Rīgā top Eiropas prasībām atbilstoša atkritumu šķirošanas sistēma 2

Komentāri (2)

altinyildiz 13.06.2019. 09.49

Kamēr čekas projekti: JV, JKP un Par(OIK), nebūs atdevuši atkritumu un otreizējo izejvielu monopolu saviem saimniekiem, būs bardaks, bet pēc tam mēs, tāpat, kā par ceļiem un citiem valsts pasūtījumiem, maksāsim dubultā, vai pat trīskāršā apmērā. Degošās plastmasas Jūrmalā un degošo riepu melnie dūmi Pārdaugavā ir pilnība uz Vienotības kremļjaģu, zagļu un pidarasu sirdapziņas, jo viņi darīja visu, lai nepieļautu to visu konkurences apstākļos parstrādāt naftā, gāzē un siltumā, bet turēja to nozari saviem čekas saimniekiem, kuriem nav pat aptuvenas saprašanas par nozari. Piemēri nav tālu jāmeklē: Meļņikam pasūta patruļkuģus, kurus būvē Vācijā. Krievijas bandītu un čekistu “Severstaļ”, kuri nav pat redzējuši mūsdienīgus elektrovilcienus, tos taisījās “būvēt kopā ar CAF”, labi vismaz, ka Eirokomisija atkoda čekas un morālo kropļu: Dombrovska, Roņa un Freivalda, plānus un atteica finansījumu. “Skonto būve” čekistiem Putina favorīts Vējonis bez konkursa atdeva daudzus miljonus nesošo “Gudrona dīķu” projektu, bet Straujumas vadītā valdība par tur sataisīto brāķi no nodokļu maksātāju līdzekļiem uzdāvināja tiem vēl 16, 5 miljonus.
Nebūtu nekāds brīnums, ja aizsardzības ministrs Pabriks tiem par desmit miljardiem pasūtītu izstrādāt “brīnumieroci” un valsts varētu lepoties, ka “aizsardzības” vajadzībām tērē 5% no budžeta.
Lai Latvijā ar laiku būtu tīrs, kā Singapūrā, iesākumā pāris desmit čekas un bandītu kājslauķus un gazpromizatorus vajadzētu publiski pakārt vietā, kur viņu staļiniskie sugas brāļi 9. maijā rīko savas cūciskās dzīres.

0
0
Atbildēt

0

Kamielis 12.06.2019. 22.15

Oi,Oi, kas par ambiciozu virsrakstu! Tukšu frāžu kalngals.
Vienīgā pilsēta ir Rīga, kur nevar nodot šķirotus atkritumus, kā piemēram ZAAO vai Ventspilī,
“Tagad nereti ir arī situācijas, ka visu četru firmu mašīnas brauc pa vienām un tām pašām ielām cita aiz citas, katra pie saviem klientiem, lai savākto aizvestu uz «Getliņu» poligonu Stopiņu novadā.” Tā tas patiešām ir, bet secinājumu nav.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: