Politiskās ietekmes risks uz valsts kapitālsabiedrībām 3

Komentāri (3)

J.šveiks 21.01.2019. 14.59

Vai tad Rīgā nav viss vienas partijas nagos , ne ar ko nerēķinoties?Visās treknajās kapitālsabiedrībās sēž pa resnam saskaņiešu balstsm , tiko uz ostu aizrotēja māsters 20 , bemķenu gan iemeta aiz restēm , bet cik devīgs bija māsteram , kamēr sēdeja Rīgas satiksmē , cik miljonus neaizdeva dome un cik miljonu neizklīda pa šo privātajiem kontiem? interesanti tagad korupcija apstāsies , kad lembe devis kempmaijeram rīkojumu Jurašu izčakarēt un no saeimas izēst?

+1
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > J.šveiks 21.01.2019. 15.18

  Kopš sabotieri: Potapova(Štirlic) ar Jurašu, ir prom, liekas, KNAB sācis normāli strādāt, bēdīgi tikai, ka tie abi tagad ir likumdevēji. Mūdzim Jurašam vajadzēja lidot uzreiz pēc tam, kad tas bija apmelojis Parādnieka kungu par MNA mafijas tam, it kā ieskaitītiem 500 000

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 21.01.2019. 14.21

“Biedrība „Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR) tika dibināta 2011. gada sākumā ar mērķi stiprināt valsts un vietējās kopienas ilgtspējīgu attīstību, izglītojot sabiedrību un paaugstinot izpratni par atbildīgu un tālredzīgu rīcību un sekmējot pilsoniskās sabiedrības attīstību. InCSR piedāvā uzticamus mērījumus,atbalsta un veicina pilsoniskās sabiedrības aktivitātes, rīko un piedalās dažādos projektos, semināros un kampaņās par atbildīgu, tālredzīgu un drošu uzvedību, kā arī nodrošina platformu pieredzes un viedokļu apmaiņai.
Mūsu vīzija ir kļūt par vadošo organizāciju atbildības un ilgtspējas jomā reģionā, veicinot informācijas atklātību, sekmējot sabiedrības izpratni un piedāvājot populārus, uzticamus mērījumus. Savā darbā ievērojam mūsu biedru definētās vērtības: profesionalitāti, uzticamību un atklātību.”
http://incsr.eu/lv/incsr-eksperti/kas-mes-esam/

Biedrība, kas sevi dēvē par “institūtu”. Bet varēja taču nosaukties arī par “akadēmiju” 🙂

+1
0
Atbildēt

0