ASV un Krievija pārtrauc līgumu par vidējās un tuvās darbības rādiusa raķešu likvidāciju 2

Komentāri (2)

vitalisvita 03.02.2019. 03.52

Tā vien šķiet, ka Putina ierosinājums “pārtraukt iniciēt jaunas sarunas par līgumu” varētu nozīmēt, ka viņš šo Austrumu – Rietumu bruņošanās sacensību ir pieņēmis un varbūt pat to uzskata par labu esam.
Bet tad rodas jautājums, uz ko tad viņš cer, jo cerēt uz uzvaru ilgstošā sacensībā viņš nevar. Vēsture to jau ir pierādījusi.
Es gan domāju, ka Putins uz to arī necer, un viņam, kā profesionālam čekistam, tāda militāra uzvara nav nemaz arī iecerēta un vajadzīga.
Putinu pilnībā apmierina tas rietumnieku liberālais naivums, kāds izpaužas viņu destruktīvajā “sabiedrības bez robežām” globalizācijas procesā, kurā tautu etniski integrētās vērtības, kas ir viņu garīgās vērtības – viņu kultūra un valoda tiek noniecinātas un nonivelētas līdz pieticīgi zemam jauktu un etniski dez-integrētu hibrīdu kultūras līmenim.
Kas čekistam var būt labāks par šādu etniski dezintegrētu un “politiski integrētu” pūli, kura racionālismam kultūra kļūst traucējoša, bet valoda ir tikai sazināšanās līdzeklis, kuru nosaka ekspansīvais vairākums, bet ne vairs tāda kultūras sastāvdaļa, kāda tā ir nacionāli neatkarīgām tautām !

Paklausieties, ko par to domā Putins un kādiem savas etniskās kultūras līdzekļīrm viņš uzrunā savu tautu, un ,,, tā nav kaut kāda viltusziņa. Tāda ir realitāte. Un, ja vien viņš apmierinātos ar savu Krieviju un nevēlētos atjaunot imēriju PSRS robežās, tad varētu teikt, ka viņš nemaz nav tik slikts puika

https://www.youtube.com/watch?v=z1Rs7Yw3vUc

0
0
Atbildēt

1

  J.šveiks > vitalisvita 05.02.2019. 08.04

  čekistam zem svārku ļipas , līdzīgi staļinam un žukovam , vienīgais ar ko lepoties un patriotizēt , ir pobedobesije , kuras rezultāta 25 miljoni upuru . Tikai nezinkāpēc no krievijas šodien grib aizbēgt pāri 40% jauniešu? Krieviju ik gadu pamet 150 000 iedzīvotāju

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: