, kas notiek SABIEDRISKAJĀ TV uzskatāmi demonstrē, ka Latviju kontrolē kremlis. Nē – ne tieši pa sarkano līniju – pa tiešo telefonu, bet ar mūsu varas elites mutēm un rokām.

Lūk, šārīta ltv1 ziņu raidījums – TV RĪTA PANORĀMA.
90 % ētera laiku aizņēma vārda tiešā nozīmē debīlas ziņas , piemēram, ko teikusi un kā jutusies Greisa Džonsa. Pat ne mūsu Kombuļu Inese, vai Kivičliene – kas būtu vismaz patriotiski – bet tieši tā – ārzemnieki.

Kas notiek LATVIJĀ – neuzzinu ne rīta TV ziņās, ne vakara TV ziņās, ja neskaita to, ka lūk, šādi un šitādi mūziķi, rakstnieki un aktieri ir teikuši to un izdarījuši šitā.

Gribēju precīzi nocitēt šārīta TV intervijā, kā Vējonis – valsts prezidents – aizstāv ģenerālprokuroru – to pašu, kura amata laikā ir notikušas viņa daudzās medības kopā ar čekas virsniekiem un visādiem citiem kremļa cilvēkiem, bet nav iesēdināts, notiesāts neviens korumpants, neviens valsts naudas izšķērdētājs.

Vienkārši gribēju precīzi parādīt, ka sabiedriskā TV ziņas lobē kremļa spēku Latvijā.
Kā žurnālisti nespēj uzdot visai sabiedrībai akutālus jautājumus, tam vienam valsts pārstāvim, kurš tiek aicināts ēterā.

Bet – atveriet LTV1 mājas lapu – ka prezidents bijis studijā – jūs vispār neuzzināsiet – kas ir viens sasoīts sūda vējonis – vājonis – salīdzinājumā ar džeza imprivizatoriem , salīdzinājumā ar tenoru trio un OSKARU VIZBULI – patiešām mazvērtīgāks ka sūds uz puļķa – lūk, tāds vēstījums no sabiedriskā LTV

Nun un tad jums tepat turpinājumā programma –
mīlas viesulis,
atmaksa,

tv šop,
un protams, kur nu bez tā – ēšanas šovs – kā saka – pilna debilizācijas programma

Kremļa puiši vēderus izgāzuši skrullē ūsas – šiem dzīve izdevusies – pakusitni pirkstiņus, pavicini naudiņu – un Latvijā viss notiek pēc viņu prāta.

Kā saka tie paši brāļi krievi – vot i prijehaļi ….

https://ltv.lsm.lv/lv/zinas/
Ziņas
Jaunākie

Improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivāls «Rīgas Ritmi»
Rīta Panorāma
Šodien

«Pēcjēzus vecuma sviests»- Oskara Vizbuļa debija literatūrā
Rīta Panorāma
Šodien

Tenoru Trio koncerts «Arrivederci Roma» Rojas brīvdabas estrādē
Rīta Panorāma
Šodien
Skaties

Panorāma

De Facto

Dienas ziņas

Rīta Panorāma

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Laika ziņas

Nakts ziņas

Partija fokusā

Pasaules panorāma

1:1

Tieša runa

Valsts Prezidenta vēlēšanas

Izvēlies nākotni!

Tautas panorāma

Aculiecinieks

Aizliegtais paņēmiens

Pelēkā zona

Lielais jautājums

Skats no malas

Viedokļu telpa

Sastrēgumstunda

Gada notikumu apskats
Programma
LTV1
LTV7
VISIEMLTV.LV
06:02
Province *
06:30
Rīta Panorāma
08:35
Mīlas viesulis 14. Vācijas seriāls (oriģinālvalodas izvēle)
09:35
Atmaksa. Portugāļu seriāls (oriģinālvalodas izvēle)
10:35
Televeikala skatlogs “Top Shop” piedāvā
10:50
Labu apetīti no Žerāra Depardjē! Portugāle. Dokumentālu filmu cikls (oriģinālvalodas izvēle)
11:50
Deviņdesmitie *
12:45
Televeikala skatlogs “Top Shop” piedāvā
13:05
Citādi latviskais (Cytaidi latviskais) *
13:35
Aculiecinieks *
13:50
Lēna, mana mūža mīlestība. Seriāls
14:40
Televeikala skatlogs “Top Shop” piedāvā
15:00
Krustpunktā
16:00
Atmaksa. Portugāļu seriāls (oriģinālvalodas izvēle)
Skatīt vairāk

+2
-3
Atbildēt

1

  Kamielis > Drosma 03.07.2019. 20.17

  Precīzi uzķerts!

  +2
  -1
  Atbildēt

  0