Elektriskais skrejritenis uz ietves – risks saņemt boksera sitienu 5

Komentāri (5)

andrejs 13.06.2019. 11.33

Esmu autobraucējs ar visai ievērojamu stāžu, tāpēc negribētu, ka Rīgā tiktu, sekojot modei un ņēmot vērā politiķu un viņu sponsoru intereses, voluntāri ierobežotas autobraucēju tiesības. Vienlaikus noteikti būtu jāuzlabo t.s. pilsētas velostruktūra. Vairākas reizes ar ģimeni esmu braucis tālākos braucienos ar divriteni t.sk. cauri Rīgas centram no/uz Pārdaugavu. Tas ir stresa un riska pilns pasākums. Jāļāuj velosipēdistiem braukt pa sab. transporta joslām, kur iespējams , jāveido velojoslas, kas norobežotas gan no autu brauktuves, gan no gājēju ietves.
p.s. Piemēram, nav skaidrs kā ar velosipēdu lai šķērso Dienvidu tiltu (visā garumā no Dārzciema līdz Katlakalnam). Bet tas taču ir pavisam jauns projekts

+1
0
Atbildēt

2

  kolpants > andrejs 13.06.2019. 19.28

  Jāļāuj velosipēdistiem braukt pa sab. transporta joslām
  и автобус поедет на скорости 20 км за велосипедистом, потому что обогнать его будет негде. А тем более велосипедисты полностью игнорируют правило “едешь друг за другом, а не рядом друг с другом”, то есть и обогнать их особо негде.

  И возникает большой вопрос- а получит общество выгоду в целом, если учесть, что у нас велосезон примерно с мая по сентябрь? В апреле еще холодно ехать, в октябре уже холодно. То есть все ради 5 месяцев. Ну не Франция мы и не Бельгия, где и зимой используют велотранспорт.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > andrejs 15.06.2019. 17.11

  Dienvidu tilts – tautā saukts Zelta tilts – taču ir tikai likumīgs zagšanas projekts.

  Viena lieta riteņbraucēji,bet galvenais tilta uzdevums, kāpēc tas bija jāceļ – esot jānovirza kravas uz ostu lai neiet caur Rīgas centru.

  Ha – džeki miljonus nopelnīja un visi uzdevumi sen sen aizmirsti….

  Tāpat bija ar LNB un tāpat tagad ar koncertzāli – galvenais,ka var likumīgi zagt.

  Kur zagt nevar – piemēram, veloceliņu iekārtošana, gājēju drošības nodrošināšana,tur viss notiek pašplūsmā – ielu cīņas līmenī

  0
  0
  Atbildēt

  0

kolpants 13.06.2019. 10.36

У нас, как и во всем мире, все с одной крайности в другую. Теперь уже велосипедисты и прочие электроскутеристы начинают диктовать условия. Тем более у них явные проблемы с самоидентификацией:
1. по отношению к авто они считают, что автоводители к ним должны относиться как к пешеходам, т.е. везде пропускать, не возмущаться, когда они пересекают перекресток на красный, не соблюдают правило правой руки, не соблюдают знаки “уступи дорогу”
2. в ту же очередь от пешеходов они требуют, чтобы их считали транспортным средством.

Классическая ситуация-быстро едет по краю дороги, и тут же сворачивает на пешеходный переход, не снижая скорости, потому что красный загорелся для авто, а ему как раз надо переехать на противоположную сторону.
Соблюдение велосипедистами знаков светофора-это уже что-то из области фантастики: красный загорелся, по сторонам посмотрел и покатил дальше.

+2
0
Atbildēt

0

ozolina_inese 13.06.2019. 09.10

Velosipēdi, skrejriteņi ar un bez motora, kas vēl nokļūst uz ietves? Kur palikt gājējam? Īpaši, ja šis gājējs ir baltu galvu un nestabilām kājām, kuras nevar, kā jaunībā, palekt malā bīstamā situācijā? Ja sadursme un kritiens šādā vecumā ir bīstams, labākajā gadījumā būsi beigts uz reiz, jo lauztos kaulus un lauzto sprandu ārstēšana uz smags slogs ‘ģimenei. Jo ātrāk pensionāri pazūd no pensiju sistēmas, jo valstij vieglāk?

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: