“Rīgas satiksmes” pagaidu vadītājs Matīss nolēmis pamest amatu (papild.) 16

Komentāri (16)

vvilums 05.03.2019. 21.35

Matīsa vietā atrasta steidzīgi cita ” spunde mēslu mucai “-Saulītis, lai notur līdz EP vēlēšanām rūgstošo saturu un neapķēzī skavas gājienu “kaķu puikam”.

+2
0
Atbildēt

0

J.Biotops 05.03.2019. 20.59

Matīss pa brīvdienām sapratis, ka jātinas no Rīgas Satiksmes, kamēr āda vesela. Vai tik nebūs “Zelta teļā” par zicpriekšsēdētāja likteni palasījis? Savējo uzmešanā saskanīgie nav mācāmi. Ušakovs to protams sauc par emocionālu un no visām pusēm politiski uzspiestu (paša partijas biedram!) lēmumu. Ausainītim taisnība – arī es attapies, ka esmu ierakstīts grēkāža kandidātos, sūtītu rakstvedi emocionāli un pa krieviski.
Izmisīgie centieni nelaist nevienu klāt pie Ernst & Yung atzinuma par RS varoņdarbiem liecina, ka suns savu ēdienkarti pārzina lieliski. Ja atzinums būtu labvēlīgs, neitrāls vai pat muļķīgs (kas gan maz ticams), tas lieliski derētu nepatieso apvainojumu noraidīšanai. Tad to vicinātu kā karogu, ieliktu visās iespējamās lapās un portālos, izsūtītu visiem lasītpratējiem. Bet nekā, slēpšanai ar steigu nozīmēts jauns zicpriešsēdētājs. Pat ja tiešām Ušakovam ir tiesības atzinumu nerādīt kādam ministram, tad pret izmeklēšanas iestādēm viņam tādas tiesības ņi ku-kū. Vai nav pēdējais laiks uzsākt atbilstošu procesu?

+2
0
Atbildēt

0

Aivars B. 05.03.2019. 18.03

Matīss saprata, ka faktiski būs jāpiesedz organizētā noziedzība apstākļos, kad izmeklētāji, KNAB un prokuratūra būs spiesti kaut ko darīt, zagšana bijusi pārāk nekaunīga. Un notinās. Tagad redzēsim, ko tas Saulītis darīs – mēģinās piesegt, lai zagšana varētu turpināties, vai arī mēģinās ko mainīt. Ticamāk, ka pirmais variants, Ušakovs diez vai citādus kadrus liks amatos.

+1
-1
Atbildēt

1

  ak > Aivars B. 09.03.2019. 20.43

  Izskatās, ka šis puisis atrasts ar uzdevumu izkliedēt lielo smaku, pieklusināt graboņu, nāks jauni blīkšķi, šitie aizmirsīsies līdz EP vēlēšanām. Pa to laiku varēs kaut kā ielīferēties partiju kandidātu listēs un veiksmīgi satīt makšķeres. Nav ko sēdēt krastā, kad vētra tuvojas. Gan jau balsis uzticamais elektorāts nodrošinās, tikai prasmīgi jāuzdarbojas ar propagandu. Tūdaliņiem jau tas kreņķis arī ātri noplaks.

  0
  0
  Atbildēt

  0

AK LV 05.03.2019. 15.53

Matīsa “mugurkaulam” vai “sirdsapziņai”, kas vrētu novest pie apzināšanaas, ka viņš nespēj sakārtot uzņēmumu, neticu, drīzāk tur ir bailes. Visdrīzāk – vai nu uzgāja ko tādu, ko noslēpt nevarēs un tinas prom, lai pēc tam var pateikt, ka nezināja, jo slēpt ir bail, vai arī Ušaks ar Ameriku liek darīt ko tādu kriminālu, ko Matīsam bail, un tādēļ labāk notinas.

+5
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > AK LV 05.03.2019. 19.09

  Visdrīzāk būs sapratis, ka KNAB vairs nav tāds, kā tad, kad viņš šeftējās SM. Pēdējā laika notikumi vedina domāt, ka ASV administrācija būs nopietni uzkāpusi uz rīkles valdošai prokremliskai šļurai un tam, ka SC ar to ilgstoši bija simbiozē, vairs nav nozīmes.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 05.03.2019. 13.10

Другое дело правильные латышские партии в коалиции! Пока не будет заключение ВИД, никто ничего решать по поводу министра Петравичи
https://www.delfi.lv/news/national/politics/ena-par-petravicu-uznemumu-politiki-turpina-gaidit-vid-atzinumu.d?id=50877647
Вроде и так всем все понятно. Но нет, пока нет заключения ВИда, будем ждать. А как же призывы к неправильным русским тут же уйти в отставку, когда есть только подозрения?
И после такой избирательной принципиальности мне надо верить в объективность правильных латышских партий?

0
0
Atbildēt

2

  lno > kolpants 06.03.2019. 00.35

  Vatei liekas, ka loģiski salīdzināt iespējamus pārkāpumus mazā uzņēmumā ar lielāko korupcijas skandalu Latvijas vēsturē?:):):)

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > lno 06.03.2019. 15.27

  То есть вводится новая градация-маленькие нарушение правильных министров нарушением уже не считаются. А уже и границы определены сумм? То есть объективность и принципиальность будет вскорости оцифрована?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lno > kolpants 07.03.2019. 01.17

  Mnprt Petraševiča tāpat neatbilst savam amatam kā Ušakovs, tomēr nedomāju, ka viņai vajadzētu sēdēt aiz restēm kā Ušakovam. Rīgas domē tāda pati varas un kriminālo noziedzniekiu simbioze kā kremlī.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > lno 08.03.2019. 09.42

  Есть такая фраза-бей своих, чтобы чужие боялись. А когда своих прикрывают как могут, то и претензии к другим уже выглядят, так сказать, не очень обоснованными. Как же с декларацией “у нас будет нулевая толерантность к преступлениям”?
  Получается, уже не нулевая, а “до 100 тыс толерантность, или до 1 млн”? И если не трогать Петравичу, то почему тогда претензии к сотням тысячам других платящих в конвертах? А это уже суммы, равноценные, а то и более высокие, чем кражи в РС и РД.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  ak > kolpants 09.03.2019. 20.30

  Послушай мальчик второгодик: когда тебя отец отчитывает за полученную двойку, твоя сильнейшая защита – указвть на одноклассника, который получил кол. Или, набравшись наглости, напомнить отцу о его двойках. Этот прием настолько банлен, что выставляет дураком его пользователя.

  0
  0
  Atbildēt

  0

lindab456 05.03.2019. 10.16

S darbība RD kā parasti – jūra līdz ceļiem. Līdz vienam brīdim, kad jau pāri galvai.

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 05.03.2019. 09.57

nu viss pa krieviski , sataisa sū*us , notin sieru , neparko neatbild , sū*us lai izstrebj citi , bet to nav kas dara un galvenais ka stils saglabāsies , krieviem dzīve Rīgā maļina , krievu penziķiem priekšrocības sabiedriskajā transporta saglabātas , diez tie konzultanti ar saglabās darbu rīgas satiksmē?

+2
-1
Atbildēt

1

  Drosma > J.šveiks 05.03.2019. 10.34

  nu nē – nu nav tā, ka neviens neredzēja un nesaprata kas notiek Rīgas Domē – pat ar visu to, ka korupcija un bezatbildība ir visaptveroša – pilnīgi visaptveroša – tad saprast, ka vienā brīdī vadzis lūzīs – to taču visi saprata un saprot

  tikko lasīju virsrakstu – Valsts ieņēmumu dienests (VID) nolēmis šogad izglītot iedzīvotājus par nodokļu reformu un šo darbu par 23 000 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, uzticējis komersantam, kura uzņēmumiem ir vairāk nekā pusmiljons eiro nodokļu parāds, vēsta laikraksts “Neatkarīgā Rīta Avīze” (NRA).

  kas tas ir šveik? – tas ir totāls un absolūts cinisms – totāla bezatbildiba

  vai nav debīli kā Rimševicam zaudēto lietu tagad attaisno bez- atbildīgie – kā noveļ vainu –

  es kārtējo reizi apgalvoju, ka šī valsts sevi ir izsmēlusi – tā ir kā dzīvs mironis – gaidam tikai kad un kā tā sabruks – varam vērot kas notisk ar Rigas satiksmi – kā man untev – ne jau šeftmaniem – atkal būs jāknapinās – jāsavelk jostas, jākļūst par pingvīniem …..apmēram tā sabruks arī valsts

  kad bija parex bankrots – kur glābējs godmanis atpūtās? – pareiz Briselē – kāpēcl ai ušakovs un ameriks neietu godmaņa pēdās? kāpēc? izstāsti man – gribu sarprast

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Drosma 05.03.2019. 11.54

  es to tikko izlasīju “Kas jauns” , vēl izlasīju ka ir jauns zicpriekšsēdētājs Rīgas satiksmē Matīsa vietā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: