Krievijas pirksts? 6

Komentāri (6)

Drosma 03.12.2018. 10.16

ne mirli nešaubījos, ka Valsts Simtgades 6 miljoni tiks izzagti un izsaimniekoti

saprotama lieta, ka krievijas un putina pirksts – nu kā gan citādi

https://www.tvnet.lv/6466451/no-600-900-eiro-solistiem-detalas-par-koncertu-milestibas-varda-18

un tas seksīgais de facto raidījums , kurā rāda kā DP vienīgā nesaskata risku, ka putina militārisi saimnieko jau pie lidostas Rīga.

pieminiet manus vārdus , brīdī, kad ES fondu naudas Latvijā būs iztērētas , viena daļa arī ar putina krievijas palīdzību – viss būs sagatavots, lai Latvijā beidzot oficiāli atzītu vasaļstatusu Krievijai.

0
0
Atbildēt

0

AK 30.11.2018. 07.15

Sāk uzpeldēt TUA sekas. Es tik brīnos par tiem toreizējiem TUA atbalstītājiem.
….
Es saprotu NĪ un pāris citu nozaru pārstāvjus, kam TUA naudu ienesa – tiem nauda nesmird un objektīvi uz lietām no malas paskatīties dēļ alkatības tie nespēj. Turklāt lielai daļai biznesa pārstāvju morāles un ētikas līmenis ir stipri zems, kaut kādi jēdzieni par kopējām sabiedrības vai valsts interesēm viņu pasaulītē neeksistē.
….
Bet TUA atbalstīja vesela rinda cilvēku un mediju, kas no tā tiešu labumu neguva. Viņi parasti runāja par kremļa opozicionāriem.
….
Tur tak jābūt ar vienu rievu smadzenēs, lai nesaprastu, ka lielākā daļa kā reiz tieši nebūs opozicionāri, jo lielu naudu RU var nopelnīt vai nu kremļa līdzskrējējs vai tāds kas vismaz neizlec. Bet lai iegūtu TUA un šeit apmestos vai izvēlētos šo kā otru dzīvesvietu, vajag pietiekami daudz naudas.
….
Turklāt, ja iekš RU paliek kaut daļa biznesa vai kāds radinieks vai daļa dzīves, tad tādu cilvēku kremlis jebkurā brīdī var paņemt aiz olām un likt strādāt RU interesēs. Respektīvi – TUA bija un ir LV drošības interešu drauds. Lai to nesaprastu, tiešām ir jābūt vienai rievai smadzenēs.
….
Bet īstenībā laikam ir kāds cits variants – to it kā neitrālo cilvēku pro-TUA nostāju veicināja tas, ka pret to nostājās NA. Jo esmu novērojis, ka lielai daļai svarīgāk ir būt pret NA, nekā pro-LV vai anti-S, jo liela daļa šo it kā antikremļa pro-rietumu pozīcijas sludinātāju ir pret to, ka Latvija ir latviešu izveidota valsts latviešiem un ka Latvijai ir jābūt latviskai.
….
Faktiski šo it kā pro-rietumnieciski noskaņoto subjektu un RU intereses Latvijas nacionālajā jautājumā sakrīt.
….
Daudzi ir kļuvuši par slimiem internacionālistiem un faktiski kaut ko muldot par rietumu vērtībām pstiesībā sludina tādu pat viedokli kā sludināja komunisti un ko daļēji bet mazliet citā griezumā sludina (īpaši LV un citās nekrievijas teritorijās, lai pamatotu kolonistu tiesības šeit) arī RU sava imperiālisma nodrošināšanai – ka nacionālajam nav vietas uz zemes.
….
Līdz ar to, ja kaut ko pasaka vai dara NA, tad šiem it kā pro-rietumnieciskajiem cilvēciņiem širmis aizkrīt, objektīvi situāciju novērtēt viņi nespēj un svarīgāka patiesībā viņiem ir anti-NA anti-latviskuma nostāja, nekā pro-LV intereses.
….
Vai tik šie paši IR aktīvi neatbalstīja TUA, lai šādi rakstā aprakstītie subjekti te varētu ierasties un nostiprināties?

0

+2
-2
Atbildēt

2

  vvilums > AK 30.11.2018. 14.25

  Tas nu ir bijis pirmsākumos skaidrs, ka ar lēto TUA tirgošanu būs nesmukums, ja daži neveiksmīgie tirgotāji tika izglābti, tad valsts un tauta vairāk zaudēja kā ieguva.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > vvilums 30.11.2018. 14.38

  Ne jau dēļ NĪ tirgotājiem, bet gan drīzāk Krievijas organizētās noziedzības un FSB baņķieru peļņas un kremļa iespējas nekontrolēti iepludināt ES savas ietekmes aģentus, spiegus un teroristus, dēļ Šļesera banda ieviesa un Vienotība vērienīgi izvērsa UA dalīšanu

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > AK 30.11.2018. 14.46

  TERMIŅ, tas ir tikai priekš Vienotības intelektuāli alternatīvi apdāvināto vēlētāju prātiem, jo Latvijā ievazātos ienaidniekus, varēs dabūt laukā tikai pēc Eiropas pamošanās un nacistu uzvaras.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Drosma 29.11.2018. 13.50

žurnāla vaks ir drausmīgs – kā tāds zombijs veļu laikā

apžēlojieties IR redakcijā – nu kāpēc nevarēja to smuko jauno aktieri uzlikt uz vāka kāpēc jābaida cilvēki?

0
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: