Dzejas un dzīves konstrukcijas 6

Komentāri (6)

Sskaisle 06.06.2019. 21.44

Es nenormāli esmu vīlusies Hermanī. Viņa izrāde par dzejniecēm, tik dzeltenā vecu pļāpu mērcē ,ar tādām bezcerības jēluma un gļēvuma sastāvdaļām,ka riktīgākā bezcerība….

Māsas taču ir izcils potenciāls ,lai pavērtu durvis uz poētikas pasauli, uz kaut ko tādu,par ko mēs nojaušam,bet kas pēc šo skaisto kāju un balto biksīšu tirināšanas,tā arī paliek apslēpts.

Par 101% piekrītu Ingunai Rībenai,ka kultūrpolitika Latvijā ir antinacionāla, tikai radošo uzpirkšanai

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Drosma 06.06.2019. 21.47

  Tas,ka radošie par šo ‘ viņu nopirkšanas problēmu nerunā,nespriež- tas norāda,ka man ir taisnība.

  Paēduši lopi vienmēr uzvedas klusi un pateicīgi,lien laizīties un mīļoties

  Tagad melbārde šo kremļa politiku varēs paust Briselē

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Saulespuķe > Drosma 07.06.2019. 01.37

  No vienas puses, kas tur būs, varēja spriest pēc recenzijām (tas par Atnāc mani vēl satikt). No otras puses, es gandrīz nemaz neorientējos dzejā un laikam tāpēc man izrāde atlikās līdz pēdējam. Bet iešu drīz 🙂
  Man toties sanāca totāli vilties kādā izslavētā izrādē. Un tā ir bez maz vai sirreāla sajūta, jo parasti ir otrādi, man patīk pat tas, ko nopeļ visi kritiķi. Savādi gan, laikam ar jaunām formām vien man nepietiek.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Saulespuķe 07.06.2019. 10.51

  Sveika Mīļā, nezinu – esmu satriekta par to , kas notiek man apkārt.
  Tagad arī – atkal operas festivāls – brauc ārzemnieki – usnes un nātres pie teātra sakuplojušas uz urrā, bet šorīt paša teātra priekša ar tiem reklāmu statīviem grimst gružu jūrā.

  Un par Hermani – es saprotu, ka viņam atkal vajadzēja pilnas zāles, bet vai tiešām ģēnijs tik zemu pats nolaidies, vai mūs – publiku par prastiem stulbeņiem uzskata.

  Godavārds – mana sajūta ir, ka pat es uzrakstītu labāku lugu par dzejniecēm – ja vien man nebūtu jāsēž darbā un jāsit pa vecu klaviatūru citi vārdi

  Tāpat par to Fridrihsonu – taču vesela pasaule viņš ir – brīnums – bet filmā tā pasaule neatklājas – vien provinciāļu sajūsma, ka kāds Parīzē arī tādu zinājis …

  man slikts garīgais vispār … tas karstums mani ne tik daudz moca, cik baida

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.06.2019. 21.37

Kokos dzīvojoša pirmtauta.

Visas šīs filmas – Brūveres Vara jātnieks,Želves Mērija, Gekas KFridrihsons utt utjprj – tās visas ir tāda snobiska pašu kuļturščiku nabiņrubināšana – kā es jūtos par to un kā par šito personību….

Tie filmu veidotāji,naudas devēji pat nenojauš ,cik minimāls ir to cilvēku skaits,kuri vispār ir dzirdējuši un vismaz kaut ko zin par Zāli vai par Fridrihsonu.
Līdz ar to tas viss tāda vārīšanās savā sulā,tādā nenormāli mazā katliņā

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.06.2019. 21.32

Šo filmu neesmu redzējusi,tāpēc es ne konkrēti par šo,bet vispār par savu vērtējumu tam,kā KM ,kā varas elite ar naciķiem pa priekšu debilizē tautu.

Lūk, milzu nauda tika valsts simtgadei. Es biju iedomājusies,ka tā nauda tiks izmantota latviešu nācijas kā kultūrtautas izzināšanai, kultūras kā nacionālās un valstiskās identitātes izkopšanai.

Bet – labākajā gadījumā nauda tila izmantota,lai padzīvotu pa ārzemēm,apliecinātu ārzemniekiem – varas elitei par prieku,ka neesa

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: