Iekšējā kontroles sistēma darbojas, naudas atmazgāšana Swedbank netiek pieļauta 3

Komentāri (3)

Janis Kuze 01.03.2019. 00.27

Tik drīz neviens cits pakalpojums un klienti izņemot pensionāru pensiju apkalpošanu nebūs ar tik cītīgu un bezjēdzīgu AML piekopšanu…

Praktiski uzņēmuma īpašnieki un vadība kā tādi skolnieki padomju skolā tiek dīdīti un pazemoti ar bezjeēdzīgiem jautājumiem, dokumentu pieprasījumiem un prasībām. Un ir vienalga cik gadus un cik miljonus pirmstam ir caur banku izlaiduši, cik komisjās samaksājuši un ka darbības veids nav mainījies… Starptautiskus darījumus pa visu pasauli veicošiem eksporta uzņēmumiem diemžēl jāiesaka būs iet uz citām bankām, kas šobrīd nozīmē visādas “šaraškas”. Lielās skandināvu ir tik bailīgas, ka rādās drīz skandināvi vienkārši norakstīs Baltijas banku sektoru kā grāmatvedības kļūdu un aizvērs te bankas.

0
0
Atbildēt

0

ak 28.02.2019. 21.39

Kaut kas tamlīdzīgs jau sen dzirdēts: “Mēs sekmīgi ceļam komunismu. Mums lieliski sokas, pie mums viss noris vislabākajā veidā, vislielākā demokrātija, visprogresīvākā tehnoloģija, vislaimīgākā padomu tauta, mēs tūlīt lepni iesoļosim komunismā, ja ne rīt no rīta, tad nākošo pirmdienu gan.” Tā arī neviens to komunismu netika redzējis. Suni var atstāt pie siena kaudzes, bet vai cilvēku var atstāt pie naudas kaudzes? Diez vai.

0
-1
Atbildēt

1

  PukitisLaunitis > ak 27.03.2019. 21.58

  Das ist polņiše ņifigaitung, kā saka kariķētie friči no youtube parodijām. 1. Iegāza vārda ”sovet” tulkojums latviešu valodā – ”vlasķ sovetov” latviski ir nevis ”padomu vara” no vārda padoms”, bet ”padomju vara no vārda”padome”. 2. Apgūstiet materiālus, jaunkareivi. Komunisti neslēpa, ka viņu tehnoloģija un ekonomika atpaliek no ASV, viņi nebija tik tālu sa[stenogrammā nesalasāmi], lai acīmredzamus faktus noliegtu.
  Bet vispār raksts ir par Zviedrijas banku. Kaujas propagandas paņēmiens ”Ja nav ko teikt par tēmu, jāsāk cik iespējams izmisīgāk strīdēties pavisam par ko citu”?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: