Depozīta sistēma vai uzdzīve uz citu rēķina? 1

Komentāri (1)

QAnon 08.05.2019. 09.47

“Diemžēl vides aizsardzībā nereti strādā šis sovjetiskais princips – peļņu gūst daži, bet vides piesārņojuma sekas sedz visa sabiedrība.”
—————
Kā naglai uz galvas! Miljoniem lielu peļņu rauš krievu armijnieka defektīvās atvases, Putina favorīta, prokremlisko lopu: Vienotības un SC, preža, Vējoņa, ministrēšanas laikā izveidotās blēžu firmas: Zaļā josta, Zaļais punkts, Eko osta, u.c. par izgāztuvē nogādātām un mežos uz laukiem un ūdeņos izmestām izejvielām, par dabā sadedzinātām riepām, bet latviešu valstī tiek piesārņota daba un tiek būvēti atkritumu kalni, ar kuriem būs jācīnās nākamām paaudzēm.
.
“Politiski Latvija varētu sasniegt paredzamos EK mērķus, savācot 90% dzērienu pudeļu iepakojumu.”
———-
Ne 90%, bet gan visi 100%, jo “sanitāri” nekad neatstātu zemē mētājoties naudu.
.
Ir melīgi apgalvojumi, ka depozītu sistēma prasīs milzu investīcijas, jo taras pieņēmēji lieliski nopelnītu, pārdodot Pet pudeles, polietilēna plēvi un alumīnija bundžiņas, bet ar stiklu bilance būtu neitrāla. Gribētāju nodarboties ar šo rūpalu būtu tik daudz, ka vajadzētu rīkot konkursu, lai tas nebūtu atdots “Skonto būvei”, “Eiroholdings”, “Binders”, vai RVR.
.
Taisnīgi būtu, ja Vējonis un kuri pēc savu čekas kuratoru rīkojuma, par to nobalsoja, līdz mūža galam būtu katorgā atkritumu pārstrādes rūpnīcās, kur 16 stundas dienā šķirotu atkritumus un ēstu, kad atrastu tur ko ēdamu. Domāju, ilgi tie tur neizdzīvotu, jo bez tiem sabotieriem, visa biomasa, kas šobrīd nonāk atkritumos, tiktu dalīti savākta un pastrādāta biogāzē, bet pāri palikusī celuloze, atūdeņota un sapresēta kurināmās briketēs.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: