Pūce atstādina Ušakovu no Rīgas mēra amata pienākumu pildīšanas (papild.) 3

Komentāri (3)

Drosma 06.04.2019. 08.53

Mans viedoklis ir ciets, Ušakovs viens nav vainīgs. Viņam ir līdzzinātāji,līdzatbildogie un konkrēti tie,kuri pieņēma likumus,kuru dēļ bija iespējams rīkoties tākā viņš rīkojās.

Ja neseko saeimā pieņemti likumu grozījumi,kas novērš,ka baraņikovs dara tāpat un vēl vairāk, ka strautiņas vietā algš saņems upites un rečkinas,” par konsultēšanu” , tad varēšu teikt,ka valsts nodarbojas ar kaitniecību, savu pamatu un ideju iznīcināšanu

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Drosma 06.04.2019. 15.26

  Loģiski, tāpēc, ka visas kriminālās sfēras ir taisnīgi sadalītas. Pēc valsts nozagšanas megaafēras, kad Citadele tika atdota ASV bāzētai čekas firmai par trešdaļu vai pat ceturtdaļu vērtības, SC gan paburkšķēja, ka Vienotības sugasbrāļi ar viņiem nepadalījās, tomēr apklusa. Čekas kājslauķi un pidarasi neparko negrib redzēt Ušakovu uz apsūdzētā sola, jo tad arī pašiem gals būs klāt. Tā paša iemesla varturi un drošības iestādes darboņi, kas apkalpo Krievijas organizēto noziedzību un FSB negrib Vaškēviču Latvijā, kā arī neviens neaizbrauca uz Kipru pakaļ krievu bandītam, Šlesera un Meļņika draudziņam, Milušam, tāpēc brīvsolī ir Miķelsons, Magone, Bemhens un Martinsons.
  Ja OIK afērists Martinsons sāktu runāt, vienu nedēļu cietumā neizturētu čekistu publiski piesmietais morālais kroplis, bijušais premļjaks, Savicka apteksne, Dombrovskis.

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 05.04.2019. 13.03

Jau tikai par desmitiem miljonu nevainīgo Staļina upuru piemiņas apgānīšanu, svinot 9. maiju, tas staļiniskais mēsls ir pelnījis karātavas par noziegumiem pret cilvēci.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: