Atklāta vēstule: Izglītība bez literatūras vai literatūra bez izglītības 2

Komentāri (2)

Drosma 16.11.2018. 10.07

Vēstuli parakstījuši 16 Neatkarīgās izglītības biedrības dalībnieki 14.11.2018 – kāpēc nav uzvārdi?
Mājas lapā ir saraksts ar 53 uzvārdiem – dīvaini

2. – kāpēc tā vēstule tiek publicēta , ja tā adresēta ļoti šauram iesaistīto -pietuvināto lokam , nevis visai sabiedrībai?

3. – kāpēc šeit nav konkrētība ? Manā dzimtajā novadā ir likvidētas slēgtas apmēram – 70 % no skolām . ( rakstu apmēram – jo skaitīju uz pirkstiem, cik skolu novadā bija manos skolas gados un cik ir tagad) Esošajās skolās bērnu skaits arī būtiski samazinājies – toties ministrijās resursi nav samazinājušies – tieši otrādi ir vēls 101 aģentūra dibināta – un kur rezultāts? Tik vien sabiedrībai sveiciens, ka neko nesaprotam un tukši pļāpājam?

4. Runāju ar savu bijušo kolēģi – kura tagad ir skolas direktore. Viņa saka- ka problēma ir tā, ka direktori tiek saukti uz sanāksmēm – tiekot rāti, ka negribot reformu, bet tai pat laikā – neviens no ministrijas nespēj pat formulēt mērķi , saturu un līdzekļus to sasniegšanai – kur nu vēl skaidrot dziļākas un tālākas lietas un idejas.

Ticu viņai uz vārda – ticu … Piemēram, viņa saka, ka pēc tā cik un kas ir teikts, par kompetencēm sporta nodarbībās – tad tagad būšot tā, ka bērniem tiks stāstīts , kas ir bumba, kādos sporta veidos tā tiek izmantota, bet kuri vēlēsies ar šo sporta veidu nodarboties – tie apmeklēs sporta skolu. Nevis stundās to darīs kā līdz šim

Nu par drāmu ir tas pats stāsts – mums – sabiedrībai saka- drāma – tas ir 21.gs. – jums stulbeņiem to nesaprast – bet konkrēti kas un kā jasaprot – nav ne jausmas

Es sev jautāju – kāpēc drāma un nevis komēdija?

+1
-3
Atbildēt

0

puika 15.11.2018. 18.41

“Lai saprastu pārmaiņu nepieciešamību, mums tikai jāielūkojas labās prakses piemēros.”

Kurp tagad jādodas, lai ielūkotos?

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: