Nodegušās Kalnciema ielas mājas jaunais īpašnieks saistīts ar Putinu 3

Komentāri (3)

Drosma 31.01.2019. 12.30

te ir tas stāsts arī par mūsu inteliģenci – kura latviešus – jo īpaši literatūrā – ir padarījusi par absolūtiem komunistu un čekistu upuriem – un turpina šo mītu kultivēt – lai neviens nrakņātos un neceltu augšā faktus, ka pati inteliģence – pirmkārt, jau radošā – pirmie kalpoja okupācijas varai – labi kalpoja – labi dzīvoja padlaikos

Mēs zinam, kas ir Leonīds Breikšs ? Tiešām ? Patiesi patiesi zinam?

…. nu labi – ko tur daudz ….

vēl jau ir jautājums par pieminekļu valdi – kāpēc visi šie vēstures un kultūras pieminekļi ir bez statusa – tikko nojauktā Bīriņmuiža – no 18 gs!!!! – tikko – pag rudenī nojauca , vai Vīlades ielas nami – pērles – vai tikko iecerētais Lidld lielveikals 100 – gadīgā sporta nama vietā Āgenskalnā ….

Nav neviena, kas pakrata mūs pašus , kas pasaka mums, ka tas vai turpināsim būt komčekistu un putina upuri – vai saimnieki savā pilsētā un valstī, ka tas tikai no mums pašiem atkarīgs – ….

0
0
Atbildēt

0

Drosma 31.01.2019. 12.23

Mana pārliecība ir tāda, ka ja putina cilvēkus Latvijā negaidītu atplestām rokām – viņi šeit nebūtu.

Mēs nabaga stulbie latvietīši – raudam iedomājoties vien par slimiem bērniem, viņu ciešanām – ziedojam naudu un laiku un var teikt sirdis, kamēr – tie kuriem ir noteikšana par bērnu slimnīcas naudu …. nē – neviens – pat kalnmeiers neteiks ka par velti atdeva bērnu slimnīcas īpašumus – teiks tikai, ka rīkojās , kā bija iespējams un ej nu mūsu beztiesiskuma un korupcijas iznīcinātajā valstī pierādīt pretējo – neizdoies

https://jauns.lv/raksts/maja-un-darzs/32447-dramatisks-stasts-irniekus-izsalde-jugendstila-namus-parvers-graustos-foto

Deviņdesmitajos gados šo namīpašumu un zemi atguva pieci pirmās brīvvalsts laika īpašnieku mantinieki: Biruta Veinerte mantoja pusi, Marga Fišere un Ivars Blumenau – katrs 1/6 domājamo daļu, Mirdza Dembo – 3/24 daļas, Ivans Cimbals – 1/24 daļu. Pieci mantinieki iecēla pārvaldnieku, kura pienākumos ietilpa mājas apsaimniekošana, kā arī jaunu īres līgumu slēgšana.

Mirdzai Dembo nebija bērnu, un viņa savus īpašumus ar testamentu novēlēja Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai (BKUS), lai klīnika tos vēlāk pārdod un iegūst līdzekļus savām vajadzībām.

Slimnīca īpašumu mantoja pēc Dembo nāves 2002. gadā. 2004. gadā „Latio” rīkoja labdarības izsoli, kurā pārdeva piecus nu jau slimnīcai piederošus nekustamos īpašumus, kurus mantojumā bija atstājusi Dembo. Izsole noritēja veiksmīgi, vēstīja prese.
alnciema ielas nama 3/24 domājamās daļas par 61 000 latu nopirka „Parex ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” (tā zināma arī kā „Parex Asset Management”). Turpmākie notikumi liecina, ka slimnīca šo īpašuma daļu pārdeva ļoti lēti, vismaz trīsreiz lētāk par reālo tirgus vērtību.

Kalnciema ielas nama 3/24 domājamās daļas par 61 000 latu nopirka „Parex ieguldījumu pārvaldes sabiedrība” (tā zināma arī kā „Parex Asset Management”). Turpmākie notikumi liecina, ka slimnīca šo īpašuma daļu pārdeva ļoti lēti, vismaz trīsreiz lētāk par reālo tirgus vērtību.

0
0
Atbildēt

0

Drosma 31.01.2019. 11.55

smieklīgi – patiešām – kurš investors Latvijā nav saistīts ar PUTINU?
Vakardien uz Zviedriju aizlidoja mans brāļa dēls, viņš man teica, ka Latvija , jo īpaši Rīga ir pārkrievota, ka mēs to neesot pamanījuši. Es teicu, ka nekā nebij – es to loti labi redzu un saprotu , jo īpaši abi to var saprast pēc čekas maisu atvēršanas, kad ir skaidrs, ka šai valstī nekāda lustrācija, nekāda atbrīvošanās no komunistu -čekistu varas nav paredzēta , ka tā melu un zagšanas impērija turpina eksistēt – nabaga Eiropas Savienība, kur alabu gribēdama uzņēma savās rindās šo čekkomunistu kaščeju = Latviju !

0
0
Atbildēt

0