Lāčplēša dienā 11.Novembra krastmalā svecītes noliek tūkstošiem cilvēku 20

Komentāri (20)

Sskaisle 12.11.2018. 09.23

Man 11.novembris ir patiešām svētuma brīdis. Vienīgais gada garumā, kad es izjūtu šo valsti un sevi kā daļu no tās. Draugs mani izvadāja pa Latviju – satriecoši skaisti – ap ozoliem sarkanbaltsarakanās lentes – ap vecajiem un jaunajiem – it kā tikai dekorācija , bet – mani tā ļoti aizkustināja – pārliecināja

Šogad biju lāpu gāienā Jūrmalā.
Skumji, ka pa visu Jūrmalu bija vien kādi 20 – pavisam maziņi un plāniņi jaunsargi. Skumji, ka apkārt ļoti daudz skanēja krievu valoda.
Bet – mani pārsteidza – ļoti labā nozīmē Gata Trukšņa runa – nezinu, kas to rakstīja , bet prezidentam tādu rakstītāju vajag. Ļoti laba runa – bet redz no kāda cilvēka.
Jā arī armijnieks un mācītājs runāja labi un viss pasākums bija tāds – līdz asarām

LTV1

+4
0
Atbildēt

2

  andrejs > Drosma 12.11.2018. 13.06

  Šogad biju lāpu gāienā Jūrmalā.
  —–
  Nebija kauns kļūt par “lāpnesi”? Tas taču liberastiem ir lamuvārds

  +1
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > andrejs 12.11.2018. 14.43

  jā, kā reiz nopriecājos, ka vismaz šo datumu naciķi tautai nav nozaguši un izpostījuši
  Nu jau daudzus gadus balto puķi savam onkulim 16.martā pie Brīvības pieminekļa nevaru nolikt – naciķi spēlē teātri – tad nu es to dau citā dienā.
  Ar draugu runāju, ka varbūt iznāks un decembrī brauksim atkal uz Lesteni – bet tur – ar sarkanām puķēm.

  Man draugs uzdāvināja grāmatu par Lāčplēšan kara ordeņa kavalieriem. Izlasīju visus , kuriem uzvārds Jansons. Bet vispār – iedomājies – cilvēki – karavīri mira – lai latviešus sargātu no vāciešiem -700 gadus bargiem kungiem, un vai kāds no viņiem – mūsu varoņiem – varēja iedomāties, ka paši latvieši tautai kaklā uzsēdinās daudz skarbākus padkrievu kungus un ka pašu latviešu kungi būs visbargākie – visnežēlīgākie ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Drosma 12.11.2018. 17.14

  Vai kāds no viņiem – mūsu varoņiem – varēja iedomāties, ka starp latvietīšiem atradīsies tādi izdzimteņi, kuri nīst latviešus vairāk par visu uz pasaules, kas latviešu interešu sargātājus sauks par naciķiem, kā tu, krople?

  0
  -3
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 12.11.2018. 17.22

  kā tad mīlētājs – Rīgu jau putinam izpārdevis, bet vēl kliedz – mīlu un mani saukā – uz mani neceri – es tev cietumā paciņas nenesīšu – ja nu vienīgi man rokas bučosi un piedošanu lūgsi

  +3
  -1
  Atbildēt

  1

  andrejs > Drosma 12.11.2018. 18.30

  jau daudzus gadus balto puķi savam onkulim 16.martā pie Brīvības pieminekļa nevaru nolikt –
  ———
  Vienīgā reize, kad 16.martā pie Brīvības pieminekļa nevarēja nolikt baltu puķi, bija kad žogi uzstādīja Freiberģene.
  Pēc tam tikai utainie okupanti ir centušies traucēt ziedu nolikšanai. Bet tie, kas patiešām gribējuši, to ir arī darījuši -piemēram Rasnačs.

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  kolpants > Drosma 12.11.2018. 16.05

  Skumji, ka apkārt ļoti daudz skanēja krievu valoda.
  Как ужасно-русские пришли на праздник, да еще посмели между собой на русском говорить!
  Теперь я уже реально верю, что допусти таких как вы, до власти-реально будете сажать в языковые лагеря и арестовывать за разговоры на русском!
  Как я был прав, что стал на русском говорить там, где еще год назад говорил на латышском! И на салюте 18 ноября обязательно буду говорить по-русски, пусть какая-нибудь бешеная тетка рядом желчью изойдет)

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 12.11.2018. 16.29

  kolpant, piemini manus vārdus – kad tu būsi tādā situācijā, ka savā Dzimtenē dzirdēsi tikai arābu valodu – tu domāsi tieši tāpat un vēl izmisīgāk kā es.

  Jūrmala ir pārkrievota, tajā latviešu valodu vairs nedzird. Un pat valsts svētkos, kad nāk kopā latvieši.

  Tāpat Rīgā ikdienā vairāk dzird krievu kā latviešu valodu.

  To, ka tev un taviem berniem un bernu bērniem ir visa milzīgā Krievija – kā valodas Dzimtene , kā kultūras nesēja, kur būt , bet ka mums – latviešiem ir tikai šie 64 000, kur būtu – to tu nekad nesapratīsi – vienkārši nesapratīsi pat ja tev būtu 3 maģistra grādi

  tāpat kā lasīju – laikam hanovs – nē neatceros, kurš no augstskolas t teica, ka latviešiem nav ko ākstīties ar tiem ieročiem – smieklīgi tas esot , labāk lai par kultūras attīstību domājot – nu ja 1940.gadu joprojām uztver kā Latvijas atbrīvošanu, tad protams, ka tā var domāt – pat nepacenšoties padomāt, kur nu vēl iedziļināties, ko nozīmē piedzīvot asiņainu un vardarbīgu okupāciju – bet pasaulei to pasniegt kā glābšanu ….

  nekā personīga – es pati lasu un rakstu un runāju krieviski – bet …. skumji , protams

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 12.11.2018. 16.45

  Да, самая печаль, что до бешеных теток так и не доходит, что вся эта русская речь-именно благодаря их бестолковым попыткам отомстить. И чем больше мстите, тем меньше желание говорить по-латышски. Чем больше давите, придумываете новые запреты, новые законы-тем сильнее желание говорить на русском.
  Именно благодаря вашей реформе я теперь чуть услышу акцент-сразу перехожу на русский. Хотя еще год назад продолжал говорить по-латышски.

  Вас так радует, что русских пропорционально уезжает больше, чем латышей. Так это вы скоро почувствуете, что вам было приятнее слышать рядом русскую речь, чем арабскую.

  Но кому я это говорю) У вас же желание отомстить полностью мозг отрубает. Вот как уже 25 лет все мысли о том, как бы еще отомстить, чтобы еще такое придумать под соусом “заботы и интеграции”.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > kolpants 12.11.2018. 17.18

  vēl viena būtiska lieta – kolpant – paņem un izlasi Bulgakova M&M. Kā iznāca dzejniekam Bezdomnijam, kurš Volandu gribēja ielikt trako mājā. Atceries – cik reizes tu mani nosauc par bešenniju tjotku – tik reizes tu pats tāds un vēl vairāk.

  Savukārt, par atriebšanos – nu nespried pēc sevis – ja es uzrakstu, ka mani skumdina mana tautas un attiecīgi – manas dzimtās valodas izmiršana – tad tā nav atriebšanās. Bet ja tu to negribēsi – tu to nekad nesapratīsi. Luk – pasaki – cik gramatas latviski esi izlasījis ? Es šoruden izlasīju Dostojevska Brāļus Karamazovus. Un – tā gramata bija tik smalkiem burtiem, ka kaut kā automātiski notika tā, ka lasīju skaļi un izbaudīju valodu .

  Tu te tēlo ievainoto un aizvainoto, un uzliec absolūto ignoranci savam līdzpilsonim.
  Jaunie latvieši jau nemira tāpēc lai padzenot no tēvuzemes vācu kungus, atbrīvitu vietu krieviem. Latvieši taču mira domādami, ka cīnās par latviešu tiesībām.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 13.11.2018. 09.17

  Обозначение “бешенная тетка” не имеет отношения к дурдому, это не “безумная тетка”. Хотя, в принципе, уже мало осталось…
  a es uzrakstu, ka mani skumdina mana tautas

  и через эту “печаль” просто пробивает мощными эмоциональными выбросами “ох же как достали эти русские”

  Не надо этих отмазок про “я читаю на русском”.

  Мне не надо ничего “строить”. Это просто факт, что вы абсолютно осознанно, начиная с 1991 года, загнали русских туда, где они сейчас-и это именно вы теперь стоите обиженных “ну как так, ну почему они так нетолерантны, ну почему не хотят ассимилироваться и становиться латышами”. Да даже у тех, кто и готов был, вы отбили всякие желание.
  Не примазывайтесь к павшим латышам в те годы. Вы на них практически и грубо “положили”, вспоминая о них крайне редко, а в герои возвели легионеров. Которые то вдруг призваны принудительно и не герои, то вдруг сами пошли помогать немцам бороться с СССР, и поэтому герои.

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > kolpants 13.11.2018. 10.06

  cuka u esi kolpant, man tev nav ko rakstiti vairs

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > Drosma 13.11.2018. 16.55

  Ну конечно, по сути-то сказать нечего, это ж не слюной брызгать.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 13.11.2018. 11.26

  “начиная с 1991 года, загнали русских туда, где они сейчас”
  —————-
  Pilnībā piekritu, ka jūs, negatīvā selekcija, homo russicus ar lieko hromosomu, esiet iedzīti sociālā, intelektuālā un kultūras geto, no kurienes, tā izskatās, izejas vairs nav. Sakiet par to “paldies” saviem sātaniskiem ideologiem – alkašiem, sadistiem un pederastiem popiem, Krievijas MZL(masu zombēšanas) līdzekļiem un saviem feodāļiem, kas jūs tur ir iedzinuši un ņemiet vērā, ka geto izmēri sarūk, līdz tas viss varēs izvietoties uz viena oda daikta.
  Man zināmie Latvijā dzīvojošie ārzemnieki, starp tiem daudzi sevi vairs neuzskata par ārzemniekiem un daži pat par cittautiešiem vairs nē, jo ir absolūti integrēti Latvijas sabiedrībā: skandināvi, som-ugri, germāņi, slāvi un aziāti it nemaz neuzskata, ka būtu kaut kur iedzīti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  kolpants > altinyildiz 13.11.2018. 17.00

  Да, есть категория, которая готова отказаться от себя, лишь бы их своими посчитали.
  Но даже вы сами не любите таких “иванов не помнящих родства”, не зря же вдруг придумали этническую преамбулу в конституцию, чтобы дать понять таким “иванам”, как вы к ним относитесь.

  0
  -1
  Atbildēt

  2

  Vahamurka > kolpants 14.11.2018. 01.17

  Neviens neprasa atteikties no tā,kas viņš ir,tas ir stulbi un turklāt nav iespējams.Vienkārši pie mums atbraukuši cilvēki,kuriem te patīk,kuriem patīk latvieši,viņu iekšējā pasaule ir harmonijā ar latviešu dzīves uztveri, un viņi ar prieku iekļaujas sev saprotamā vidē.Pret tādiem cilvēkiem mums nekādu pretenziju nav un nevar būt.Kolonisti atbraukuši pavisam citu mērķu vadīti, un sevi salauzt viņi,protams,ar retiem izņēmumiem ,nespēj.Preambula domāta,lai cilvēki saprastu,ka mēs netaisāmies te veidot dažādu tautu jūkli,mēs gribam veidot nacionālu valsti,kurā laipni gaidīti arī visi tie,kuriem latviska Latvija ir pa prātam.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 14.11.2018. 11.24

  “Лаптем щи хлебать”?
  “иванов не помнящих родства”, Nozīmē, ka jūs esiet pazaudējuši savas, civilizētu tautu, saknes un cilvēku sejas. Lielākā daļa krievu, kuru vecvecāki bija piederīgi slāvu, tjurku, som-ugru, baltu un citām ciltīm, domā, ka senčos bijusi krievi, kopš Ādama un Ievas laikiem, kaut gan krievus izdomāja tikai Pēteris I . Pirms Lomonosova jums pat savas valodas, kas tika salipināta no senslāvu, baltu, som-ugru un tatāru, nebija. Ne tikai “ифаны не помнящих родства”, bet arī ” ифаны не помнящие добра” https://www.youtube.com/watch?v=-FozUDazgJw
  Ja kas, “Ivan”, tas ir žīdu Ioan, Saša, žīdu Sašhen, bet Borja žīdu Boruh. Žīdi Krievijas teritorijā bija kopš 7. gadsimta, kad sātans vēl nebija par tādiem krieviem pat aizdomājies.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > kolpants 12.11.2018. 17.10

  Krievs nevienu pasākumu nepalaiž garām. Katram gadījumam nosvin gan Jāņus, gan, Hanuku, gan Ramadanu, jo ir pazaudējis savas saknes.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > altinyildiz 12.11.2018. 17.28

  NU NACIĶI MŪSĒJĀS ARĪ CĒRT , KĀ SAKA – BEZ ŽĒLASTĪBAS –

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Drosma 13.11.2018. 11.36

  Jūs, nodzītas švabras, necērtam, jo to nepieļauj higiēnas prasības. Izcērtam pa kādai simpātiskai jaunai krievenei, vai citai iebraucējai. Pret normālām latvietēm parasti tiek izmantoti citi apzīmējumi, kādus tev, droši vien, nav gadījies dzirdēt gadus 30..

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: