Kāpēc vispār ir nepieciešamas attiecības? 6

Komentāri (6)

Sskaisle 14.05.2019. 15.16

Nemēdzu iet uz milit muzejiem,bet tagad iznāca piespiedu kārtā. Katrs atkal atcerēsies kaut ko savu,bet es netieku vaļā no domām par tiem Napoleona gvardes karavīriem,kuriem bija kara cirvji un ādas priekšauti – kā lopkāvējiem. Tur visādas smukas cepures, siksnas,žaketītes,smuki izgreznoti zobeni un pistoles un somas utt. – kara modes tā sakot. Bet es nespēju tikt vaļā no domas par Napoleona cilvēkkāvējiem…tas negatīvais tomēr baigi pielīp,baigi…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 14.05.2019. 07.23

Dīvains raksts…rubeņa riesta dziesma.
Maija Rīgas Laikā ir Olivera Saksa -Apziņas upe. Izklausīsies lielīgi un iedomīgi,bet arī tajā ir tikai skaistāk un caur personīgo pieredzi “izlaistas” vispārzināmas atziņas.
Mums katram ir sava personiska pasaule ,mēs katrs kā indivīds tomēr nespējam individuāli ne tikai pastvēt,bet pat piedzimt un izaugt…

Nu labi…ne par to ir runa,bet kam gan varu piekrist – mēs Latvijā nesarunājamies, nespējam kopīgi spriest par kopīgām lietāmnun tas sākas ģimenēs,skolās,darbavietās..

0
0
Atbildēt

1

  Sato16 > Drosma 14.05.2019. 14.11

  Dīvains komentārs… vērtējošs, noniecinošs un augsprātīgā tonalitātē.
  Salīdzināšana ir dīvaina lieta, iespējams, ka pamatā matemātikā no tās ir reāls labums.
  Zinot pateisību, ka mēs lietojums atspoguļo katru pašu personīgi, atliek secināt, ka šādā manierē sarunāties un kopīgi spriest par lietām tiešām nav iespējams. Tas sākas ar katru pašu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sato16 14.05.2019. 14.58

  Prasta fizioloģija, žults bija jāizgāž, nekas vairāk.

  Jautājumi par apziņu jau bezgala interesanti. Esmu Francijā, eju pa ielu, apstājos pie gājēju pārejas. Piebrauc mašīna un es neredzu šoferi. Zaļā gaisma – drīkstu iet,bet stāvu un brīnos – kaut kas melns ir,bet cilvēka nav. Domāju – vai tad Tesla bezšoferu mašīnām nav citas zīmes? Vai vispār viņas tā brauc kur visi? Te uzreiz sakustas šoferis – pilnīgi melns melnā apģērbies cilvēks un aizbrauc. Es palieku atkal stāvot un domājot – kāpēc melns ģērbjas melnā,jo es neredzu,ka cilvēks. Vai viņa komforts nav mans diskomforts?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Drosma 14.05.2019. 15.02

  Viennakti guļu un mani pamodina cilvēku bļaustīšanās. Kādas minūtes ciešos,tad sāku domāt,kā franciski pareizi pateikt lai aizveras un aizvācas,ja nē – saukšu policiju. Nolemju teikt angliski, tur pat uz asāku vārdu varu iziet. Atveru logu,bet tūlīt pat aizveru. Tie bļāvēji ir melnie cilvēki un es nenormāli nobijos,ka mani pamanīja un nesāk šaut vai logus dauzīt.
  Ielīdu gultā un gulēju un domāju – tu redz kā tas dzīvē ir ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

rom4nov55 13.05.2019. 18.10

Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!x

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: