Žurnāls: “Rīgas Satiksmei” martā draud maksātnespēja 15

Komentāri (15)

Lāsma Kalnozola 14.03.2019. 12.32

Tagad jau daži stāsta, ka nedraud viss, tiesa, viņiem īsti ticēt nevar. Ja nu vienīgi visi tie, kuri no tās silītes ir barojušies, pa kādam milijoniņam ieskaita draudzīgi atpakaļ RS kontos. Tiesa, liekas ilūzijas.

0
0
Atbildēt

0

Z Livmane 14.03.2019. 11.26

Vēl viena nagla Ušakova politiskajā zārkā!

0
0
Atbildēt

0

Anda Zahovska 28.02.2019. 17.34

Opozicija visu laiku par to runaa un pieprasa Usakova atkaapsanos.Dokumentus viniem neraada,lai nevareetu visu pieraadiit,atlika izsaukt auditu.Tad luuk,kas atklaajaas.

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 28.02.2019. 16.30

Vai kāds vē šaubās, ka Ušmerikam laiks uz Briseli? Tur netrūks domubiedru.
Cits, nu dikti nepieklājīgs jautājums – kā varēja gadīties, ka mūsu tik skaļie korupcijas apkarotāji desmit gadus neko nemanīja? Atkal kāds neļāva?

+1
0
Atbildēt

0

fzss 28.02.2019. 13.54

esam gandrīz tādā bedrē kā deviņdesmitajos ????????? uz katra stūra kriminās:O

+2
0
Atbildēt

0

altinyildiz 28.02.2019. 10.47

Protams, kad premļjaks Dombrovskis piedraudēja izrēķināties ar krietniem ministriem, kuri 16.martā pieminēs aizgājušos latviešu varoņus – leģionārus, ja tam nolādētam kuces bērnam būtu izrauta rīkle, daudz nebūšanu, tai skaitā RS līdzekļu izvazāšana, mūsu valstij būtu gājušas secen. Diemžēl neviena starp NA politiķiem, kas to izdarītu, neatradās.

0
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 28.02.2019. 09.49

man trūkst vārdu

ja ticu , cik lasīts gan sociālajos tīklos, gan ziņu drumslas medijos – tad brandava kungam Rīgā ir pils, daudzi īpašumi ārzemēs un nevis miljonāra bet miljardiera cienīga dzīve -ieskaitot ceļojumus

cik zinu – maršrutniekos invalīdiem – tiem , kuriem ir atlaižu vai bezmaksas kartes – tiem jāpērk biļete – tās nedarbojas – kā ir īstenībā

tas ir neticami kas notiek Rīgā – to sauc par hibrīdkaru – kremļa labāko draugu partija
SASKAŅAS centrs Rīgu ir noveduši līdz bankrotam, ar enerģisku latviešu partiju – NA un ZZS atbalstu

drausmīgi – drausmīgi

vienkārši drausmīgi – ir jau tiem kremļa troļļiem taisnība, ka esam nožēlojama kalpu tautu , kas pati neprot, nespēj, negrib valdīt –

kā kaut kas tāds var notikt brīvā , neatkarīgā Latvijas valstī – varbūt brīvā un neatkarīgā jāliek pēdiņās?

+4
0
Atbildēt

2

  J.šveiks > Drosma 28.02.2019. 16.00

  mīlīt , pēc MK noteikumiem, kas pienākas 2. un 1. grupas invalīdam Latvijā un ES, nestāstīšu visus , bet kas attiecas uz transportu un biļētēm , Agrāk biļetes nebija vajadzīgas uzrādi karti un fojer , sēdi un brauc , bet pienāca laiks un saprašana , ka par velti transporta firmai kroplis nav jāvadā , lai par viņu samaksā valsts , tas pilnīgi loģiski , kā nekā vietu aizņem , massa ari kura prasa degvielas patēriņu, tad ar nāca MK notekumos ieraksts , ka invalīdam par braukšanu jebkurā sabiedriskā transportā jābūt biļetei, protams ar ierakst cena 0.00. Uz šo izsniegto biļešu skaita izmaksu kopējo summu firmai ik mēnesi valsts samaksā , tā tas ir starppilsētu maršrutos un pilsētu vai reģionālajos maršrutos . Banditi , kuriem Rīgā jau izsenis pieder transporta firmas , šito izmanto lai iedzīvotos , šopers jau var izsist maiņas beigās ka puse no pasažieriem bijuši kropļi , jo maršrutkas tak neesot kontrolei pakļautas , Lūk kur aiziet nodokļu maksātāju nauda, brandava ķešā , Informācija patiesa un neapstrīdama , jo pats esmu 2. grupas invalīds un izmantoju šīs priekšrocības vienalga kur Latvijām esmu

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > J.šveiks 28.02.2019. 16.07

  p/s braucu vienalga , trolejbusā, autobusā,tramvaja , vai mikroautobusā , man jāiegādājas biļete kurā rakstīts cena 0.00, ja man šāda papīra nav , mani labākajā gadījumā kontrole no tr/līdzekļa izmet , vai izraksta soda kvīti, Vienīgais kā cīnīties ar lielceļa laupītājiem, pakļaut visus tr/ līdzekļus kontroles dienestam, bet ne Rīgas satiksmei piederošam..

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  ak > Drosma 28.02.2019. 19.53

  “… to sauc par hibrīdkaru…” Pareizi ir, tikai visi aizmirsuši, ka tā sastāvdaļas, veidi un skaits nekur nav definēts. Līdz šim uzmanība pievērsta militārajām aktivitātēm robežu tuvumā, starptautiskajos ūdeņos u.tml., informatīvajām invāzijām, hakeru diversijām u.c. Ekonomiskās ķibeles nez kāpēc tiek izslēgtas no redzes loka hibrīdkara kontekstā. Manuprāt, viena no uzkrītošākajām diversijām bija Latvijas Krājbankas sagraušana ar Antonova kunga no Maskavas afērām. RS kontekstā runa iet par miljoniem, kuru skaits rakstāms ar trīs cipariem un to jau var uzskatīt par apdraudējumu Latvijas ekonomiskai drošībai.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 28.02.2019. 09.17

“kā rīdzinieku nauda notriekta uzņēmumā, kas gadā saņem vairāk nekā 100 miljonu dotāciju”
—————–
Kaut kas tāds bija iespējams tikai tāpēc, ka Vienotība un SC bija simbiozē, ka abu prokremlisko parķiju starpā čekas saimnieks bija sadalījis kriminālās sfēras. Normālas valsts politiskā policija pusstundas laikā no ilgstošā valsts gremdētāja, čekistu publiski piesmietās Savicka apteksnes, Dombrovska, uzzinātu, kā tas bija iespējams.
Bijušais Vienotības/SC satiksmes ministrs, Maķīs, īstais āzis, ko ielaist pabaroties siltumnīcā, kurš nograuzīs to, kas Bemhenam bija par prastu.

0
-5
Atbildēt

2

  Sskaisle > altinyildiz 28.02.2019. 09.54

  NA ir līdzvainīga šai noziegumā – tas ir jāpasaka skaidri un gaiši – bez NA klusējošā atbalsta – nekas tāds nebūtu noticis

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  Anda Zahovska > altinyildiz 28.02.2019. 17.37

  Nepiesieniet Usakova nelikumiibas Vienotiibai un NA.Tiesi vini,buudami opozicijaa Riigas domee ,ciiniijaas pret visu so un panaaca,ka beidzot ir audits izdariits.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Anda Zahovska 28.02.2019. 21.13

  Auditu vajadzēja taisīt katru reizi,pirms Dombrovskis savas sugas brālim Ušakovam no nodokļu maksātāju naudas deva 100 miljonus nelegālo imigrantu, WWII noziedznieku un to mantinieku bezmaksas vizināšanai, SC reklāmām un nozagšanai, bet tad SC celtu traci par bezprecedenta valsts nozagšanas megaaefērām: TECII 2. kārta, LM, Citadele un pārējām.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  PukitisLaunitis35 > altinyildiz 27.03.2019. 18.33

  Dombrovskis un Ušakovs nekad nav bijuši ne vienā pusē, ne vienā partijā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: