“Jaunā Vienotība” gatava uzņemties iniciatīvu valdības veidošanā 21

Komentāri (21)

Sskaisle 13.12.2018. 11.49

neapšaubāmi – viennozīmīgi , ka JV ir lielākais vai augstākais intelektuālais potenciāls – tāpēc cilvēki par viņiem balsoja

diemžēl intelekts nav sinonīms vārdiem godaprāts, sirdsapziņa, atbildība utt

+3
-1
Atbildēt

0

J.šveiks 13.12.2018. 09.48

jaunā vienotība , AP , tas pats vecais vienotības zupstrāts vien ir , tikai vēži pa dažādām kulelēm salīduši.

+3
-1
Atbildēt

1

  AK > J.šveiks 13.12.2018. 11.35

  Nepiekritīšu ka JV un A/PAR ir viens un tas pats. JV ir palikuši jēdzīgākie no V cilvēkiem un vismazāk radikālie liberāļi un tur vairs nav akli sponsoru vēlmju pildītāji. Toties A/PAR ir pilnīgs čau – tur ir gan ekstrēmie liberāļi, gan aktīvi sponsoru interešu lobētāji, gan atevišķi bezprincipu subjekti – ka tik iekšā procesā.
  …..
  Pat ja pieņemam, ka JV un A/PAR ir sadalījusies vecā Vienotība un tās atbalstītāji, un pieņemot to, ka Latvijā kā jebkurā sabiedrībā ir jābūt normālai liberālai partijai un sabiedrībā ir pietiekami daudz normālu (nevis ekstrēmu) liberālu ideju atbalstītāji, tad rezultāts ir tād, ka labais ir pārsvarā palicis Jaunajā Vienotībā un viss sliktais apkopojies A/PAR.
  …..
  A/PAR reāli ir atkritumi, kas būtu jāizmēž no politiskās skatuves.

  +6
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > AK 13.12.2018. 11.44

  nē – nevajag nu muldēt – ja nu reiz par atkritumiem tad tie ir NA – tas nu gan ir cieti –

  +3
  -4
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Drosma 13.12.2018. 19.13

  šeit komentāru kopums , skanīgi noraksturots psedonaciķu zupstrāts un dzintarēns
  https://www.diena.lv/raksts/pasaule/eiropa/dzintars-karinam-ir-labakas-izredzes-izveidot-valdibu-14210682/comments#c

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > J.šveiks 13.12.2018. 23.33

  Kremļa troļļu un deģenerātu komentāru kopums tiešām iespaidīgs

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lakijs 13.12.2018. 07.40

Nezin vai baltā zirga jājējiem vajadzētu tu tik ļoti satraukties.
Gan jau kāds uzkāps tam kleperim mugurā un aizklidzinās līdz ārkārtas vēlēšanām 🙂

+1
-1
Atbildēt

0

andrejs 12.12.2018. 22.44

Tiešām muļķīga rīcība. Ceru, ka nākamajās vēlēšanās Zīli par partijas premjera amata “kandidātu” vairs nevirzīs.
Kariņš jau arī nav nekāds harizmātiskais līderis.

0
-3
Atbildēt

2

  AK > andrejs 13.12.2018. 06.08

  Zīlem īpaši daudz ko zaudēt arī nebija, jo tūlīt jau beigsies “eiroparlamenta” termiņš. Tiešām ceru, ka nākamreiz viņi Zīli vairs nevilks laukā kā premjera kandidātu, bet liks, piemēram, Rihardu Kolu.

  Un ES vēlēšanās nākamgad, ja Zīle piedalīsies, par šito es viņu svītrošu. Nu nevar partija nemaz nemēģināt tikt pie varas, kad ir tāda iespēja. Ja nesanāktu izveidot valdību, nesanāktu – neviens neko nepārmestu. Un arī skaidrs, ka partijai uzbruktu, ja tā būtu premjera krēslā. Nebūs tā, ka pienesīs uz bļodiņas variantu, kur viss ir smuki – ir vairākums, visi visam piekrīt utt.

  Patiesībā šis NA gājiens mani reāli izbesīja. Kā var nemēģināt tikt pie valdības vadīšanas. Ja ir doma mūžīgi sēdēt ar pāris ministriem un gaidīt siltumnīcas apstākļus, lai darītu ko vairāk – nu tad nafig tāda partija man vajadzīga, kas necenšas maksimāli realizēt varu?

  +4
  -2
  Atbildēt

  1

  rinķī apkārt > AK 13.12.2018. 10.10

  Kariņš, droši vien, kļūs par premjeru galveno kārt tādēļ, ka JV vismazāk mandātu Saeimā, šāds solis nevienai frakcijai nešķiet “pazemojošs”, tas ir skaidri redzams kompromiss un kopaina Saeimā nebūs tā sliktākā. NA jau ir Saeimas priekšsēdētāja, un kopumā ietekme Saeimā arī. Lielā mērā pateicoties NA izturētajai politikai par premjeru nekļuva nedz Gobzems, ne arī Bordāns un tas ir Latvijas veiksmes stāsts 🙂

  +5
  -3
  Atbildēt

  2

  AK > rinķī apkārt 13.12.2018. 11.24

  Nu jā, varbūt jums taisnība!

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > rinķī apkārt 13.12.2018. 11.41

  nācijas glābēji naciķi – ka tik ne tā ….
  ko tik vēl nesadomāsieties – un mūrniecei esot ietekme saeimā …. nu jā – varbūt ir lietas, ko nezinām – bet pēc tā , ko zinām nav iespējams spriest , ka mūrniecei būtu ietekme – pat pateikt viņa nespēj neko politiķa cienīgu kur nu vel izdarīt

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > andrejs 13.12.2018. 11.23

  ko tad nu savējos sāk knābāt –
  naciķi pavisam saskābuši – kas tad nu?
  par parādnieka nocelšanu no trases lielās bēdas?

  jums naciķiem iespert, kā otrās brokastis uzēst – nelieši tādi

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  AK > Drosma 13.12.2018. 11.25

  Jums jau sen laiks doties ārstēties… Jūsu teksti par adekvātumu jūsu galvā neliecina…

  +4
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > AK 13.12.2018. 11.29

  iedod naudiņu – iešu …. cik tālu valsti esiet noveduši –
  izzagts ir viss –

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

AK 12.12.2018. 21.36

Es kā NA vēlētājs tomēr atļaušos pateikt par NA, ka šoreiz viņi ar Zīli priekšgalā parādīja sevi ne no tās labākās puses.
…..
Ja jau viņi grib būt ilgtermiņā un iegūt arvien nozīmīgāku lomu politikā, viņiem bija nevis jāskaidro, kādēļ nevar uzņemties veidot tagad valdību, bet bija jāizdara tas, ko izdarīja JV un Kariņš – jāuzņemas izveidot valdību.
…..
Savādāk tomēr nenopietni izskatās un vairāk velk uz runāšanu nekā darīšanu.
…..
Un ceru arī, ka Parādnieku par ministru beigās NA tomēr nevirzīs. Vienalga vai Parādnieks ir ko nepareizi izdarījis vai nav – vēlētāji viņam pateica nē.
…..
Viena tāda kļūda jau bija, kad Rīgā atkārtoti tika bīdīta Broka, kaut jau vairs nebija populāra NA un potenciālo NA vēlētāju vidū. Kļūdas nevajag atkārtot, un ilgtermiņā šajā spēlē tomēr vēlētāja viedoklis ir galvenais, un nav svarīgi vai persona patīk partijas ierindas biedriem vai vadībai – ja vēlētājs ir pateicis nē, tad nē.

+5
0
Atbildēt

4

  tonijs > AK 12.12.2018. 22.44

  Tas, ka 1) ar dažādiem ieganstiem tika izgāzta Bordāna un Gobzema valdība, 2) Pabriks atteicās un A/P neizvirzīja jaunu premjera kandidātu, 3) NA vilka koalīcijā ZZS un pati nevēlējās vadīt valdību, 4) Jaunups jau pirms kāda laika esot zvanījis Kariņam – rosina uz ne visai labām pārdomām, ka viss notiek pēc iepriekš uzrakstīta scenārija, par kuru ir slepeni vienojušās t.s. “vecās partijas”, lai nelaistu pie varas ruļļiem JKP un KPV.

  +2
  -4
  Atbildēt

  1

  kolpants > letonijs 13.12.2018. 10.16

  Да, тоже возникают такие ощущения. А может просто стратеги старых партий, исходя из своего богатого опыта, понимали, что новички просто не смогут ничего сделать, наслаждаясь своими результатами, и оказавшись перед выбором “ну а теперь надо выполнять то, что понаобещали перед выборами”.
  Поэтому “старички” и не хотели подписываться под обещаниями Бордана. Потому что не нужно быть стратегом, чтобы понять, что когда через год не получится выполнить свои финансовые обещания, Бордан не свою вину признает, а скажет “ну вот профильные министры не справились с задачей!”. А зачем министру НЕ или НО потом оказываться виноватым за невыполненные обещания Бордана!

  С Гобземом еще проще – не повезло КПВ, что один из лидеров оказался с маниакальной амбицией стать премьером любой ценой.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > AK 12.12.2018. 23.20

  Pie šīs Saeimas sastāva Zīles kungam pieteikties vadīt valdību būtu neprāts, jo Maizītis viņam uzreiz atņemtu pielaidi valsts noslēpumiem. Spriest nespējīgie vēlētāji pasaka nē tiem, uz kuriem norāda čekas un Krievijas organizētās noziedzības pārstāvošo politiķu dienestā esošie propagandoni, tā saucamie žurnālisti.
  Atceries, ka sašūmējās visādi plānprātiņi pēc Ozoliņa paskvilām pēc mūsu politiķu hokeja spēles pret Baltkrievijas diktatoru, vai kad Operas direktors par lielu, operai tik nepieciešamo naudu, ielaida nosvinēt Krutoja dzimšanas dienu. Tiem pašiem taču nekādu pretenziju nebija pret Putina kuci Zatļeru, kad Meļņiks ar kāju spēra vaļā Pils vārtus, vai kad tas izdzimtenis rija saslaukas un uzlaizīja mērces paliekas no bandītu, čekistu un pidarasu galdiem.
  Ja NA vēlēšanu kandidātu sarakstu taisīs ozoliņi, sprances, liniņi, tomsoni, strautmanes un citi, kuri sen bija pelnījuši diskvalifikāciju uz mūžu (es gan būtu radikālāks), tad no NA paliks vienotība, labākā gadījumā.
  Par Kariņa iespējām ir stipras šaubas, jo viņš vienīgais tai visā prokremlisko zagļu un pidarasu šļurā ir saglabājis puslīdz cilvēka seju un diez vai gribētu taisīt valdību kopā ar Saskaņu.

  +1
  -4
  Atbildēt

  0

  kolpants > AK 13.12.2018. 10.28

  Хм, а зачем НО рисковать, брать на себя ответственность, когда основные игроки по постам будут новые консерваторы и KPV?
  У НО есть свой стабильный избиратель, который всегда за них проголосует, достаточно только перед выборами поднять старую избитую тему “русские идут, не пустить ЦС во власть”. Как и у ЦС.
  Тем более еще не факт, что через несколько месяцев правительство Кариньша падет по какой-нибудь причине/голосованию и уж тогда Зиле выйдет и скажет “ну ладно, раз уж совсем никак, давайте я стану премьером”.

  Это НЕ терять нечего, с таким рейтингом это действительно для них шанс доказать до следующих выборов, что они что-то реально еще могут сделать и делать. Потому что если НЕ получит сейчас 1-2 портфеля, и не самых важны.. То на чем они выплывут на выборах 2022? Да ни на чем, окончательно пропадут.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  andrejs > AK 13.12.2018. 16.46

  Pēc manām domām vislabākā valdība būtu JKP vadībā bez kpv. Jaunie spēki pie varas… Urrā! Bordāns varētu ieviest valsts valodu ne tikai skolās, bet arī valsts iestādēs. Būtu labi, ja Strīķe ieņemtu IeM amatu. Tad mums iestātos tāāāds tiesiskums. Pēc 4 gadiem varētu vērtēt, kurš ir “iesēdināts” 🙂 Ja nu neviens….
  Diemžēl bordāns šo variantu izgāza.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: