«Man nav politiskas aizmugures» 12

Komentāri (12)

Sskaisle 06.04.2019. 08.47

Šajā numurā Raudseps raksta,ka NATO 70 un ka var nākties palielināt aizsardzības izdevumus vairāk par 2%.
Man ir jautājums, kāpēc NATO ir jāaizstāv uz kremli,nevis Eiropu orientēta Latvijas valsts ? Kāpēc Latvijas valsts tērē simtiem miljoniem bruņojuma tehnikas iegādei, nespējot mūs pasargāt no kremļa spēka demonstrācijas ikdienā?

Saeimā taču ir valsts drošības komisija, ko tā dara? Visu enerģiju un budžetu komandējumos notriekuši?

Vanags -arhibīskaps , LELB attiecības ar to Kungu Debesīs sabojājis,tautai jau nav kur vērsties pēc palīdzības…. tad kas te notiek galu galā

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2019. 08.39

Vispār,padomājot, es seciny,ka ir daudz sliktāk. Piemēram, neviens žurnālistis, neviens politiķis,neviena amatpersona,neviens neatspēko ,ka neplp un gielis ar jukņēviču būtu politiski neitrāli. Neplp savulaik saeimā apstiprināja konkrēti deputāti. Labi,profesionāli žurnālisti atgādinātu,kuru politiķu dējums ir šī pretvalstiskā neplp. Vai es pareizi atceros,ka NA un Zzs- izvirtuļu draiskais pārītis?!!!?

Kā var būt tāda situācija,ka viens neplp šūpo visu valsts pastāvēšanu,bet nav neviena tiesiska norma,kas to novērš? Kas aizstāv “cilvēciskā faktora” – amatpersonu t.i. nodevību pret sabiedrības ideāliem? Ja vienā brīdī russia today ir ltv1,kas !!! garantēs,ka nākošajā brīdī rt netranslēs no saeimas ?
Kur juristu sarunas? Kur visu valsts dārgi un dāsni uzturēto darboņu viedokļi? Kas man vienai ir saprotams,ka apdraudēta ir valsts pastāvēšana? Ja neplp neievēro likumu,kāpēc citiem tas jāievēro?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 04.04.2019. 12.18

mani patiesi baida, ka Latvijā notiek ne tikai russifikācija, bet arvien vairāk un vairāk nostiprinās kremļa var
Lūk, bija drošība par banku sektoru, bet tagad iznāk, ka skandināvu bankas tiek padzītas, kamēr krievu bankas ieņem viņu vietu

Un šādā kremļa ietekmes pastiprināšanās kontekstā – neplp darbība skaidri un gaiši parāda savas pretvalstiskās noslieces

savulaik neplp neprata pamatot beltes un ņesterova atlaišanu, tagad nespēj pamatot jauno amatpersonu izvēli –

neplp tā arī nav atbildējis – nav uzņēmies atbildību par kremļi LTV1 studijā –

tad tomēr ir tas jautājums – vai varam cerēt uz valsts drošu nākotni, ja informāciju valstī
kontrolēs viegli ietekmējami mācekļi , nezinīši?

https://www.tvnet.lv/6560883/brexit-vai-apsudzibas-kreditiestadem-kas-radijis-lielaku-kaitejumu-zviedru-bankam-baltija

+3
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > Drosma 04.04.2019. 13.28

  Vienotības un SC saimnieki: naudas mazgātāji, UA andelētāji un starptautiskā terora finansētāji: ABLV un Rietumu, kā reiz ir krievu bankas.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.04.2019. 12.02

šorīt LR ziņās – manuprāt, kārtējais sabiedrisko mediju politiskais pasūtījums – Gielam uzdod jautājumu- kā jūs domājiet vadīt tik svarīgu iestādi, zinot, ka jums neuzticas.
Giels atbild – apmēram tā, ka es taču centīšos, es taču neizmantošu tikai savas vadītāja tiesības
Tālāk saruna nenotiek – viss – punkts.

Ja reiz “valsts” ziņās deva vārdu cilvēkam – tad tomēr vai nu lai viņš pārliecina, pamato, kāpēc mums -visai valstij ir jāriskē ar viņu kā vadītāju bez pieredzes, bez izglītības, bez zināšanām , vai tad sarunu atlikt, kad būs laiks.

Tagad sabiedriskais medijs nodarbojas ar tukšu, nepamatotu sava lēmuma aizstāvēšanu , sabiedrībā raisot bažas un šaubas un bailes.

Tā nav adekvāta situācija, nu nav.
Un es prasu, lai giels un jukņeviča atkāpjas reizē ar neplp –
Jukņeviča taču bija atbildīgā par dziesmu svētku biļešu tirdzniecību – tad augstais amats viņai balva par sekmīgu melnā biznesa īstenšonu dzsv biļešu tirdzniecībā?

+6
-2
Atbildēt

1

Jānis Bērziņš 04.04.2019. 10.29

Es ļoti cerēju, ka izlasot interviju man mainīsies domas un es sapratīšu, kā šis cilvēks varēja nonākt svarīgākā Latvijas medija vadībā. Stostās, nezina, nepārliecinoši runā, nav vīzijas – kā viņš varēja pārliecināt padomi? Ir kaut kas ko mēs nezinām. Es tiešām cerēju…

+2
0
Atbildēt

2

  altinyildiz > Jānis Bērziņš 04.04.2019. 10.38

  Ne tikai pats notikums, bet bieži vien arī reakcija uz notikumu raksturo situāciju. Kad pēc Trampa kunga ievēlēšanas histērijā krita čekas viķirāne, Freiberga, koprofāgs Streips un mūsu žurnaļjugas – kremļa propagandoni un, nešaubos, ka arī Kremļa saimnieki, sapratu, ka krietnie amerikāņi izdarījuši pareizo izvēli, par ko aizvien vairāk pārliecinos.

  +1
  -5
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Jānis Bērziņš 04.04.2019. 14.30

  Gribēju vēl Sauli sveikt

  Savai Mīļai vārdus teikt

  0
  0
  Atbildēt

  0

jurists 04.04.2019. 10.07

NOLIKUMA 2.2.3.PUNKTS”.Vismaz 5(piecus)gadus ilga pieredze vadošā amatā plašsaziņas līdzekļu jomā vai vismaz 5 (piecus) gadus ilga pieredze kapitālsabiedrības vadošā amatā(pieredze vidējā vai lielā kapitālsabiedrībā tiks uzskatīta par priekšrocību), organizācijasvai iestādes vadītāja, vadītāja vietniekavai struktūrvienības vadītāja amatā, kas nodrošina nepieciešamo iemaņu kopumu, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumus konkrētajā amatā kapitālsabiedrībā”
=======================================
Varbūt, ka patiešām apslēpts talants mediju jomā, taču rakstā teikts, ka nevienu uzņēmumu Giels nav vadījis. Vai Padomei pašai savs Nolikums nav jāievēro?

+8
-2
Atbildēt

2

  altinyildiz > Ilma Čepāne 04.04.2019. 10.19

  Pilnīgi piekrītu. Tā nav kārtība, ja aiz ierēdņa nestāv Meļņiks, Zaharjins, Rāvis, Savickis, ABLV un Rietumu banku vai Binders īpašnieki, vai vismaz universālais uzņēmējs, Martinsons.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  vvilums > Ilma Čepāne 04.04.2019. 21.27

  Toties viņš pa vakariem pēc darba Olainfarm iepazinās ar LTV iepriekšējo gadu pārskatiem un sabiedrisko pasūtījumu, un tad pa naktīm analizēja to savstarpējo korelāciju. Un atkal brīvdienās viņam nelika mieru fakts ,ka stratēģija LTV nav būvēta uz mērāmajiem kritērijiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0