Rimšēvičam aizdomās turētā statuss vēl vienā KNAB izmeklētā kriminālprocesā 6

Komentāri (6)

altinyildiz 13.11.2018. 11.54

Nezinu gan, krople, kāpēc gan NA un ZZS no VM budžeta naudas Vienotības saimniekiem, čekistiem par Stradiņa slimnīcas korpusā sataisīto brāķi būtu dāvinājuši 16. miljonus. Viņi pat nebija pie teikšanas. Ne jau NA un ZZS čekisti vispār pasūtīja šo nevajadzīgo, līdzekļu izšķiešanas projektu.

0
0
Atbildēt

0

kolpants 11.11.2018. 22.47

Ну не рискнем мы это дело довести до финала..Это же так неудобно получится, если вдруг окажется, что заявление Финцен базировалось на очень достоверной информации!
Конечно, вряд ли АБ без греха..Но любопытно же, почему тут такая реакция, и насколько более мягкая реакция с Данске банком.
А может, Римшевиц делился с кем-то? И публичной поркой АБ другим дали понять-господа, не будете делиться, укатаем на раз-два!
А может, даже не в Латвии с кем-то делился? Тут же уже всплыло, как покойный Бункус катался в США дела решать..

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 10.11.2018. 22.15

Ja iesēdinās Rimševiču, tiks parauti līdzi tie kremļa un organizētās noziedzības pakalpiņi, ABLV un Rietumu banku stipendiāti, kuri to komjaunieti ielika par Repšes vietnieku, par Latvijas bankas prezidentu un pagarināja ar to darba attiecības. Tas pats arī ar Vaškēviču, Milušu, Miķelsonu un Magoni.
Labi, ka pēc sabotieru atlaišanas, KNAB beidzot sācis strādāt, ja vien tā nav imitācija!

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 10.11.2018. 14.25

Amērikā pāris mūža ieslodzījumus būtu norāvies, jo šis noziegums pret valsti ir vissmagākais, līdzīgi naudas viltotāšanai, velk līdz nāvessodam, mūsu humānā tiesa iedos pārdesmit minimālo algu naudas sodu un vēl kādas stundas grābt lapas…lops!

+5
-1
Atbildēt

1

  andrejs > J.šveiks 11.11.2018. 02.16

  Jāsāk beidzot izmeklēt Citadeles nozagšana. Ja Lapsa var atklaat lietu bez pieejas visiem doķiem, tad prokuroriem būt jāspēj daudz vairāk. Tur daudz lielāki cipari figurē.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Drosma > andrejs 12.11.2018. 09.40

  Nezinu, Andrej, padomā – kāda jēga – NA un ZZS piemēram, ir izsaimniekojuši medicīnas budžetu – skaidrs, ka saiedrībai tiks melots – ka neviens neuzskaitīs tos mirušos, kuri nomirs nesaņēmuši elementāru medicīnisko palīdzību.

  Vai padomā – kas notiek Rīgā, par kuru tieši NA aizliedza cīnīties latviešu partijām. Es lasu, ka izrādās, ka tas, ka Rīgas Dome par velti vizina Latvijas okupantus un viņu ģimenes – tas ir nieks, izrādās, ka Rīga algo un slēdz līgumus ar Putina Krievijas firmām, pie tam tādām , kuras ir sankciju sarakstā Krimas okupācijas sakarā. Un izrādā, ka NA to visu perfekti ir zinājusi, bet klusējusi – nu semjon , andrej – nu kāda citadele, kāds liepājas metalurgs , kāds oik un viss cits …. nu Rīgu krieviem esiet atdāvinājuši – tagad nu zobus sakoduši plēsīs uz pušu Latviju – veco mūrnieci kā karogu pa priekšu un visus vecos liekuļus kā karavīrus

  protams, ka čekisti =komunisti ir ne tikai gudri, bet izcili – iznīcināt valsti ar patoriotu NA rokām …. uz tā fona amerikāņi un pat ķīnieši izskatās, kā apaļi vientieši un stulbeņi …

  +1
  -2
  Atbildēt

  0