Žurnāls: Par ko deputāts Sandris Bergmanis RS saņēma 46 tūkstošus? 8

Komentāri (8)

PolinaIost84 21.04.2019. 21.18

Познакомлюсь с парнем!
М︍е︍н︍я︍ з︍о︍в︍у︍т︍ ︍Полина, м︍н︍е︍ ︍23,︍ с︍т︍р︍о︍й︍н︍а︍я︍,︍ в︍е︍с︍е︍л︍а︍я︍ и︍ с︍о︍в︍с︍е︍м︍ н︍е︍ ︍с︍к︍р︍о︍м︍н︍а︍я︍)︍)︍
Ф︍o︍т︍о︍ и︍ т︍е︍л︍e︍ф︍о︍н︍ в︍ ︍а︍н︍к︍е︍т︍е︍ —->> http://18pops.com

0
0
Atbildēt

0

ak 19.04.2019. 17.28

Šis puisis nāk no “maskačkas sportistiem” un izpilda SC drošības dienesta parlamentārā sekretāra funkciju.

0
0
Atbildēt

0

wladimirvolnof 18.04.2019. 11.06

Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu – http://most.tk/ecoenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!

0
0
Atbildēt

0

Drosma 18.04.2019. 09.29

Protams, ka šai konkrēajā gadījumā runa ir par konkrētu partiju un konkrētu darboni.

Tomēr – lietas būtība ir sistēma – Saskaņa un Bergmanis tikai !!! lieliski ir iekļāvušies tai politiskā tirgus sistēmā, kuru savulaik radīja tas pats Latvijas ceļš , kura darboni levitu tagad visi tie paši vecie āži ar milzu sajūsmu bīda par prezidentu – savs čomaks paliek savs čomaks.

Piemēram, Rīgas 1.slimnīcā – es to uztveru tā, ka nu drusku pabukņīs saskaņu , parādīs teātri kā cīnās par taisnību un tas arī viss – jo likumus, kuri novērstu šādu korupciju, šādu partiju finansēšanas modeli – jau neviens neizstrādā.

Piemēram, man patīk PAR Pūces enerģija – nu nav mums daudz tik enerģisku jaunu vīriešu – bet – vienlaicīgi – pavērojiet u n ieklausieties – pirmsvēlēšanu debatēs Pūce tik precīzi pateica par Rīgas Domi – ka ušakovs tur laiž luni un ka opozīcija viņam vispār netiek klāt.
Jā – tā arī man no malas skatoties šķiet – ka opozīcija pie teikšanas netiek, bet – kur ir ierosinājumi likumugrozījumiem , kas novērsīs to, ka tad , kad ivetiņa aizbrauks līdzi nilam uz Briseli – Rīgas Ūdens ivetiņas vietā tos tūkstošus nemaksās citai blondīnei – konsultantei?

Vai tad tāpati kaimiņa partija nav parādījusi , ka viņu jaunā politika ir tikai dziļākas vagas rakšana vecās sliedēs?

Nē – neticu – kamēr tur putinās spalvas, nevis izkastrēs tos korupcijas buļļus – tikmēr nekas nemainīsies un pavisam noteikti, ka vairāk sāp , ja apzog savējie –

+1
0
Atbildēt

3

  Drosma > Drosma 18.04.2019. 09.37

  par Pūci vēl – ieklausieties – ko viņš saka novadu reformas sakarā – ka jā – viņš cilvēkus uzklausīšot – lai runā, bet lēmumus pieņemšot pats

  nu kā ir – cik es spēju sekot līdzi šai reformai, tad tās mērķis ir viens – atņemt naudu novadiem, lai tā paliktu valsts budžetā – piemēram , lai nodrošinātu kaut vai tos nenormālos un neattaisnotos diplomātu tēriņus – tos miljonus, kurus viņi vienkārši izšķaida vējā tēlojot bagātas valsts pārstāvjus. Lai valsts budžetā būtu nauda, kuru izsaimniekot korumpantiem –

  Pat SATVERSMES TIESA spēj lemt tikai par priviliģeto tiesībām un privilēģijām, nevis par visas saboedrības interesēm

  Ievērojiet – valstī netiek pieņemti likumi, tiesību normas korupcijas ierobežošanai un izksaušanai , toties valstī tiek pieņemti likumi un normas, kas valstij ļauj saimniekot pa manu ankas kontu tikpat kā pa savu un uz protestiem par VID teroru – piedraudēt ar policiju

  ar ko šāda valsts rīcība ir labāka par komčekistu varu padomju okupācijas laikā?

  vienu bergmani un saskaņu man te plivina acu priekšā , kamēr tā pati NA vadītā Tieslietu ministrija gadu desmitiem bija iekārtojusi ministrijā martinsona sievas biroju, kurā taču bija nojausma – maigi sakot par martinsona darījumiem – ne tā?

  labi – apzinos, ka rakstu sev- neba nu visi tie bandīti valsts un partiju – ar miljoniem kabatās ņems vērā, ko kādi nabagi pa komentāriem čab

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  lindab456 > Drosma 20.04.2019. 11.24

  “…bet kur ir ierosinājumi likumgrozījumiem…”
  Ušakova kantora atbilde uz jautājumu, kādēļ tiek iekasēta nauda par nesniegtu pakalpojumu ir – likums to atļauj, tāds ir likums.
  Brīžiem šķiet, ka roka roku mazgā – skaitītāji griežas, tiesu izpildītāju (bez tiesas), juristu kantori pelna, tiesas darbojas, nodokļi iet – bet cilvēks paliek bezspēcīgs netaisnības priekšā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  ak > Drosma 21.04.2019. 10.36

  “… lietas būtība ir sistēma …” Ak, Drosma! Tu šad, tad ieskaties vācu medijos. Vācijā pēc Berlīnes mūra krišanas (droši vien pat līdz mūsu dienām) aktuāla bija (ir) problēma ar ŠTAZI darbību, dokumentāciju, pilsoņu sadarbību un pretdarbību. Cik zināms, ŠTAZI galvenajā mītnē bijušajā Austrumberlīnē izdevies saglābt no iznīcināšanas grandiozus, prātam neaptveramus arhīvus. Ko un kā dara vācieši? Man liekas, ka austrumvāciešiem ar “veco sistēmu” jābūt daudz sarežģītāk. Ko teiksi?

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 18.04.2019. 08.43

Tādi mūdži, kā Bergmanis, vai Rublovskis, pilna Latvijas armija. Nav jau brīnums, ja NBS vadībā ir Krievijas kara skolas absolvents Ļoņka Kalniņš. Tāds, protams nešaus uz tiem, ar kuriem kopā dzēra šņabi, klausījas veterānu “varoņstāstus” par sievietēm nogrieztām krūtīm, uz durkļiem sadurtiem zīdainīšiem, dzīvi sadedzinātiem sirmgalvjiem un sapņoja, kā nīstos Rietumus kādreiz pārvērtīs radioaktīvos putekļos.

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: