Latvijas ekonomikas sniegums 2018. gadā un prognozes 2019. gadam 7

Komentāri (7)

O.P., students.
Ja eksperts komentē “jau septīto gadu” un spēj dot atsauces uz dažiem ar tautsaimniecību tieši nesaistītiem izglītības kvalitātes “pētījumiem”…LB rullē.
Priecāties par izaugsmi būvniecībā atļaujas tikai neprofesionāļi. Būvniecība var būt ekonomiku stabilizējoša nozare – pie nosacījuma, ja valstī pastāv šāda ekonomikas politika. Par tādas esamību Latvijā – 3x drīkst minēt.
Kā liecina vēsturiskā pieredze, investīciju pieaugums Latvijai parasti nozīmē spekulatīvā kapitāla ieplūšanu. Ar mērķi ātri nopelnīt, nevis ieguldīt ilgtermiņā. Vai 2018.gads bijis atšķirīgs? Daži mazi IT projektiņi it kā veidojas. Par nopietnu ražošanas uzņēmumu izveidi nekas pagaidām neliecina. Jācer, ka “eksperts” tādus zina, bet tautai neatklāj.
Bankas ekonomists laikam bijis kāda no t.s. “A” fonda stipendiātiem. Jo neko vairāk, kā “katram pašam sava māja jāizslauka”, nav spējis pateikt.

0
0
Atbildēt

1

  Rita Kaða > Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka 02.01.2019. 13.04

  Jūsu komentārs par rakstu atspoguļo Jūsu viedokli, bet sniedz maz informācijas, kas palīdzētu citiem lasītājiem iegūt kādu vērtīgu atziņu.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > Rita Kaða 02.01.2019. 17.00

  beidziet te abi pa tukšo amizēties – noklausieties to slaveno – 1 ;1 raidījumu ar vējoni
  https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/18.12.2018-11-gundars-reders-raimonds-vejonis.id146960/

  tas lai jums atgādina, ka ģeogrāfiski dzīvojiet Eiropā , juridiski pat ES , bet de facto – visbeztiesiskākajā bandītiskākajā bandītu valstī –

  kuras vēl valsts prezidents par 100 miljonu vērtīgu investīciju nesaņemšanu kourpcijas dēļ pateiks – ka neko par to nezin un zināt negrib?

  ekonomistiem arī maizīte jāpelna – tāpēc tā prognozē un pēc tam analizēs prognozes – kā padlaikos to pļāpāšanu iesāka – tā slideni uz siemlaikiem pārgāja – kā jau visi un visās nozarēs – svēti ticu, ka arī rtu un visās citās zinbibliotēkās arī

  nemaz nemeginiet liegties vai pasdies liekties

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 31.12.2018. 11.27

interesants krievu prezidenta apsviekums
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Xov4uL7pcGw

+2
0
Atbildēt

1

  Drosma > J.šveiks 02.01.2019. 17.04

  to krievu prezidentu tu vari mājās skatīties , ko tu vari ar to visu laiku uzmākties ?!
  nu negribam mēs viņu , nu nesaproti – putins te, putins tur – putins rītā un putins vakarā – atver ir – lasi, ko raksta šveiks – atkal putins – varbūt pietiks reiz ?
  ieliec vāc fon Veiczekeru – tas ksaisti runāja –
  no mūsējiem vēl vvf var paklausīties –

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 03.01.2019. 17.36

  Анекдот такой есть старый и бородатый “я скаказа за вами три дня рассказать, как вы мне безразличны”.
  Так и тут-откроешь новостные порталы: так событий из России больше, чем из Латвии и мира иногда.
  Такое ощущение, что гибридная война-чтобы не задавали вопросы своим политикам, постоянно идет “а вот как в России плохо”. Типа тогда к своим вроде и вопросов меньше.
  Вы лучше покажите, где хорошо, чтобы народ стремился.

  0
  0
  Atbildēt

  0

J.šveiks 31.12.2018. 10.47

neatceros , kurā saeimā tika dibināta nabadzības izpētīšanas komisija , bet bija un pat ar līdzekļiem tās izpētei , secinu ka mums ekoniomikas izaugme iet kopsolī ar nabadzības izaugsmi, bet par pēdējo ir piemirsts . Vēl man viens paziņa ieturējis pusdienas uz 9. lielceļa Bikstu ēstuvē , ais muguras izdzidējis sarunu ” Ja jūs zinātu kā man tie nabagi apnikuši…”, uzminiet kas sēdēja aiz muguras paziņam , labi neuzminēsiet , izrādījās saeimas deputāti , runātāja bijusi barča.Kur vēl tālāk

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: