Korupcijas tīkls tiesās

2

Komentāri (2)

Andris Vītols 07.03.2019. 07.00

Tieslietu ”SISTĒMA” saudzēja deputāti, amatpersonu, SAEIMAS komisijas vadītāju V.Muižnieci par APZINĀTU NOZIEGUMU, kurš izpaudās, kā deputātu NOLĒMUMA viltošana un slēpšana. Lēmums bija vērsts uz naudas lomas mazināšanu Latvijas politikā, uz godīgāku politisko procesu, bet V.Muižniece partijas sponsoru interesēs izdarīja noziegumu. Manuprāt Vinetas Muižnieces foto vēl ir pie sienas SATVERSMES tiesā kopā ar Kūtra kunga u.c. foto, tā demonstrējot SAVĒJO SISTĒMAS uzspļaušanu SATVERSMEI, likumiem, taisnīgumam.
Ja SISTĒMAI (ne Latvijai, likumiem, bet sistēmai) izrāda necieņu, tad gan ”pants” atrodās kādam A.A.Bērziņam, lai sodītu pēc pilnas programmas.
Savukārt SAVĒJĀS tiesneses Bērziņas kukula lieta (KNAB versija) vispār līdz tiesai netika – kaut kā vienojās (tiesiski ? ) Sekosim, kā tās lietas izskatīs Lietuvā, salīdzināsim.

+1
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 07.03.2019. 06.06

Lietuvā lietu sadale tiesās vēl neesot nejauša……. Latvijā formāli lietu sadale tiesās ir ”nejauša”,bet ja vajag, tad tiesas priekšsēdētāja var lietu nodot citam KONKRĒTAM tiesas sastāvam (”IZLĪDZINOT NOSLODZI”). Savējo SISTĒMAI ir ietekme uz tiesu līdzīgi kā PSKP laikos (tad lietoja telefonu). Pati Tieslietu ministrija nevēlās novērst šādas ”spraugas” likumos, tāpēc nevirza likumu normu labojumus uz SAEIMU.
Man ir pieredze, kad vienas tiesneses pieņemtu lietu, tā ”otra” tiesnese ( A.Putniņa) pēc gada izlemj ”nepieņemt”…, kā vajadzēja atbildētājai šajā lietā – Tieslietu ministrijai….

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam