VIDEO: Kā izšķiesta nauda “Rīgas Satiksmē”? 4

Komentāri (4)

andrejs 01.03.2019. 12.32

Interesanti būtu uzzināt, kādus labumus pirms Vējoņa ievēlēšanas Vienotības “liberāļi” un sarkanās naftas trubas zaļzemnieki piesolīja Ušakam apmaiņā pret iztrūkstošajām balsīm?
Varbūt tiesības vēl vismaz četrus gadus netraucēti zagt Rīgā?

+2
0
Atbildēt

0

andrejs 01.03.2019. 12.26

Interesanti būtu uzzināt, ko pirms Vējoņa iev

0
0
Atbildēt

0

ak 01.03.2019. 10.58

Mākslai “kā apčakarēt valsti” pasažieru transportā ir tikpat senas tradīcijas, cik pats pasažeru transports. Tā nu tas ir iegājies, ka pie stūres visos līmeņos nonāk apķērīgi puiši, kurus grūti pārspēt veiklībā. Ja tajā sistēmā nepaliek bezkaunīgs, pirkstu galiņus vienmēr var turēt apzeltītus. Kad bezkaunība plūst pāri galvai, kā šajā gadījumā, kad roku ielaiž valsts kabatā līdz plecam, tad ir tā kā ir.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 01.03.2019. 10.07

kādas tur tiesvedības , pie šitik korumpētas , nekas nemainīsies , visi viņi vienā kalašā čurā . Bet tas brandavīns gan labais ,deputātos būdams panācis, ka viņa mikriņus biļešu kontrolei nepakļauj , būdams deputāts sarunājis ar korumpētajiem priekšniekiem un par to nobalsot krieviskajam domes sastāvam 2 pirkstus apm*zt, toties kas par ieguvumu , visi Rīgas invalīdi rautinraujas ar viņiem braukt ,jo esot ērti un viegli iekāpt, tā vismaz pats brandavs izteicās , tie gan ir salti meli , mikriņā ir visgrūtāk invalīdam ierāpties un vietas tur visneērtākās , bet ja nav kontroles , tad šoperi izprintē nulles biļetes kaudzēm un dome tik pārskaita gadā miljonu par invalīdu pārvadāšanu brandava kantorim , domā ka māsters 20 par to neko nesaņem?… kalab nē!

+3
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: