Žurnāla “Ir” izveidotā VDK aģentu kartotēkas datubāze 6

Komentāri (6)

Valters Korālis 04.06.2019. 12.47

Šim kartītēm ir maza vērtība, ja nepublicē visus citus materiālus, kas pierāda konkrētu cilvēku nodevību un sadarbošanos. Iespējams, tas nenotiek tādēļ, ka šobrīd notiek diezgan saspringts tiesas darbs daudzus (valstij šobrīd tik ļoti ideoloģiski vajadzīgos?) mērķtiecīgi attaisnojot. Tomēr kā auksta duša pēc kādiem gadiem varētu parādīties arī ziņa, kur Krievija publicē savus atmaskojošos un šajā arhīvā iztrūkstošos materiālus. Un tad ko nu? Manās acīs ļoti cienījami ir tie daži cilvēki, kas vaļsirdīgi iz visu izstāstījuši. Paldies viņiem par to!!! Viņus arī vairs nav iespējams kompromitēt.

0
0
Atbildēt

0

loeir59 04.06.2019. 01.41

Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.06.2019. 19.37

Lasīju,ka Lietuvas dzelzceļš 130 milj biznesu nodrošinājis Latvijas čekas virsniekam.

Kamēr tauta tramda stukačus,čekisti bauda saldos varas augļus

Un ja nu būtu viens vien tāds …..

Nabadzīga nomocīta tauta un par miljonāriem kļuvušie čekisti un daudzi no viņu kalpiem…

0
-1
Atbildēt

1

  QAnon > Drosma 04.06.2019. 10.31

  Bez freibergām, zatļeriem, dombrovskiem, pabrikiem, bordāniem un līdzīgiem organismiem, čekistiem politiskās un ekonomiskās varas būtu ne vairāk, ka Lietuvā un Igaunijā. Atceramies, kā lietuvieši sarīkoja impīčmentu čekista un krievu bandīta Borisova pakalpiņam Paksam (mūsu Zatļera un Meļņika, vai Dombrovska un Savicka variants)? Pie mums čekistiem un čekas kontrolētam firmām ir valsts pasūtījumu un OIK atļauju monopols, kas tiem nodrošina līderpozīcijas miljonāru sarakstā.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 03.06.2019. 14.44

Ko dod šī datu bāze, ja visi mēģinājumi rakstīt par konkrētām 80.gadu vajāšanām tiek bloķēti. Personīgi es esmu tuvu pazīstams ar vairāk nekā 20 šajā kartotēkā esošajiem cilvēkiem un vismaz daži no tiem piedalījās manās vajāšanās. Bet kaut ko noskaidrot un publicēt ir neiespējami. Neviens neko neatceras vai nevēlas par šo tēmu runāt. Savukārt visi masu mediji manas atmiņas ignorē. Ir tika publikācijas par “varonīgajiem” stukačiem.

+1
-2
Atbildēt

1

  QAnon > Atis Priedītis 04.06.2019. 11.13

  Lai arī katrs padumjo laiku kolaborants ir pelnījis augstāko soda mēru, čekas maisu figuranti ir kā zīdaiņi pret otrā iesaukuma, pēc 1991. gada nopirktiem un sakompromitētiem izdzimteņiem, kuru darbības, kā: čekas pasūtīta TECII 2. kārta, par sviestmaizi ASV reģistrētam čekas off-shore firmu fondam atdotai Citadelei, Krimas čekistiem bez naudas atdotam LM, 2-3 kārt sadārdzinātiem valsts pasutījumiem būvēm un ceļiem, krievu bandītu un čekistu ievazāšanu, dalot tiem UA, valsts robežas nodošana Krievijas organizētās noziedzības un čekas pārziņā, IeM pataisīšanu par Solncevas brigāžu struktūrvienību un DP un SAB par Krievijas FSB vēlmju īstenotājām. Krievijas kara skolas absolventa Ļoņkas Kalniņa ielikšana NBS vadībā noteikti nestiprina NATO.
  Tas viss rada desmitiem miljardus lielus zaudējumus, ir drauds valsts drošībai un rada neatgriezeniskus reputācijas zaudējumus.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam