Kariņš: Nevarēšu pieņemt nevienu lēmumu, kas nāk mūsu sabiedrībai par ļaunu 16

Komentāri (16)

ak 21.01.2019. 18.41

Tur jau tas suns aprakts. Neviens pieņemtais lēmums neizskatās pēc ļaundara sabiedrībai. Drīzāk otrādi – šie lēmumi bagātīgi prognozē ja ne leiputriju, tad visnotaļ kaut kādu progresu tur vai citur. No sirds novēlu Kariņa kungam laikus ieraudzīt un atpazīt āža kāju, kas lien no glaunā ancuka laukā.

0
0
Atbildēt

0

Drosma 10.01.2019. 17.30

BEIDZOT !!!! – ja būtu solījusies – būtu jākāpj uz skursteņa, vai cepure jāēd – man pie tam ir tāda ar spīdumiem – BEIDZOT !!!! Latvijā ir cilvēks un ir medijs ,kas pasaka citu – manis sen sen gaidītu patiesību.
Paldies Sanitai Osipovai – izcili – paldies !
Jā un LA.LV paldies –

https://www.la.lv/nacijai-ir-tiesibas-zinat-patiesibu

+1
0
Atbildēt

0

mooi 10.01.2019. 12.59

Melis un jau ar pirmo reizi! Balsoja pret Ašeradēna demisiju un Ašerādens ir tieši tas, kas visādos veidos piesedz OIK. Kariņ, tu esi melis!

+2
-9
Atbildēt

2

  rinķī apkārt > mooi 10.01.2019. 15.07

  Kāda jēga šobrīd, pirms jaunās valdības apstiprināšanas, ir gāzt Ašerādenu? 🙂

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  andrejs > rinķī apkārt 10.01.2019. 16.14

  Kāda jēga šobrīd…
  ——————-
  Būtu bijis svarīgi paust skaidru attieksmi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > andrejs 10.01.2019. 16.37

  un to raksta naciķis ? PAR KSAIDRĪBU ?

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > mooi 10.01.2019. 16.40

  NU AŠERĀDENS PATIEŠĀM NESTEIDZAS AR OIK AFĒRISTU ĶERSTĪŠANU UN AFĒRU SLĒGŠANU – BET NU KURAM SĒTAS SUNIM TAS NAV SKAIDRS, KA 3 MIN PIRMS JAUNĀS VALDĪBAS ATCELT AŠERADENU IR TEIJĀTERIS , LAI NOVĒRSTU UZMANĪBU, NO TĀ, KA NA – naciķi NEPAR KO NEGRIB PADZĪT UŠAKOVU NO RĪGAS?

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Drosma 10.01.2019. 20.51

  Nāks nacisti un Ušakovu, kopā ar viņa sugas brāļiem: Ķirsi un Bordānu, samauks uz mietiem, pacieties. Neceri tikai ka tev vairāk paveiksies, kā pārējiem latviešu nīdējiem: Ždanokai, Gapoņenko, Korenam, Aļeksejevam. Visu to, ko vācu nacionālsociālistiem melīgi piešuva krievu vēstures viltotāji un holokosta mīta autori, ar jums ar baudu pastrādās no tribunālā notiesāto krievu oficieru – sadistu izveidotās “zonderkomandas”.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 10.01.2019. 11.06

kolpantam laikam tīkamāk būtu saņemt rekomedācijas no ļaunuma impērijas, te piemērs kādai epizodei
https://www.finanz.ru/novosti/valyuty/cb-perevel-15percent-rezervov-v-yuan-i-poteryal-$5-mlrd-1027856237

+4
0
Atbildēt

1

  kolpants > J.šveiks 10.01.2019. 14.07

  Да это уже давно понятно, что вам могут свои же хоть на голову с…ть, хоть тройной ОИК драть, главное бросить кость “а вот в России” и вы уже в полном счастье))

  Какая разница, что у нас происходит, главное-в России потеряли 5 млрд.!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > kolpants 10.01.2019. 14.08

  Кстати, а если вдруг такая ситуация случится, что через пару месяцев выиграют от курса-хватит объективности поставить такую новость? Что-то сомневаюсь)

  0
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 10.01.2019. 09.55

Un vēl –

neviens medijs , neviens žurnālists tā arī nav bijis gana drosmīgs pateikt, ka tieši NA dēļ, Rīgu turpina graut un postīt SC un GKR – cilvēki …. aiz kokiem neredzam vilku un traki, ka tā …

Viestur Kairish
8. janvāris plkst. 09:10 ·
RĪGAs iznīcināšana.

Vai man vienam liekas, ka Rīga tiek apzināti un brutāli iznīcināta? Un tā nav tikai skumji banālā sirsniņa kā garumzīme uz pilsētas nosaukuma un apsveikums 8. martā uz okupācijas muzeja. Tiek dedzinātas vēsturiskās ēkas. Īpaši Āgenskalnā. Gadiem ilgi tās stāv īpašnieku pamestas, līdz apzināti tiek novestas līdz graustu līmenim, tad nojauktas, vai sliktākajā gadījumā nodedzinātas. Lai uzceltu kārtējās bezgaumīgās augstceltnes “koka Rīgas” vai jūgendstila ēku vietā. Tas notiek Rīgas domes acu priekšā un, visticamāk, ar aktīvu līdzdalību. Kas būs nākošā ēka? Rīga tiek iznīcināta! Tā vairs nebūs “mūsu” Rīga, bet “viņu”. Ušakova, Amerika, Burova un bezzobainās Rīgas opozīcijas Rīga. Un milzīgs kauna traips bijušās valdošās koalīcijas partiju sejās, kuras atdeva cīņu par Rīgu vēlēšanās, nespējot vienoties ne par spēcīgu mēra kandidātu, ne par jēgpilnu Rīgas nākotnes vīziju. Pieprasu respektēt manas – Rīgas pamatiedzīvotāja tiesības un jūtas, un atjaunot jūgendstila ēku Raņķa Dambī tās vēsturiskajā izskatā. Kā arī rūpīgi izmeklēt (ja tas ir iespējams uz ātru roku nojauktajā ēkā) ugunsgrēka iemeslus un vainīgos saukt pie atbildības. Par atbildību uzskatu vēsturiskās ēkas pilnīgu atjaunošanu.

Lietotāja Viestur Kairish attēls.

+5
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Drosma 10.01.2019. 16.26

  Simboliski – jūgendstila ēku komplekss Kalnciema 2b ar visu savu vēstījumu bija liecinieks un kalpoja kā fons Simtgades svinībām krastmalā. Ir pēdējais brīdis sākt domāt, tas kas notiek ar vēsturisko Rīgu, nav atsevišķi gadījumi, tā ir “iestrādāta” sistēma. Kā tā darbojas var vērot “jaunās Vecrīgas” būvlaukumā. Manā izpratnē, kopaina ir apokaliptiska – jau šobrīd liela daļa vēsturiskās apbūves ir potenciāli būvlaukumi kvartālu robežās, klusējot pazūd unikālas kultūrvēsturiskās liecības.
  Par nožēlu nevar teikt, ka rūpējoties par vēsturisko Rīgu, valsts un pašvaldība, oficiālie pieminekļu sargi būtu sadevušies rokās. Drīzāk otrādi, NĪN un “bezdievīgie” sodu skaitītāji, apgrūtinājumi vienos vārtos un graustu politika tikai pieņem savus apgriezienus. Meklējot vainīgos, vispirms jāskatās uz izpildītājiem un labuma guvējiem.
  Ja runa iet par NA atbildību – tad tā ir malā stāvēšana, skaidras nostājas trūkums un pieļaušana, ka tiek ekonomiski drupināts vēsturiskais kopums: vēsturiskais īpašums un vietējie iedzīvotāji. Pārraujot pārmantojamību, neizdosies saglabāt secīgu, loģisku vēsturiskās pilsētas attīstību.
  No cilvēciskā un pilsoniskā skatu punkta nebeidz pārsteigt un sarūgtināt tas, ka nav panākts vispārējs atbalsts represijās cietušajiem, izsūtītajiem un viņu ģimenēm, kas ir vēsturiskie īpašnieki un denacionalizētajai t.i., pamatā, vēsturiskajai Rīgas daļai.

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > lindab456 10.01.2019. 16.45

  https://info.riga.lv/lv/news/piespiedu-karta-tiks-sakartots-grausts-vilandes-iela-11?12870

  jā Linda – situācija ir vairāk kā tragiska , bet mīļā – esi godīga – iesaistītas šais noziegumos ir visas partijas, tomēr tieši NA šai ziņā ir karognesēji –
  un vēl es uzskatu, ka Rīgas “pataisīšana” par kremļa priekškambari – kaut vai mafiozņiku kontrolētā Kaļķu iela utt utjprj – tā ir visas latviešu sabiedrības atbildība

  Rīga2014 – vai tad tas nebija drausmīgi -kā miljonus sabāza kabatā ? Klau – pilsētai pat tik cik piķs uz puļķa netika

  nu un imtgades birojs šo RD ieslidināto ceļu laiž tā , ka vējš švilpo gar ausīm

  drausmīgi – lai neteiktu bezcerīgi

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Drosma 10.01.2019. 09.49

ai, ja vien smaids spētu glābt pasauli , nu kaut vai Latviju …
fb lasīju diskusiju par Ramonas Petravičas pupiem . Tā kā neko citu nezināju par šo kundzi – meklēju latviskajos zinu portālos – bet neko neatradu – tik vien, ka fb esot pikanti privāti foto un ka kundze gādāšot, lai tiktu izskausta nevienlīdzība
Manā vērtējumā tā ir mediju bezatbildība – nu ko mēs varam izpsiest no gobzemja vai kaimiņa , ja paši mediji šitā izdarās

ja knab taisīja šovus ar kaiminu un es vel tagad nesaprotu – tad ir vai nav kaimiņš kirmināli apsūdzēts

tāpat es dzirdu – ka NA ir kā bandīti bruņojušies ar visvisādiem pat vēl netapušās valdības gāšanas ieročiem – piemēram, šiem , nē šim – parādniekam vajagot demogrāfjas ministirju. Manā vērtējumā – tā – tātad – šī NA bandītisma uzvara ir arī citu politisko partiju , saeimas un galu galā – visas sabiedrības atbildība, jo neviens – NEVIENS !!! – tādam parādniekam neprasija atskaiti – kā reāli tika iztērēti 2 miljoni it kā demogrāfijas uzlabošanai . Nu ja vienam naciķim nekaunības vairāk kā saprāta – tad jautājums – kas ir ar visu sabiedrību?

+4
0
Atbildēt

0

kolpants 10.01.2019. 09.48

Надо же.. Как обычно, выполнение в приказном порядке очередных рекомендаций наших заокеанских друзей – как обычно, приоритет.
И только через несколько лет окажется, что ничего они особо не требовали, просто рекомендовали.

0
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: