Spēja darīt vairākas lietas vienlaikus ir mīts: par mobilā telefona lietošanu pie stūres 4

Komentāri (4)

altinyildiz 08.01.2019. 13.06

Dažiem tantukiem, īpaši tiem, kuri pieņem vadītājus represējošus likumus, ne tikai pie stūres pa telefonu nevajadzētu runāt, bet tiem vispār vajadzētu pavadoņus, kas palīdz pāriet ielu, piešķirt, palīdz pie kases norēķināties un nokārtoties. Ne katrs var salto uzmest un ne visi ir ar īpašām vajadzībām, kas nevarētu telefonu pie stūres lietot. Kur tālāk, aizliegt radio pie stūres klausīties?

0
-3
Atbildēt

1

  ak > altinyildiz 08.01.2019. 16.25

  Lielais gudriniek! Kad salīdzina auto vadīšanu ar sēdēšanu uz poda, var droši noteikt lielā demagoga intelekta spēku.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

ak 08.01.2019. 12.48

Cilvēki ir ļoti dažādi – banāla patiesība, no kuras izriet nākošā banālā patiesība – autovadītāji ir ļoti dažādi. Viens gals – autovadītāji, kuri ar šo nodarbi pelna sev iztiku, kuri pie stūres uz ceļiem pavadījuši tūkstošiem stundu, jebkuros laika apstākļos, jebkurā diennakts stundā, piedzīvojuši asinis stindzinošus brīžus, dabīgās atlases kārtā noturējušies vairākus gadu desmitus. Otrs gals – ar mūsdienu auto kursu praksi autovadītāja apliecību formāli guvušais ofisu planktons, kurš nespēj pamanīt atšķirību starp sēdēšanu pie brokastu galda/ sava ofisa rakstāmgalda un sēdēšanu pie auto stūres. Pie tam vēl tāds, kuram jūra līdz potītēm un kurš nespēj saprast kas notiek apkārt, kas notiek ar viņa braucamo rīku. Kamēr nebūs pienācīgās atlases laika posmā, kad cilvēkam jākļūst par adekvātu auto lietotāju, nekas nemainīsies. Nekas nemainīsies, kamēr minētās nozares būs nekas cits kā labas peļņas gūšanas avots, nevis drošības pasākums.

+1
-1
Atbildēt

0

Ilze Gulēna 08.01.2019. 09.47

Apsveicami labs, tiešs un pārliecinošs raksts! Ceru, ka šoferi to ņems vērā. Citās valstīs daudz agrāk sāka sodīt par mobilo lietošanu pie stūres. Mēs no citiem grūti mācamies, pašiem uz savas ādas jāpiedzīvo lai saprastu, ka NAV “Latvijā citādi”. Atcerēsimies tikai lielos karus pret radara ieviešanu.

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: