Maksātnespējas pētījumā piesaukta tiesnese iesūdz žurnālu “Ir” 7

Komentāri (7)

Andris Vītols 21.02.2019. 05.52

Varbūt formāli pati tiesnese Zute tās lietas sev neiedalīja, bet SISTĒMAS cilvēki atstājuši likumos ”robus”, lai nejaušās lietu sadales kārtību apietu (”izlīdzinot slodzi” utt.).
Arī skatot tiesā MSIA ”Konditoreja Daile” darbinieces prasību par Tieslietu ministrijas LĒMUMA atcelšanu, tika ”iedarbināts administratīvais resurs”, ko protams pieļāva likumā atstātā ”sprauga”- lietu pārdale ”izlīdzinot slodzi”.
Nejaušās lietu sadales rezultātā lieta nonāca pie tiesneses L. A., tika pieņemta, notika objektīvā izmeklēšana lietā, tika nozīmēta tiesas sēde. Lietas virzība, iepējams ļoti nepatika atbildētājai lietā – Tieslietu ministrijai, tāpēc, iespējams, lieta ar tiesas priekšsēdētājas LĒMUMU tika nodota citai tiesnesei – A. Putniņai.
Kad ĻOTI VAJAG, tad lietas nonāk pie VAJADZĪGĀ TIESNEŠA ( ”izlīdzinot slodzi” utt. ).
Rezultātā lietu novilcināja vēl gandrīz gadu, tad tiesā izskatīja. Tiesnese Aiga Putniņa pagarināja SPRIEDUMA sastādīšanas laiku (lietas sarežģītības dēļ), bet ATSŪTĪJA LĒMUMU PAR LIETAS IZBEIGŠANU. Tiesu SISTĒMA SARGĀ TOS LIKUMU ROBUS, lai, tad kad vajag, ”sakārtotu lietas”, bet formāli tā kā likumīgi.

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 20.02.2019. 12.12

ar ko gribi tiesāties , ar kaimiņu ( ne to pajoliņu no deputātiem)ja nozadzis tev zaptes burkas , vari , būs izredzes , bet ar valsti neiesaku , to kalnamaijes nodefinēs kā uzbrukumu valstij un nāksies meklēt spavkun Gintarmuižā par nepieskaitāmību , citādi nonāksi pati aiz restēm

+2
0
Atbildēt

1

  J.šveiks > J.šveiks 20.02.2019. 12.13

  tā bija atbilde dāmai , nebiju piefiksējis

  0
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 19.02.2019. 13.02

“Ir” neveica analīzi par Zutes lietām, jo par tām nebija protestu Augstākajā tiesā.
——————-
Žēl gan…

+3
-1
Atbildēt

0

andrejs 19.02.2019. 12.59

Otrs iemesls saistīts ar maksātnespējas politisko fonu — pētījumā norādīts, ka tiesneses Zutes vīrs ir biznesa partneris ar Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāju un bijušo ministru Gaidi Bērziņu
———————-
Tas vien jau ir liels grēks un neizdzēšams kauna traips.

+2
-2
Atbildēt

0

altinyildiz 19.02.2019. 12.37

Izlasot autora vārdu, uzreiz sapratu,, ka Zute nav starp Vienotības un Jaunās Komparķijas atbalstītiem krimināliem juristiem un nav viena tiem, kurus pēc čekas saimnieku prasības amatā apstiprināja Latvijas ceļš. Būtu Kazlovskis savā amatā, varētu tiesnesi paspīdzināt cietumā.

0
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 19.02.2019. 12.07

nauda ir, kāpēc lai netiesātos –

mēs – nodokļu maksātāji, kuri cieš no korupcijā mums nozagtajiem miljardiem, varam tikai lasīt , kā kungi tiesājas , mums vienkārši nav iespēja tiesāties, – tā ir padarīta par privilēģiju

+2
-1
Atbildēt

0