Caurā muita 4

Komentāri (4)

vairite 28.01.2019. 20.40

un katru dienu, ejot caur tuneli dzstacija-centrtirgus, dzirdu piedāvājumu- cigaretes. un tas jau ne pirmo gadu. Liekais sākas ar mazumu 🙁

0
0
Atbildēt

0

krustdels 24.01.2019. 15.20

Tam paralēli droši vien, ka ir arī fiktīvo uzņēmumu darbība kredītiestādēs, lai it kā eksportētie darījumi tiktu atspoguļoti finanšu plūsmā. Nevar reeksportēt, nesaņemot finanses. Nevar ievest, nesamaksājot par preci. Līdz ar to tās operācijas ir redzamas gan VID, gan bankām, tikai jārok.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 24.01.2019. 04.23

baisi iedomāties kā strāda nozagtas valsts amatpersonas , apzog valsti pa lielo , atklāšanas gadījumos saņem neadekvātus sodus , liedz gadu strādāt valsts uzņēmumos ,jo visur darboijas savējie prokurori , kuriem priekšnieks ir ģenerālprokurors , kurš pārstāv šo valsti , kuru amatā ielikuši jau zināmie figuranti , šie nokrāptie miljoni pa nezināmiem ceļiem nonāk pie dažād;ām amatpersonām , tos nebūt nepaturēja šie četri iekritušie. bija reiz tāds degvielas kontrabandists Ivanovs , kurš tiesā liecināja ka par katru kontrandas litru nesis kukuli vaškevicam 7 santimu apmērā , ja vienā cisternā 60 tonnu , tad baisi iedomāties šos ciparus . Izrādās ka iestrādātā shēma nav gājusi zudībāun rukkā ar mellu muti vēl šodien. Lai šito zagšanu , var to saaukt ari par laupīšanu grupā, neapturētu jaunajā valdībā nokļuvušie , kuri solījuši ieviest kārtību šajos kantoros , tās virzienā tiek izšauta torpēda , kura tēmēta no zagļu piramīdas pāsas augstākās virsotnes. Beigās rodas jautājums , vai robežsadzes ģenerālim nav tāpēc likts noaut kājas un tīties izdienas penzijā , nostrādājot vien 10 gadu šai amatā?

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > J.šveiks 24.01.2019. 07.23

  Muita viena bez dāboliņiem un garbariem neko tādu nevarētu pastrādāt, robežsardze bez muitas gan var. Krievu karaskolā izskolotais ģenerālis būs sajutis sviluma smaku, iespējams no paša astes.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: