Ieradusies, lai sētu

2

Komentāri (2)

Sskaisle 01.11.2018. 10.13

un vēl – cik Valsts simtgades programmas ietvaros lauku jaunieši, vispār – Latvijas novadu cilvēki guva atbalstu – finansiālu atbalstu, šī kultūras notikuma apguvē?

FB lasu – Meklēju stāstus. Tā kā laipnā KKF komisija man ir piešķīrusi stipendiju scenārija Komunalka attīstīšanai, meklēju līksmus un absurdus atgadījumus kas ietver – izdzīvošanu laikā starp padomju varas sabrukumu un kapitālisma neesamību, dzīvi komunālajā dzīvoklī, darba meklējumus un padomju cilvēka izpratni par darba attiecībam kapitālismā.
Rakstīt te vai [email protected] un lūdzu padod tālāk, ja nav grūti! #komunalka-
un tai pat dienā lasu –

Skaisle Jatalniece dalījās ar Aija Sondare ieraksts.
2018. gada 31. oktobris 12:19
Kārtējais rīts, kad atbrauc uz staru terapiju Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, bet Tev pasaka, piedodiet, aparāts atkal nestrādā, variet braukt mājās! Ir pacienti, kas brauc no ļoti tālām vietām, ceļas plkst 4.30, bet viss velti. Piecus gadus jau prasa jaunu aparātu. Tikko valdība izdāļāja 20€ mio, vai tiešām 1,5€ mio nevarēja jau šogad piešķirt jaunajam aparātam. Drīz varēšu personīgi uzdot šo jautājumu Andai Čakšai un Mārim Kučinskim un visiem citiem. Veselības ministrija , lūdzu komentāru!
Tūlīt vēl ceturtdaļmiljonu izšaus gaisā, jā, varbūt būs skaisti, bet vai to vajag?

Māksliniekiem, vai vismaz tiem, kuri par tādiem uzdodas – naudu met pakaļ – visādus pabalstus, atabalsts, stipendijas bāž iekšā pa visiem caurumiem, kamēr tautai – pat uz visu nāciju kopumā nevar nodrošināt vienu vēža apstarošanas aparātu –

Mana svēta pārliecība ir tāda, ka Latvijas radošās inteliģences klusēšana – nespēja runāt , spriest, refektēt par visu sbaiedrībā notiekošo – ir tikai un vienīgi gļēvu baiļu dēļ , ka tādējādi varētu zaudēt savas privilegijas

iedomājieties – una pamostas – un kasa nabiņu – ah, kā varētu šo naudiņu iztērēt

vēža slimniece spēkus koncentrējot tiek līdz starošanas kabinetam, kurā viņas izredzes uz dzīvošanu kārtējo reizi tiek atteikts , nogrieztas , atņemtas

drausmīgi – drausmīgi un to vēl nav kauna saukt par kultūru – tā nav kultūra – tas ir posthumanisma laikmeta kanibālisms !

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.11.2018. 09.57

NR1 –
“Kāpēc Agnija to vēlējās darīt tieši Latvijā?
Ļoti vienkārši. Kā jau minēju, Agnija ir pa pusei lietuviete. Bet Viļņā, tāpat kā Tallinā, mākslas infrastruktūra ir labāk attīstīta nekā šeit. ” – un tomēr – nesapratu atbildi.

NR2
” Lasīju krievu sociologa Alekseja Jurčaka grāmatu ar nosaukumu Viss bija mūžīgs, līdz pārstāja tāds būt, no tās aizņēmos nosaukumu šai izstādei. Grāmatā viņš runā par Padomju Savienību — cilvēkiem tā likās labi «sacementēta» un nesatricināma, neviens nespēja iztēloties, ka tā varētu sagrūt. Bet, kad sagruva, radās sajūta, ka tas ir ļoti dabīgs process. Vai nav paradokss! Tas man lika domāt par pārmaiņu konceptu, kā tās kopumā iedarbojas uz mums. Tās patiešām iedarbojas ļoti «slidenos» veidos.” – vērtējot pēdējā gada notikumus – es vairs nedomāju, ka psrs sabruka. Es vairāk sliecos domāt, ka psrs patiešām kā tāds kaščejs pārmiesojās un turpina eksistēt.

Nezinu, nespēju iedomāties, iztēloties kā māksla – jebkurš mākslas veids varētu reflektēt par to, cik dzīva un reāla ir komunistu =čekistu vara Latvijā. Tas ko koministu vadītā ZZS un NA atblastītā koalīcija ir izdarījusi pēdējā gada laikā – kaut vai medicīnā, kur ir tikai maksas speciālisti, medmāsu pakalpojumi , vai vēžu apstarošana nav pieejama, vai ir tikai daļēji pieejama. Kur ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā jau saimnieko – ar visiem likumīgiem papīriem Putina Krievijas investori ….
Tikko bija publicēts ASV ziņojums, ka Latvija ir vien no ksenofobiskākajām valstīm pasaulē, vienlaicīgi – lūdzu nosauciet man kaut vienu tādu valsti, kurā tās pamatnācija piešķir visadāžādākā veida privilēģijas okupantiem un okupnatu pēctečiem – Rīga ņem kredītā kārtējos miljonus, lai nodrošinātu privilēģijas tiem cilvēkiem, kuri Latvijā ieradās kā okupanti. Man ir 2 maģistra grādi, lasu un rakstu 4 svešvalodās , bet nezinu nevienu citu valsti – nāciju , kura uztur okupantus, un kuru vienlaicīgi lamā par ksenofobiem …

+1
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam