Gali mēslos!

1

Komentāri (1)

janisnezinamais 15.02.2019. 16.37

Nu par to šķirošanu ir tā: ok, protams, ka pa vidu ir arī cūkas, kas tiešām papīra konteinerā samet tur tetrapakas un vēl daudz ko citu, tāpat arī plastmasas konteineros tur ir diezgan noteikts, ko var un ko nē. Daudzi to tā īsti līdz galam neizprot.
BET citādāk ir daudz lielāka problēma – vairumam tāpat pieejami ir tikai parastie sadzīves atkritumu konteineri! Ok, es saprotu, ka būvgružus nevar mest, tie skaitās jau laikam pie bīstamajiem. Bet rakstā minētas drēbes – tās arī nedrīkst?? Wtf? A kur tad, ja ne miskastē? Vidējam cilvēkam nav ne vēlmes/laika, ne bieži vien arī varēšanas meklēt kaut kādas vietas, kur teorētiski tās drēbes varētu nodot. Pozitīvais ir, ka, piemēram, mazo tehniku, baterijas bieži vien var lielveikalos nodot, nu tad pa ceļam paķer.
Protams, ja pilsētās būtu publiski pieejami šķirošanas konteineri un tas tīkls būtu pietiekami liels, tad cilvēki arī vairāk un vairāk tos izmantotu. Bet tagad? Nu kaut vai Rīgas centrā – cilvēkiem arī rodas atkritumi (iepakojumi, pudeles, pet pudeles, papīrs, plastmasa utt utt) – nu kur tu vari izmest? Nu parastajā miskastē, kas nonāk Getliņos tāpat kā pārējie sadzīves atkritumi.
Es varētu šķirot, ja tas būtu ērti, es netaisos puspilsētai pāri vest atkritumus.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam