Žurnāls: OIK – lamuvārds vai sinonīms krāpniecības shēmām? 1

Komentāri (1)

QAnon 27.06.2019. 13.13

1,3 miljoni ziedojumi partijām, tā ir tikai aisberga paša smaile, salīdzinājumā ar stipendijām Dombrovskim, viņa valdības ekonomikas ministriem: Kamparam, Pavļutam un Ašerādenam un valsts sekretāram, Pūcei, par OIK atļaujām koksnes koģenerācijas dabas gāzes stacijām. Ir apbrīnojama KNAB un ģenerālprokuratūras bezdarbība, lai apturētu šo nejēdzību, kas padara trūcīgākus iedzīvotājus un dod iespējas saraust desmitiem miljonu OIK beneficiāriem.
Ja iesākumā vajadzēja atbalstīt mazo hidroelektrostaciju (protams, kur netiek sagandēta daba), vēja un biogāzes elektrības ražošanu, tad tagad tās nozares jau sen tās ir nostājušās uz kājām un tam vairs nevajadzētu mammas pupu.
OIK par elektrību no koksnes un dabas gāzes, tas jau ir pāri veselam saprātam un to veicinātājiem vai nu līdz mūža galam būtu jāpavada dziednīcā, istabās ar mīkstām sienām un durvīm bez rokturiem, vai arī jāsapūst cietumā. Nevienā ES un NATO valstī nemaksā OIK par dabasgāzi un praktiski ikvienā saules enerģijas ieguve saņem valsts atbalstu. Pie mums, čekas un Krievijas organizētās noziedzības nopirkto un sakompromitēto izdzimteņu pārvaldītā valstī, ir otrādi.
Neliels atbalsts, varbūt, pienāktos enerģijai no sadzīves atkritumiem, kanalizācijas, lopkopības un pārtikas pārstrādes atliekām un, viennozīmīgi saules enerģijai.
Pilnībā ir jāpārtrauc elektrības ražošana no kukurūzas, pieļaujot šim nolūkam izmantot tikai tās stiebrus un obligāti katrai fermai ir jāuzliek par pienākumu visu kūtsmēslu pārstrādāšanā biogāzē, ko izmantot elektrības ražošanai, ja ir kur izmantot pāri palikušo siltumu vai ielaišanai kopējā gāzes vadā. Labs piemērs ir cūku komplekss Allažmuižā, kur ir biogāzes reaktors, kur nejūt sūdu smaku, kur vēl gadus 5 atpakaļ bija 750 KW elektrostacija.
Koksnes dedzināšana elektrībai, kur nav siltuma noņēmēja, jo koksne pati par sevi ir eksportprece, bet mežizstrādes un koksnes pārstrādes atliekas ir izejviela ūdeņraža, etanola un metanola un daudzu īpaši vērtīgu ķīmisko produktu ieguvei, ir noziegums. Vērojot vairākas “Rīgas enerģijas” elektrostacijas, ir pilnīgi skaidrs, ka viņiem nav kur izmantot pāri palikušo siltumu, ja vien viņi nav iemācījušies pildīt to konservos un tirgot attālinātiem siltuma patērētājiem, tāpēc nav jābrīnās, ka Kariņa valdība ir atļāvusi cirst pirkta resnuma kokus, jo sāk nepietikt šķeldu visiem OIK blēžiem.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam