Brexit trakonams

2

Komentāri (2)

agrisvaldis_hotmail_com 22.03.2019. 03.57

Rakstu no “trakonama”! Pareizāk, gan būtu šo zemi patlaban raksturot kā “vecoļaužu namu” kas pilna sklerotiķiem, fanatastiem, trīsošiem, pamestiem, nenodarbinātiem un kuru starpā ir daži vēl pilnā prātā; tos visus uztur mazatalgotu un nievāta importprece – to starpā ne mazums latvieši. To visumu satur un nodrošina merkantīlais finanšu un nekustamo īpašumu sektors. Bet Anglijā esam post-koloniālas agonijas ērā un rente top nesamaksājama.
Raudseps pareizi attēlo patreizējās Britu šūmas. Bet nākamnedēļ derētu kāda pamatanalīze. Ieteiktu: periferija pret centru; pamestie pret produktīvajiem; brūkošā parlametārā demokratija; Tetčeras sistēmas konvulsijas – finanšu krīzes patvaldība; brūkošu pašvaldību krīze; valsts sektora privatizācijas iziršana (skati pašreizējo“Interserve” financiālo sabrukumu kā arī dzelceļa sistēmas privatizācijas sakāpinātais murgs). Un tas ir tikai kūstošā aisberga kalngals.
Vai Ir spēj dziļāk parakņāt? Ceru.

0
0
Atbildēt

0

gustaps 21.03.2019. 17.37

Hm, izskatās gan, ka ne jau Mejai būtu jādodas pie psihiatra. Tik ilga un spoža pretstāve 600 parlamentāriešiem liek domāt, ka defekts ir politiskajai un intelektuālajai elitei.

Aizdomas par veiksmīgu plaša mēroga psihotropā ieroča izmēģinājumu.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam