Rīgas domes izzagšanas sociālie un psiholoģiskie cēloņi 17

Komentāri (17)

rezume 24.06.2019. 09.50

Raksts labs,bet iznāk,ka latviešu politiķi vainīgi,jo nav parūpējušies par “trešdaļas valsts iedzīvotāju iekļaušanu/integrēšanu/ un tādēļ Rīga ir izzagta un izpostīta”

0
0
Atbildēt

0

Egils Brūveris 20.06.2019. 23.54

Raksta autors vai autore ir veikusi ļoti dziļu un precīzu sabiedrības procesu analīzi. Visu cieņu!

0
-1
Atbildēt

0

vvilums 19.06.2019. 23.44

labs raksts.
Stipri ,analītiski un godīgi mediji varētu apskaidrot cilvēkiem prātu, manuprāt, ne facebooks,un Rīgā lēnām kaut kas iet uz labo pusi.

+1
0
Atbildēt

1

  Drosma > vvilums 20.06.2019. 11.41

  un konkrēti ?
  kur analīze, kur godīgums ?
  Kur konkrēts rezultāts?
  Kāds ir notiesāts? Pat Brandavs turpina saņemt mizlīgo algu – tāpāt kā visi citi izsaimniekotāji – tad par kādām pārmaiņām uz labo pusi tu runā/ raksti?

  tikko biju centrāltirgū – sigareti spirtik uz katra soļa – kā bijis vienmēr – kādas izmaiņas?

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 20.06.2019. 12.02

  tikko biju centrāltirgū – sigareti spirtik uz katra soļa – kā bijis vienmēr – kādas izmaiņas?
  как, сам Нил не ходит не ловит контрабандистов? Совсем офигел, он наверно решил, что это должна госполиция делать. Беспредел!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 20.06.2019. 15.27

  а что это за такие прыжки с темы на тему?)) или главное-попрыгать?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > kolpants 20.06.2019. 16.20

  tas par lietu vecīt -izlasi uzmanīgi – Rīgas Dārzu un parku naudu izsaimniekojusi Rīgas Satiksme !

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 20.06.2019. 16.33

  tikko biju centrāltirgū – sigareti spirtik uz katra soļa – kā bijis vienmēr – kādas izmaiņas?

  Rīgas Dārzu un parku naudu izsaimniekojusi Rīgas Satiksme !

  не знал, что за рынок тоже отвечает Ригас Сатиксме

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 19.06.2019. 15.11

https://www.la.lv/pieaug-spiediens-ebreju-ipasumu-restitucijas-lieta

mums stāsta, ka Latvijas laika žīdi tika iznīcināti , tai skaitā – piepalīdzot latviešu šāvējiem. Tagad no ASV ieradīsies holokausta biznesa aktīvists un mums pakratīs ar pirkstu, ka nauda jādod – tas nekas , ka tie, kuri šo naudu saņems ir ebreji , kuri ieradās Latvijā līdz ar padomju okupācijas karaspēku – nē – tam vairs nav nozīmes , kad nabaga latvieši jāpadrāž , lai no šiem izspeistu, ko nu vēl var izspiest

Tas ir drausmīgi , ka tā – nu drausmīgi . Visas tautas cieta karā, visa Latvija ir pārpilna ar pamestām mājām, brūkošiem tiltiem , baznīcām un muižām – bet redz- lai kaut ko no tā glābtu – nauda nav un nebūs – lai maksātu ebrejiem – ā – uz sitienu atradīsies

tā tiešām ir Latvijas valsts? Tie tiešām ir likumi un taisnība visiem vieni?

+5
-1
Atbildēt

0

Drosma 19.06.2019. 14.54

kas būtu noticis,ja poļi un čehi nebūtu savējos sākusi tramdīt un mēsējos paķēruši līdz ?

kā ar OIK?

Ai – nav ko runāt – drāzēju mums vairāk kā mēs saskaitīt spējam

0
0
Atbildēt

0

kolpants 19.06.2019. 13.58

В плане ощущения общности автор, мне кажется, немного путает теплое с мягким. В советское время как раз больше друг с другом здоровались и знали всех соседей по лестничной площадке.
А что нет ощущения влияния на власть. Ну так сама власть пока это доказывает-голосуешь за одни обещания, а факт совсем другой.
Что касается Ушакова, частично за него голосуют, потому что krievs, но многие голосуют и по немного по другой причине-а почему мы не должны не должны голосовать за своего вора, а вы за своих можете?
Почему за русского вора плохо голосовать, а за латышского-нет?
Многие русские не настолько зомбированы и не читают только Вести и не смотрят только ПБК.
Русские и в курсе, что и как происходит с госзакупками. И почему меня должны ужасать только цветочные ряды за 300 тыс, а паркет за 100 лат/м2 в замке света не должен?
Есть такая старая оккупантская поговорка “бей своих, чтобы чужие боялись”. Вот как только латыши докажут делами (а не словами), как они жестко борются с коррупцией, тогда можно будет и требовать не голосовать за Ушакова. А пока… Увы.. Аргумент “наши воруют по -европейски, поэтому голосуйте за них” – совсем не аргумент.

Что касается чувства отчуждения-ну так не зря же над этим работали 25 лет.

0
0
Atbildēt

1

  Atis Priedītis > kolpants 19.06.2019. 17.02

  Dīvaini, bet es tev piekrītu!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Atis Priedītis 20.06.2019. 10.42

  А почему странно? Есть и еще одна поговорка, которая довольно точно все описывает – свое дерьмо не пахнет.
  Поэтому латыши защищают своих воров, русские – своих. Но так как все -таки верховная власть в стране принадлежит латышам, и именно латыши определяют законодательство, то и с их первых спрос.
  А пока только годами тянущиеся дела…
  Взяли за одно место одного из самых… администраторов.. И что? Катается по Риге на Бентли. Еще одного значимого прихватили. И что? Ходит на работу, получает ого какую зарплату.
  Провели обыски у Ушакова. И что? Оказывается, он даже в статусе свидетеля не фигурирует, не говоря уже о статусе подозреваемого. По идее, он сейчас на раз-два должен любой суд выиграть против тех, кто его главным коррупционером назвал.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 19.06.2019. 12.22

zemas raudzes propagandas raksts !!!

Kamēr neviens !!! – rakstu NEVIENS par korupciju, par zagšanu nav notiesāts, tikmēr nav NEKĀDA pamata apgalvot , ka Rīga ir izzagta. Vai ka Saskaņas laikā Rīga ir izzagta vairāk kā
Bojāra ZELTA TILTA laikā. VISS !

Sākotnējā jeb patiesā atbildība par notiekošo RĪGĀ ir Latvijas valstij – tā ir Latvijas valsts likumdošana , kura pieļāva , ka vēl Bojārs teica – nu un un ka cik tur miljoni pazuduši bez vēsts? Tilts taču ir !
Tā ir Latvijas valsts atbildība, ka arī šobrīd – nevis mēs -mūsu KNAB , bet ārzmenieki mūs spieda ņemt pie dziesmas Rigas Satiksmes korumpantus un mūsu valsts atbildība, ka Ušakovs kā lielo paldies par padarīto saņem vietu Briselē – tad ar GODMANI nebija līdzīgi – par parex seksmīgu nokopšanu pašu pareksiešu nevis mūsu visu interesēs

Es sagaidītu, ka valsts nevis te sūta pa medijiem šitādus pekstiņpūtējus , bet rīkojas tieši un konkrēti – vainīgie cietumā, likumi izlaboti, uzlaboti – lai nekas tāds vairs neatkārtotots.

Šobrīd iznāk, ka slikti , ka zog krievi , ka slikti – ka korumpanti ir krievi. Ja to dara latvieši -tad kā saka autors -zog tikpat nežēlīgi, bet tomēr – savējie taču

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 19.06.2019. 12.07

“Dzidra padomju sistēmas pazīme bija pilsoniskās sabiedrības neesamība… …postkomunistiskā sabiedrība sastāv no savstarpēji atsvešinātiem indivīdiem, kuri neprot apvienoties un sadarboties, lai mijiedarbotos ar varu, to ierobežojot un uzraugot.”
Tā nav tikai postomunistiskās sabiedrības īpatnība, bet gan viena no būtiskākajām atšķirībām starp Eiropas un Rietumāzijas civilizācijām. Fundamentāla un nemainīga, sakņota dziļā pagātnē un saglabājusies cauri laikiem.
Diemžēl mēs, dzīvodami uz civilizāciju robežas, neesam no tās brīvi – atliek tikai pavērot, kā veidojas indivīdu sabiedrība visdažādākajās mūsu dzīves jomās.

+1
0
Atbildēt

0

altinyildiz 19.06.2019. 10.37

Cēlonis ir prokremlisko: Vienotības un SC, simbioze. Kāpēc gan, lai pēc Vienotības kremļjaģu un pederastu megaafēram: TECII 2. kārta, LM, Citadele, OIK, krievi tikai ar skaudību noskatītos?

0
-1
Atbildēt

0