Partijas ierakumos 3

Komentāri (3)

QAnon 08.11.2018. 10.30

Ko satraucies par “sarkaniem trubas zemniekiem” ? Politmafijai, kā rādīja Vienotības & SC simbioze, vienmēr ir pieejamas Saskaņas balsis pretvalstisko lēmumu pieņemšanai. Dombrovskim vēl jāpriecājas, ka kopā ar Ušmeriku, Sprūdžu, Maximas un Re&Re vadībām nav izdots sodīšanai Zolitūdes slaktiņa bojāgājušo tuviniekiem.

0
-5
Atbildēt

0

QAnon 08.11.2018. 09.56

Maz ticams, ka iekšlietas un ārlietas iespējams vēl vairāk sačakarēt (cerams, ka jaunie(vecie) censoņi nepārliecinās par pretējo). Izglītību valsts valodā un čekas maisus tagad varēs atstāt, ka solījumus nākamām vēlēšanām. Nedomāju, ka “jaunie” spēki atteiksies no vērienīgās patērētāju aplaupīšanas ar OIK, vienīgi gazpromizatori, Savicka apteksnes: Dombrovskis un Kampars, var tikt nobīdīti malā. Baidos, ka drīz daudzi cilvēki ar siltām jūtam atcerēsies Kučinski, Reiznieci, Auguli un Dūklavu, bet, kā mēdz teikt: “izspiesto zobu pastu vairs nevar iedabūt atpakaļ tūbiņā” un atliks vien kost savos elkoņos, lai nākamās vēlēšanās nobalsotu par jauniem čekas piedāvātiem “saulvežiem”

+1
-5
Atbildēt

0

J.šveiks 08.11.2018. 06.04

izlasot visu šo penteri , rodas iespaids , ka šis premjera kandidāts ja tiktu nominēts , būtu tāds pats variants ka strujumas iestumšana premjera krēslā pēc Dambrovska “demisijas”. Dambrovskis bija kļuvis kā karsts rācenis politmafijas rīklē , un tikai zolitūde šiem nāca kā glābiņš piespiežot uzrakstīt Dambrovskim atlūgumu . Vai Bordāns nebūs tieši tāds pats karsts rācenis? Ļoti iespējams , ka Bordānam izdosies sastādīt valdību , kuru apstiprin saeima , bet vai uz ilgu laiku? Atstājot aiz borta sārkanos trubas zemniekus , var sagaidīt galma intrigas. Skatīsimies , līdz atvērsies priekškars nākamajam cēlienam , palikušas 12 dienas , skaitlis simbolisks , ducis , Šveiks bija iecienījis šo mērvienību , jo dučiem vieglāk un raitāk mērīt .

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: